icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw korków do grzejnika Armatura Kraków antracyt
Strzałka w prawo

Zestaw korków do grzejnika Armatura Kraków antracyt

42,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Bez zestawu korków żaden grzejnik nie jest w stanie prawidłowo spełniać swojej funkcji. Zestaw korków do grzejnika Armatura Kraków antracyt to niezbędne uzupełnienie każdego urządzenia grzewczego. Wykonane ze stali korki zapewniają odporność na odkształcenia. Bez obaw możesz stosować je nawet w warunkach wysokiego ciśnieniu i temperatury.

  Cechy i zalety

  Wreszcie udało Ci się wybrać swój wymarzony grzejnik? Nie wiesz jednak, jak go zamontować? A czy wiesz, jaką rolę w jego prawidłowej pracy spełniają korki? Zestaw korków do grzejnika Armatura Kraków antracyt to niezbędne akcesoria dla uzyskania maksymalnej efektywności urządzenia grzewczego. Dzięki nim nie musisz zastanawiać się, z której strony podłączyć grzejnik. Zestaw korków do grzejnika Armatura Kraków zapewnia płynny przepływ wody w urządzeniu. Nie musisz obawiać się o jego uszkodzenie. Stalowa konstrukcja korków świadczy o ich trwałości. Są odporne na działanie wysokiego ciśnienia i temperatury (nawet do 95°C). Antracytowy kolor dedykuje je do wykończenia grzejników o ciemnej barwie. Zestaw korków do grzejnika to zabezpieczenie urządzenia przed szybkim zniszczeniem.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5907571870306