Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw termostatyczny kątowy Ferro Stop
Strzałka w prawo

Zestaw termostatyczny kątowy Ferro Stop

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany zestaw termostatyczny kątowy doskonale sprawdzi się w każdym domu, stanowiąc niezawodny system regulacji przepływu wody w urządzeniach instalacji grzewczej. Przeznaczony jest do montażu przy grzejnikach rożnego typu, umożliwiając pionowe skierowanie zaworu i głowicy. Dzięki niemu zapewnisz sobie maksymalną kontrolę nad zużywanym ciepłem i tym samym zmniejszysz swoje rachunki za ogrzewanie. Oszczędzajmy energię - Termostatyczny zawór grzejnikowy umożliwia regulację temperatury indywidualnego grzejnika, dzięki czemu możesz ogrzewać dom tylko tam, gdzie jest to konieczne. Może to pomóc w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Uniwersalny zestaw termostatyczny to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zwiększyć wydajność grzejników w swoim domu. Unikalna technologia wykonania oraz odpowiedni dobór elementów pozwoli Ci na pełną kontrolę ogrzewania pomieszczeń, oferując przy tym maksymalne wykorzystanie dostarczanego ciepła. W skład zestawu wchodzą dwa zawory termostatyczne oraz specjalna głowica, której specjalna konstrukcja pozwala na precyzyjną regulację temperatury urządzenia, dostosowaną do panujących warunków otoczenia. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możesz zmniejszyć swoje wydatki za centralne ogrzewanie nawet do 20%. Oferowany komplet przeznaczony jest do montażu dla jednego grzejnika. Solidne, mosiężne wykonanie poszczególnych elementów pozwoli Ci cieszyć się ich trwałością i doskonałym wyglądem przez wiele lat.

    • Głowica termostatyczna z możliwością ograniczenia zakresu nastawy
    • Nastawa przeciwzamrożeniowa (*)
    • Możliwość zamknięcia przepływu głowicą termostatyczną (nastawa "0")

    Specyfikacja techniczna

    Szczegóły gwarancji10 lat na zawór termostatyczny
    Maksymalna temperatura robocza100°C
    Minimalna temperatura robocza28°C
    MateriałTworzywo ABS i mosiądz
    Kod produktu5901095663130