Produkty
Korzyści
 • Raty 0% ? od 3 do 6 miesięcy (RRSO 0%) lub inne atrakcyjne propozycje
 • Bez zbędnych formalności ?
 • Masz możliwość nabycia wybranych towarów/usług przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych
 • Kupując na raty, pozostałe oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel
 • Możesz kupić towar/usługę lepszej jakości lub droższy
Jak kupić na raty?
1

Wybierz towary/usługi i zapytaj sprzedawcę o zakupy na raty - dostaniesz odpowiedni druk Zamówienia.

2

Wypełnij z doradcą wniosek kredytowy w Punkcie Usług Finansowych.

3

Podpisz umowę kredytową po otrzymaniu pozytywnej decyzji Banku i ciesz się udanymi zakupami.

Przyjdź do Punktu Usług Finansowych
lub zadzwoń pod numer infolinii
195 00
Opłata zgodna z taryfą operatora.
Dodatkowe usługi
Możesz skorzystać z dodatkowej oferty dotyczącej ubezpieczenia na życie, assistance "Pomoc na Zawołanie" czy Pakietu Usług Bankowych. ?
Pytania i odpowiedzi
Dlaczego warto kupować na raty?
Atrakcyjne warunki oferty finansowej banku umożliwiają realizację zakupu bez konieczności wpłaty własnej przy zakupie oraz rozłożenie spłaty rat wg dogodnego harmonogramu przy minimalnym obciążeniu miesięcznym budżetu gospodarstwa domowego Klienta.
Co to jest karencja?
Karencja oznacza okres (dłuższy niż jeden miesiąc) między uzyskaniem kredytu, a terminem o jaki Bank przesuwa w czasie rozpoczęcie spłaty pierwszej raty kredytu. Dzięki tej propozycji finansowej kredytobiorca może rozpocząć spłatę kredytu na zakup towarów i usług po kilku miesiącach (w zależności od dostępnej w sklepie opcji) od daty zawarcia umowy kredytowej.
Co oznacza kredyt 0%?
Kredyt na zakup towarów i usług 0% to tzw. bezkosztowa propozycja finansowa dla kredytobiorcy, która oznacza 0 zł prowizji 0 zł odsetek oraz 0 zł wpłaty własnej. O dostępność tego  kredytu zapytaj sprzedawcę w sklepie Castorama lub doradcę w Punkcie Usług Finansowych.
Na czym polega kredyt 10x0%, 20x0%…?
Propozycja kredytu 10x0%, 20x0%… oznacza dla kredytobiorcy kredyt na zakup towarów i usług bez kosztu odsetek, którego spłata jest rozłożona np. na 10, 20... miesięcy. Kredyt może zawierać inne opłaty, takie jak np. prowizja za udzielenie kredytu.  O dostępność i warunki tego kredytu zapytaj sprzedawcę w sklepie Castorama lub doradcę w Punkcie Usług Finansowych.
Dlaczego warto się ubezpieczyć?
Warto się ubezpieczyć, ponieważ ubezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo finansowe w sytuacji wystąpienia niekorzystnych zdarzeń losowych. W zależności od wybranego wariantu Ubezpieczenie na życie może obejmować następujące zdarzenia:
 • Śmierć Ubezpieczonego,
 • Śmierć Ubezpieczonego na skutek Nieszczęśliwego wypadku,
 • Trwała i całkowita niezdolność do pracy Ubezpieczonego,
 • Czasowa niezdolność do pracy na skutek Nieszczęśliwego wypadku dla osób, które w dniu rozpoczęcia tej niezdolności nie ukończyły 65 roku życia oraz są Aktywne zawodowo, a dla pozostałych osób - Hospitalizacja Ubezpieczonego na skutek nieszczęśliwego wypadku trwająca co najmniej 30 dób,
 • Hospitalizacja Ubezpieczonego na skutek Choroby lub Nieszczęśliwego wypadku trwająca co najmniej 14 dób,
 • Operacja Ubezpieczonego na skutek Nieszczęśliwego wypadku lub zabieg chirurgiczny Ubezpieczonego na skutek Nieszczęśliwego wypadku.
Kto może kupić na raty?
Z oferty zakupów na raty może skorzystać osoba pełnoletnia rezydująca w Polsce, która wylegitymuje się aktualnym dowodem osobistym oraz udokumentuje swoje źródło i wysokość dochodów w sposób akceptowany przez bank.
Więcej informacji, w tym wymagane dokumenty, dokumenty do pobrania oraz informacje o dodatkowych usługach, są dostępne na www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S. A., z siedzibą we Wrocławiu.
Korzyści
 • Możliwość rozłożenia zakupów na raty w karcie bez odsetek od 3 do 6 miesięcy ?
 • Karta dostępna od ręki w sklepach Castorama
 • Zakupy na raty z kartą
 • Stały dostęp do pieniędzy na inne wydatki - limit nawet do 20 000 zł na dowolne zakupy
 • Kredyt bez odsetek nawet do 54 dni ?
 • Możliwość korzystania z karty za darmo ?
 • Wygodne płatności w Internecie ?
 • Szybkie płatności zbliżeniowe
 • Możliwość wypłaty pieniędzy z dowolnego bankomatu
 • Całodobowy dostęp do informacji o karcie – wystarczy zalogować się do Bankowości Internetowej lub zadzwonić na Infolinię Banku
 • Wiele możliwości spłaty karty
 • Dodatkowe karty dla bliskich
Jak otrzymać kartę
1

