Zobacz więcej Ramki natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Ramki natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona ścienna Diall natynkowa biała

Osłona ścienna Diall natynkowa biała

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona ścienna w kolorze białym to praktyczny produkt, który ułatwi Ci utrzymanie ściany w czystości. Osłonę z łatwością zamontujesz pod włącznikiem światła, dzięki czemu podczas częstego korzystania unikniesz zabrudzeń czy plam. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia — posłuży Ci w estetycznej formie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Osłona ścienna to estetyczny detal, dzięki któremu utrzymasz w czystości zarówno wyłączniki, jak i gniazdka elektryczne. Nadaje się do zastosowania w każdym pomieszczeniu, w którym występują oba te elementy. Dzięki niej unikniesz zabrudzeń, wynikających z codziennego korzystania z pomieszczenia przez domowników. Montujesz ją metodą natynkową bezpośrednio pod włącznikiem światła lub gniazdkiem. W tym drugim przypadku najpierw musisz wyłączyć zasilanie, aby uniknąć porażenia prądem. Obudowę wyczyścisz przecierając ją suchą ściereczką. Została wykonana z tworzywa sztucznego, które jest trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia. Posłuży Ci w estetycznej formie przez długi czas. Osłona jest dostępna w kolorze białym, pasującym do większości kolorów ścian.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5906881178973