LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Ramki natynkowe

Strzałka w prawo

Ramki natynkowe

Twoja instalacja elektryczna powinna być przede wszystkim bezpieczna i prawidłowo wykonana, jednak możesz jej również nadać estetyczny wygląd. Aby nadać włącznikom świateł czy gniazdkom elektrycznym ostateczny kształt, wykorzystaj ramki.

Filtry

Ramki natynkowe

Twoja instalacja elektryczna powinna być przede wszystkim bezpieczna i prawidłowo wykonana, jednak możesz jej również nadać estetyczny wygląd. Aby nadać włącznikom świateł czy gniazdkom elektrycznym ostateczny kształt, wykorzystaj ramki.

2 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Natynkowe

Wyświetlanie 2 z 2 produktów

IDEALNE RAMKI DO GNIAZDEK PODTYNKOWYCH I ŁĄCZNIKÓW

Ramki do gniazdek podtynkowych to elementy konstrukcyjne zewnętrznej części instalacji elektrycznej. Chociaż przede wszystkim mają być praktyczne oraz funkcjonalne, ważny jest także ich aspekt dekoracyjny. Możesz kupić je od razu w zestawie z przełącznikami lub też możesz kupić je oddzielnie. Ramki do kontaktów podtynkowe dostępne są w wielu wzorach oraz kolorach. Wśród nich na pewno uda ci się dobrać najepsze modele do mieszkania, lokalu czy hali przemysłowej.

Ramki do gniazdek elektrycznych podtynkowych w niewielkim stopniu odstają od ściany. Dzięki temu nie zabierają cennej przestrzeni w pomieszczeniu. Możesz bez problemu zasłonić je meblami. To powoduje, że są szczególnie dobrym rozwiązaniem w niewielkich wnętrzach. Ich montaż je bardziej pracochłonny oraz inwazyjny niż, na przykład, instalacja gniazd natynkowych, ale jak najbardziej warto się na niego zdecydować. Walory estetyczne oraz oszczędność miejsca są bowiem nieocenioną wartością dodaną takiego rozwiązania. Ramki do włączników podtynkowe mocuje się na odpowiednio grubych ścianach, które do tej pory nie zostały zajęte przez żadne inne instalacje.

Ramka do włącznika światła podtynkowa jest elementem, który kolorystycznie dopasowuje działającą instalację elektryczną do zastosowanej w danym pomieszczeniu aranżacji. Wybierzesz odpowiednie nie tylko względem koloru, ale i wielkości, ponieważ wiele z modeli ramek przystosowanych jest do gniazd podwójnych, potrójnych, a nawet poczwórnych. Poniżej znajdziesz więcej wskazówek, które ułatwią Ci wybór odpowiedniej ramki.

RAMKI – DLACZEGO WARTO JE STOSOWAĆ?

Obok roli dekoracyjnej, jaką odgrywają ramki, spełniają one też funkcję bardzo praktyczną – chronią pobliską gniazdku lub przyciskowi ścianę przed widocznymi śladami intensywnego użytkowania. Bez nich tuż obok łączników i gniazd pojawiłyby się zabrudzenia, zaplamienia, zarysowania, w wyniku których farba na ścianie może pękać i odpadać. Oczywiście to zniweczyłoby efekt dekoracyjny, jaki chciałeś uzyskać w czasie remontu ścian.

RAMKI – DO JAKICH ARANŻACJI?

Producenci ramek na łączniki i gniazda przygotowali ofertę, która z pewnością zadowoli zarówno amatora, jak i profesjonalnego dekoratora wnętrz. Do stylu klasycznego, vintage i glamour znajdziesz modele ramek odwołujące się do przeszłości, natomiast nowoczesne lofty i minimalistyczne wnętrza wzbogacisz na przykład chromowanymi ramkami. W naszej bogatej ofercie znajdziesz ramki do gniazdek podtynkowych zarówno w najbardziej tradycyjnym wydaniu, jak i te bardziej designerskie. Szeroki asortyment zawiera ramki w jasnych stonowanych barwach. Świetnie sprawdzą się, jeśli nie chcesz, aby nadmiernie rzucały się w oczy. Do dyspozycji masz jednak również kolorowe ramki. Gniazda elektryczne ozdobione takich elementem staną się nie tylko praktycznym fragmentem instalacji, ale też zauważalną dekoracją przestrzeni.

RAMKI NA ŁĄCZNIKI I GNIAZDA DO KAŻDEGO WNĘTRZA

Ramki są odpowiednio przystosowane do wieloletniego funkcjonowania w każdych domowych warunkach – na ich wygląd nie ma wpływu ani wilgoć, ani promieniowanie UV, ani nawet intensywne użytkowanie. To dzięki temu, że materiały, z których wykonano ramki, stanowią o ich odporności na uszkodzenia mechaniczne. Możesz je zastosować w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, wystawnym salonie, w kuchni, łazience i toalecie – do każdego z tych pomieszczeń znajdziesz pasujące wzory i kolory ramek. Pamiętaj tylko, aby do miejsc narażonych na działanie wilgoci wybierać odpowiednio zabezpieczone przed takimi czynnikami modele. Bez problemu jednak znajdziesz u nas również takie ramki do gniazdek podtynkowych.

Ramka pod włącznik światła podtynkowa to nie wszystko, czego potrzebujesz. Oprócz ramek na przykrycie gniazd sieciowych i łączników, znajdziesz również modele, które z łatwością dopasujesz do innych zastosowań – przykładem są kolorowe ramki na przycisk żaluzyjny, gniazdo HDMI, ściemniacz, gniazdko telefoniczne z uziemieniem i bez, a także RTV.