Podejdź do Punktu Usług Finansowych

2

Złóż wniosek i podpisz umowę

3

Odbierz kartę kredytową Castorama Zapłać nią za wybrane zakupy - jeśli zechcesz Bank rozłoży płatność za zakupy na raty.

Przyjdź do Punktu Usług Finansowych
lub zadzwoń pod numer infolinii
195 00
Opłata zgodna z taryfą operatora.
O karcie
Korzystaj z pieniędzy na karcie, tak jak Ci wygodnie:
 • płać za zakupy w sklepach tradycyjnych również zbliżeniowo​,
 • płać za zakupy w Internecie,
 • wypłacaj pieniądze z bankomatu.
Spłacaj większe wydatki w ratach
 • Kup wybrany produkt i rozłóż kwotę zakupu na równe raty:
  • kwotę zakupów od 100 zł dokonanych w sklepie Castorama rozłożysz na 3 raty i więcej ?
   Jak? Zgłoś chęć zakupów na raty w Punkcie Usług Finansowych w sklepie Castorama, zapłać kartą za zakupy i rozłóż płatność na raty.
  • kwotę zakupów od 200 zł dokonanych w innym sklepie (również internetowym) rozłożysz na 3, 6, 10, 12, 18 lub 24 raty.
   Jak? Zapłać kartą za zakupy, zadzwoń do Banku (801 70 60 60 lub 71 797 22 501 ) i wybierz liczbę rat do spłaty.
Korzystaj z kredytu bez odsetek ?
 • Jak to działa?
  • Płacisz kartą za zakupy
  • Spłacasz całe saldo zadłużenia w terminie wskazanym na zestawieniu
  • Nie płacisz odsetek od kwoty transakcji bezgotówkowych opłaconych kartą, czyli korzystasz z kredytu bez odsetek
Rób zakupy w Internecie
Kartą zapłacisz w dowolnym sklepie internetowym - szybko i wygodnie:
 • Wybierz produkty i złóż zamówienie
 • Wybierz opcję płatności kartą z logo Visa
 • Wprowadź wymagane dane
 • Zatwierdź płatność
Korzystaj z całodobowego dostępu do informacji o karcie w Bankowości Internetowej
Zyskaj wygodę, bezpieczeństwo i kontrolę nad wydatkami dzięki całodobowemu dostępowi do informacji o karcie. By zalogować się do Bankowości Internetowej wystarczy kliknąć przycisk „Zaloguj” na www.santanderconsumer.pl. Znajdziesz tam m.in. aktualne informacje o wykorzystanym i dostępnym limicie, listę transakcji, informacje o ratach, zestawienia bieżące i historyczne oraz dane do spłaty zadłużenia. Z Bankowości Internetowej możesz korzystać na komputerze, tablecie i smartfonie.
Usługi dodatkowe
Możesz wybrać ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb - zapewnij ochronę sobie i bliskim na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń ?.
Pytania i odpowiedzi
Czy od razu po podpisaniu umowy mogę korzystać z pieniędzy na karcie?
Tak. Jeżeli otrzymałeś kartę zaraz po podpisaniu umowy jest ona aktywna, tak abyś od razu mógł skorzystać z pieniędzy dostępnych na karcie.
Czy można wielokrotnie rozkładać na raty zakupy opłacone kartą?
Tak. Wystarczy, mieć wolny limit na karcie na wybrane zakupy. Na raty można rozłożyć zakupy dokonane zarówno w sklepie Castorama, jak i w innych sklepach.
Czy z przyznanego na karcie limitu mogą korzystać bliskie mi osoby?
