Produkty

Drzwi pokojowe Radex Lugano 80 lewe sosna surowa

Kliknij aby powiększyć

Drzwi pokojowe Radex Lugano 80 lewe sosna surowa

Marka: Radex

Marka: Radex

Kod: 918568

|
 • lita sosna
 • przeszklone
 • ekologiczne
Skrzydło Lugano 6s to drewniane drzwi pokojowe z elegancką kompozycją w formie przeszkleń. Produkt wykonano z litego oraz klejonego drewna sosnowego, dzięki czemu zachował piękno naturalnych słojów oraz sęki. Drzwi będą uzupełnieniem wnętrza o rustykalnym charakterze, ale sprawdzą się również w jasnych pomieszczeniach, gdyż będą współgrały z zastosowaną kolorystyką.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Rodzaj drzwi: pokojowe

Rozmiar drzwi: 80

Kolor producenta: sosna surowa

Strona otwierania: lewa

Główne Cechy

 • Typ otwierania

  Typ otwierania

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

202.5 cm

Długość opakowania

4 cm

Szerokość opakowania

84.4 cm

Waga brutto

23.7 kg

Wymiary drzwi

844 x 2025 mm

Wymiary drzwi (z ościeżnicą stałą)

882 x 2061 mm

Grubość drzwi

40 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Strona otwierania

lewa

Możliwość podcięcia

nie

Klamka w komplecie

nie

Ościeżnica w komplecie

nie

Parametry indywidualne

Marka

Radex

Seria

Lugano

Typ przeszklenia

szkło hartowane

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

LUGANO.FOG.6S.80L

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

sosna surowa

Pokrycie skrzydła

naturalny fornir

Wypełnienie

drewno sosnowe
Skrzydło Lugano lewostronne to dekoracyjne drzwi pokojowe, które będą ozdobą Twojego domu. Wykonane z litego drewna sosnowego drzwi prezentują naturalne sęki oraz kształtne słoje, które będą idealnie komponować się z drewnianą podłogą czy wnętrzem utrzymanym w stylu rustykalnym. Jasna barwa surowa sosna będzie również pasowała do jasnych i monochromatycznych pomieszczeń, sprawiając wrażenie spójnej całości. Skrzydło posiada również zdobienie wykonane ze szkła, co dodaje mu elegancji. Do produktu dołączone są zawiasy, dzięki którym stabilnie osadzisz skrzydło na drewnianej bądź też metalowej ościeżnicy. Aby dodatkowo zabezpieczyć powierzchnię skrzydła lub nadać mu połysk, wystarczy je polakierować albo przemalować na dowolny kolor.
Ocena
5 komentarzy
25.05.2019
Zdecydowanie nie polecam wyrobów firmy Radex. Zdecydowałem się na ościeżnice regulowane i skrzydła na zamówienie bo dostawca zapewniał że towar "niemarketowy" jest dużo lepszej jakości. Ościeżnice robione są z "papierówki", która jest okleinowana - materiał jest tak miękki, że jak się przyciśnie paznokieć to pozostają ślady ... a okleina jest słabo przyklejona i w wielu miejscach od razu po dostawie wymagała podklejenia. Drzwi "Lugano" fatalnie obrobione .. liczne wżery, frezy do szlifowania, pęknięcia a szpachlowanie pominę milczeniem... zapłaciłem stolarzowi 1400 zł za przygotowanie 7 skrzydeł i ościeżnic do lakierownia (uzupełnianie ubytków, klejenie. itp.).
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Zależy nam na jej wyjaśnieniu, dlatego bylibyśmy wdzięczni, gdyby zechciał Pan przekazać nam więcej szczegółów na ten temat. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przy użyciu formularza dostępnego na stronie: www.castorama.pl/kontakt Przypominamy jednocześnie, że w przypadku produktów wadliwych Klient ma możliwość złożenia reklamacji. Można tego dokonać telefonicznie lub osobiście, odwiedzając dowolny sklep Castorama.

28.02.2019
Nie polecam!Po roku drzwi się zeschły,porobiły się szpary..jedne nawet mi się wykrzywiły!!Producent nie uznał gwarancji..kupiłam 3 szt.i bardzo żałuje..nigdy więcej!!
19.02.2019
Drzwi wykonane z niesezonowanego materiału, zeschły się. Po miesiącu użytkowania wypełnienie "zbiegło się" i pomiędzy nim a ramą powstała 7-milimetrowa szczelina.
Producent nie uznał reklamacji. Nie polecam.
28.03.2018
Drzwi są OK, ale...
Co za "miszcz" słowa pisanego napisał ten opis: "(...)dzięki czemu produkt zachował naturalne kształtne słoje oraz unikatowe sęki. Skrzydło nie posiada dodatkowych elementów ozdobnych, gdyż naturalne drewno nie potrzebuje upiększeń.(...)"?
Rozumiem, że zdezelowany samochód Castorama sprzeda z opisem "jego indywidualny charakter zachowany został dzięki nieregularnym i przez to niepowtarzalnym ogniskom rdzy. Brak zdolności poruszania się wyeliminuje Twoje wydatki na paliwo." ???
20.03.2018
drzwi rozpadają się po roku, radex nie uznaje reklamacji
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Charakterystyka drzwi okleinowych

 • Budowa

  Drzwi drewniane – jak je wybrać i zamontować?

 • Budowa

  Zalety skrzydeł modułowych

Ocena i komentarz dla:

Drzwi pokojowe Radex Lugano 80 lewe sosna surowa