Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka PVC Diall gumowa 25 mm 1 m biała
Strzałka w prawo

Uszczelka PVC Diall gumowa 25 mm 1 m biała

12,98
/ szt.
12,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak zamaskować powstałą przy drzwiach szczelinę? Zrobisz to z łatwością za pomocą prezentowanej uszczelki. Część stworzona z PVC oraz gumy zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas, ponieważ jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Posiada biały kolor, zatem będzie estetycznie wyglądać przy jasnej konstrukcji. Proponujemy modele o różnych wymiarach. . Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twoje drzwi nie są wystarczająco szczelne? Nie chcesz, aby zgromadzone w mieszkaniu ciepło wydostawało się na zewnątrz przez znajdujący się w konstrukcji otwór? Koniecznie zamocuj przy skrzydle uszczelkę zmniejszającą ryzyko powstawania przeciągów. Produkt przez długi czas zachowa nienaganny stan – wykonany został z PVC oraz gumy, zatem jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Obawiasz się, że oszpeci Twoje drzwi? Utrzymany jest w białym kolorze, więc będzie estetycznie wyglądał przy skrzydle o takiej samej lub podobnej barwie. Samoprzylepny przedmiot jest łatwy w montażu – zadanie to nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi, dlatego zaplanowane prace przeprowadzisz błyskawicznie. Chcesz uszczelnić swoje drzwi? Sprawdź ofertę i wypróbuj praktyczną uszczelkę.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1m
     Szerokość produktu34mm
     Grubość produktu4mm
     SamoprzylepnośćSamoprzylepny
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     ProfilProstokątny
     Gwarancja producenta1 rok​
     MateriałPolichlorek winylu (PCV) i guma
     KolorBiały
     Grupa kolorystycznaBiały
     Kod produktu3663602885351