Tak. Wystarczy przy podpisywaniu umowy o kartę poprosić o karty dodatkowe dla bliskich – pamiętaj, że muszę być one obecne przy podpisywaniu umowy. Używając tych kart korzystacie z 1 limitu kredytowego (w ramach 1 rachunku) – dla wygody wszystkie transakcje dokonane zarówno kartą główną, jak i dodatkowymi znajdują się na 1 zestawieniu z rachunku karty, które otrzymasz co miesiąc.
Posiadam kartę Castorama wydaną przez Credit Agricole Bank Polska czy mogę ją wymienić na nową kartę kredytową Castorama wydaną przez Santander Consumer Bank?
Informujemy, że Castorama Polska zakończyła współpracę z Credit Agricole Bank Polska. Karty wydane wraz z tym bankiem są nadal ważne i aktywne, ale na zakupy dokonane w sklepach Castorama nie przysługują dla nich już żadne promocje. Od 1 marca 2017 r. możesz wymienić kartę Castorama wydaną przez Credit Agricole Bank Polska na nowa kartę kredytową Castorama wydaną przez Santander Consumer Bank. Zapraszamy do zapoznania się z korzyściami i szczegółami nowej oferty w Punktach Usług Finansowych na terenie sklepów Castorama.
Masz już kartę?
Jeśli jesteś już posiadaczem karty kredytowej Santander Consumer Banku zaloguj się do Bankowości Internetowej
Ważne telefony
oferta karty
W przypadku pytań na temat oferty karty prosimy o kontakt telefoniczny
71 358 22 44 ?
Informacje na temat rachunku karty
Jeśli posiadasz kartę i masz pytania prosimy o kontakt pod numerem telefonu
801 70 60 60 ?
71 797 22 50 ?
Zastrzeżenie karty
W razie utraty karty prosimy niezwłocznie zgłosić ten fakt pod całodobowy numer telefonu
71 358 22 20 ?
828 828 828 ?
Więcej informacji, w tym wymagane dokumenty, dokumenty do pobrania oraz informacje o dodatkowych usługach, są dostępne na https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S. A., z siedzibą we Wrocławiu.
Przykład reprezentatywny: dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 1600 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 10% oraz z opłatą miesięczną za używanie karty kredytowej w kwocie 4,90 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na dzień 24.02.2017 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 1600 zł; całkowita kwota do zapłaty: 1776,59 zł, całkowity koszt kredytu: 176,59 zł i obejmuje odsetki: 122,69 zł oraz opłaty miesięczne za używanie karty: 53,90 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,31%.
Korzyści
 • Proste i jasne zasady kredytowania
 • Rata dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości
 • Swoboda decyzji na co przeznaczyć dodatkową gotówkę
 • Możliwość wyboru dnia spłaty np. tuż po otrzymaniu wynagrodzenia lub emerytury
 • Stałe i atrakcyjne oprocentowanie – już od 3,99% ? ( RRSO 10,96%) dla Nowych Klientów ?
Jak dostać kredyt gotówkowy?
1

Doradca przedstawi Ci propozycję kredytową.

2

Wybierz sposób wypłaty:
- przekaz pocztowy
- przelew
- kasa w oddziale
Santander Consumer Banku

3

Ciesz się z dodatkowej gotówki!

