Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

Karta kredytowa Castorama

 

Od 6.09 do 18.09.2023 r. skorzystaj z oferty specjalnej! Otrzymaj do 20 rat1 RRSO 0% na wszystkie produkty przy zakupach za min. 2000 zł.

 

Do 30.09.2023 r. skorzystaj z oferty specjalnej! Otrzymaj od 3 do 6 rat2 RRSO 0% na cały asortyment przy zakupie za min. 1000 zł lub od 7 do 20 rat3 RRSO 0% na kuchnie z wyposażeniem przy zakupie za min. 4000 zł!

 

Kupuj wygodnie z kartą kredytową Castorama i spłacaj w ratach 0%4RRSO 0%

Jak otrzymać kartę i skorzystać z rat 0%4?

 1. Zapytaj o kartę sprzedawcę w sklepie Castorama
 2. Złóż wniosek i podpisz umowę.
 3. Kartę oraz numer PIN otrzymasz pocztą do domu.

Zaraz po zawarciu umowy możesz zrobić zakupy, w ramach limitu na karcie, w sklepie Castorama. Jeśli zechcesz rozłożyć płatność za zakupy na raty, powiadom o tym sprzedawcę w sklepie Castorama.

Zyskaj dodatkowe korzyści z karty Castorama, RRSO 24,59%5:

 • limit nawet do 20 000 zł na dowolne zakupy
 • brak odsetek nawet do 54 dni6
 • możliwość korzystania z karty za darmo7
 • wygodne płatności w Internecie
 • szybkie płatności zbliżeniowe
 • możliwość wypłaty pieniędzy z dowolnego bankomatu
 • całodobowy dostęp do informacji o karcie – wystarczy zalogować się do bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub zadzwonić na Infolinię Banku

Więcej informacji o karcie kredytowej Castorama >>

1Dla kredytu na zakup towarów i usług „Od 7 do 20 rat 0%”, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na 3.08.2023 r. Propozycja kredytu obowiązuje od 6.09.2023 r. do 18.09.2023 r. w sklepach stacjonarnych Castorama Polska sp. z o.o. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu zostanie podjęta przez Bank. Castorama Polska sp. z o.o. jako pośrednik kredytowy Banku sporządza i zawiera umowy o kredyt oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od tych umów. Szczegóły w sklepie oraz na castorama.pl.

2Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług „od 3 do 6 rat 0%”, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 22.03.2023 r. Propozycja obowiązuje dla umów zawartych do 30.09.2023 r.

3Dla kredytu na zakup kuchni „od 7 do 20 rat 0%”, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 26.05.2023 r. Propozycja obowiązuje dla umów zawartych do 30.09.2023 r. tylko w sklepach stacjonarnych. Zakup w ramach akcji można łączyć z innymi towarami, wówczas Klient zachowuje prawo do skorzystania z niniejszej propozycji. Powyższe propozycje nie są ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Castorama Polska Sp. z o.o. występująca w roli pośrednika kredytowego Banku sporządza i zawiera umowy o kredyt oraz przyjmuje odstąpienia od tych umów. Szczegóły w sklepach i na castorama.pl.

Dla Promocyjnego Planu Spłat Ratalnych "3 do 6 miesięcy bez odsetek" dla Posiadaczy kart kredytowych Visa Castorama Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 12.08.2022 r.: transakcja bezgotówkowa 480 zł, okres spłaty 6 miesięcy, oprocentowanie stałe 0%, prowizja 0 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%, całkowita kwota do zapłaty 480 zł, całkowity koszt 0 zł. Wysokość rat 1-6 doliczanych do kwoty spłaty minimalnej wynosi 80 zł. Szczegóły w Zasadach Promocyjnego Planu Spłat Ratalnych dostępnych w zakładce Dokumenty oraz w sklepach Castorama.

 Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 4000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 20,50% oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 6,90 zł, spłacanego w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) z zastosowaniem spłaty minimalnej w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient posiada umowę o kartę kredytową przez okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 08.09.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 4000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 4735,33 zł, całkowity koszt kredytu: 735,33 zł i obejmuje odsetki: 652,53 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 82,80 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,59%.

6 Dla karty kredytowej Castorama oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 4000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 20,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej - przy uwzględnieniu powyższych założeń - w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 08.09.2022 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 4000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 4000,00 zł, całkowity koszt kredytu 0,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji dla kart kredytowych Castorama dostępnej w zakładce Dokumenty.

 

Kupuj na raty w Castorama RRSO 0%1

1 Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 13.06.2022 r. Szczegóły u sprzedawcy oraz na www.castorama.pl
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank. Castorama Polska Sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług, udostępnia niezbędne dokumenty i udziela wyjaśnień. Szczegóły u sprzedawcy i na www.castorama.pl.

 

Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na raty:

 • bez zbędnych formalności2
 • bez poręczycieli
 • bez konieczności wpłaty własnej
 • z możliwością łączenia różnych źródeł dochodów
 • spłatę kredytu możesz rozłożyć nawet do 50 równych rat miesięcznych3
 • kredytowana wartość zakupionych towarów do 50 000 zł4
 • z szybką decyzją kredytową5

4 kroki do prostych zakupów:

 1. Wybierz towary lub usługi, które chcesz kupić.
 2. Zapytaj sprzedawcę o zakupy na raty – dostaniesz odpowiedni druk Zamówienia.
 3. Wypełnij z doradcą wniosek kredytowy w Punkcie Usług Finansowych.
 4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, podpisz umowę kredytową i ciesz się udanymi zakupami!

Usługi dodatkowe do kredytu ratalnego

Możesz skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia6 czy Pakietu Usług Bankowych.

2 Zapytaj doradcę o kredyt na zakup towarów i usług na podstawie deklaracji o dochodach.

3 O aktualny, dostępny okres kredytowania pytaj sprzedawcy.

4 Przykład: Kupując towar za 60 000 zł możesz wpłacić 10 000 zł, a pozostałą cenę towaru wraz z kosztami kredytu możesz spłacić w ratach. Minimalna kwota kredytu wynosi 100 zł.

5 Czas liczony od momentu uzyskania i potwierdzenia przez Bank wymaganych danych: o tożsamości, wysokości i źródle dochodów wnioskodawcy, niezbędnych do wydania decyzji kredytowej.

6 Ogólne Warunki Ubezpieczenia H29/PA2016 (OWU) dostępne są we współpracujących z Santander Consumer Bank S.A. sklepach Castorama oraz na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia. Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniowa zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedziba w Dublinie (Irlandia). Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z OWU, a szczególnie z zakresem ochrony oraz włączeniami i ograniczeniami odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń. Koszty ubezpieczenia są przedstawione w umowie kredytowej oraz Karcie Produktu.