Produkty

Wieszak plaski ES 60 x 175 mm

Kliknij aby powiększyć

Wieszak plaski ES 60 x 175 mm

Kod: 911923

|
Wieszak płaski ES to produkt, który pozwoli Ci zamocować profile do sufitów podwieszanych. Element cechuje się odpornością na działanie korozji oraz trwałością, która wynika z zastosowania stali ocynkowanej. Zastosowanie produktu pozwala zmniejszyć nierówności więźby dachowej. W naszej ofercie produkt jest dostępny w 2 rozmiarach.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

41 cm

Wysokość opakowania

0.1 cm

Szerokość opakowania

2.5 cm

Waga brutto

0.05 kg

Grubość blachy

1 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

sucha zbudowa w systemie g - k, sufity podwieszane

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

gramatura ocynku od 150 gr/m2

Nr referencyjny

28WNP17500

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal ocynkowana
Wieszak płaski ES to jedno z akcesoriów do profili, które jest wykorzystywane w suchej zabudowie systemu płyt gipsowo-kartonowych. Element posłuży Ci do łatwego zamocowania profili sufitów podwieszanych oraz dekoracyjnych, które uatrakcyjnią wygląd nowoczesnych aranżacji wnętrz domowych czy biurowych. Produkt pozwoli Ci zamocować profil do płyty gipsowo-kartonowej na dowolnej wysokości. Zamocujesz go do spodu więźby dachowej, a następnie przykręcisz profile. Produkt został wykonany ze stali ocynkowanej. Dzięki temu produkt wyróżnia się trwałością i jest odporny na działanie korozji. Przystępując do wykonania podwieszanego sufitu warto także zaopatrzyć się w inne niezbędne elementy montażowe, które znajdziesz w naszej ofercie.
Ocena
3 komentarze
30.06.2018
Wieszak ok, ale cena... masakra. Dosłownie x4. Cena standardowa to około 60gr. Biorąc pod uwagę, że sporo akcesoriów się kupuje do sufitów to potrafi znacznie podnieść cenę remontu, bo inne wieszaki i łączniki również w znacznie zawyżonych cenach. Nie patrzcie wyłącznie na cenę karton-gipsu i profili. Zysk ukryty w akcesoriach.
29.03.2016
stal jest dobra, więc i wieszak jest dobry. Moim zdaniem jest droższy, bo jest ocynkowany i ma się pewność, że go rdza nie ruszy. Moim zdaniem można dać złotówkę więcej i mieć ten, lepszy produkt
04.03.2016
powiem że raz kupowałem w castoramie wieszaki i musiałem dokupić póżniej w małym sklepie i podobne wieszaki tylko jeszcze z mocnejszejszej stali kosztowały mnie o połowe ceny mniej tu jest 1,64zł a ja kupiłem za 0,59zł byłem w szoku ze tyle przepłaciłem ;/;/;
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Skuteczne zabezpieczanie narożników ścian z płyt g-k

 • Budowa

  Narzędzia i akcesoria do zabudowy z płyt g-k

 • Budowa

  Jak wykonać łuk drzwiowy?

Ocena i komentarz dla:

Wieszak plaski ES 60 x 175 mm