Przyjdź do Punktu Usług Finansowych
lub zadzwoń pod numer infolinii
195 00
Opłata zgodna z taryfą operatora.
Usługi dodatkowe
Decydując się na kredyt gotówkowy, możesz skorzystać z oferty indywidualnego ubezpieczenia na życie, assistance „Pomoc na Zawołanie” oraz Pakietu Usług Bankowych ?
Pytania i odpowiedzi
Jak długo czeka się na pieniądze?
Czas oczekiwania jest liczony od momentu podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej do chwili otrzymania gotówki. Jest on zależny od wybranego przez Ciebie sposobu przekazania środków:
 • odbiór pieniędzy w kasie Oddziału: około 15 minut
 • przekaz pocztowy: kilka dni (zależnie od sprawności poczty)
 • przelew na rachunek osobisty: od 15 minut do następnego dnia roboczego po zawarciu umowy
W jaki sposób można spłacać raty kredytu gotówkowego?
Raty naszego kredytu gotówkowego możesz spłacać:
 • w kasach Oddziałów Santander Consumer Banku lub innego dowolnego banku
 • przekazem pocztowym,
 • zleceniem stałym lub przelewem z rachunku osobistego
Czy bank może zwiększyć oprocentowanie i wysokość raty w trakcie trwania umowy?
Często, w konkurencyjnych bankach oferujących kredyty gotówkowe z oprocentowaniem zmiennym może zdarzyć się taka sytuacja. W Santander Consumer Banku oferujemy kredyty gotówkowe ze stałą stopą procentową, która gwarantuje, że wysokość Twojej raty nie wzrośnie w całym terminie trwania umowy kredytowej.
Więcej informacji, w tym wymagane dokumenty, dokumenty do pobrania oraz informacje o dodatkowych usługach, są dostępne na www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S. A., z siedzibą we Wrocławiu.
Kupuj NA eRATY w castorama
RRSO 20,97%1

1Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 20,97% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01-02-2019 r. Szczegóły u sprzedawcy i na castorama.pl

Kupuj na eRaty  
Korzyści
 • Zakupy na eRATY to wygodny i szybki sposób płatności online
 • Masz możliwość nabycia wybranych towarów/usług przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych
 • Kupując na eRATY, pozostałe oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel
 • Możesz kupić towar/usługę lepszej jakości lub droższyJak kupić na eRATY?
1

Wybierz towary/usługi i złóż zamówienie - w formie płatności wybierz eRATY

2

Poczekaj na kontakt ze strony banku i podpisz umowę kredytową elektronicznie

3

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji Banku odbierz towar i ciesz się udanymi zakupami

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? ZADZWOŃ POD NUMER INFOLINII BANKU
195 00
Opłata zgodna z taryfą operatora.
Dodatkowe usługi
Możesz skorzystać z dodatkowej oferty dotyczącej
Ubezpieczenia czy Pakietu Usług Bankowych.
Pytania i odpowiedzi
Pytania i odpowiedzi
Zakupy na raty w Santander Consumer Banku to więcej korzyści, niż myślisz!
zobacz najczęściej zadawane pytania
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń pod numer infolinii
195 00
Opłata zgodna z taryfą operatora.
Więcej informacji, w tym wymagane dokumenty, dokumenty do pobrania oraz informacje o dodatkowych usługach, są dostępne na stronie Santander Consumer Bank


Castorama Polska Sp. z o.o. („Castorama”), działając jako pośrednik kredytowy współpracuje z Kredytodawcą: Santander Consumer Bank SA z siedzibą we Wrocławiu i otrzymuje od Kredytodawcy wynagrodzenie. Castorama, w ramach współpracy z Kredytodawcą w zakresie sprzedaży ratalnej organizowanej poprzez sieć Internet, umocowana jest do dokonywania następujących czynności: Informowanie o oraz udostępnienie klientom możliwości dokonywania zakupu towarów i/lub usług oferowanych przez Castorama w systemie sprzedaży ratalnej organizowanym przez Kredytodawcę poprzez sieć Internet; Przyjmowanie od klientów oświadczeń o odstąpieniu od umowy o kredyt konsumencki udzielony na zakup towarów i usług oferowanych przez Castorama, zawartej z Kredytodawcą na odległość za pośrednictwem Castorama. Castorama nie jest uprawniona do podpisywania umowy o kredyt konsumencki w imieniu i na rzecz Kredytodawcy. Konsument nie ponosi na rzecz Castorama kosztów związanych z podejmowanymi przez Castorama czynnościami faktycznymi lub prawnymi związanymi z przygotowaniem, oferowaniem, zawieraniem lub wykonywaniem umowy o kredyt.