LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Grzałki grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Grzałki grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grzałka Galmet 2 kW na korku 6/4"

Grzałka Galmet 2 kW na korku 6/4"

318
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy pomocy praktycznej grzałki z łatwością podgrzejesz wodę w Twoim domu. Do wykonania elementu zastosowano materiały, które doskonale przewodzą ciepło, dlatego też będzie on pracować niezwykle wydajnie. Pracę grzałki możesz łatwo kontrolować przy pomocy wygodnej regulacji, którą umieszczono na korku, dzięki czemu nie poparzysz przy tym palców.

   Cechy i zalety

    Praktyczna grzałka to element, który doskonale posłuży Ci jako element wymienny do standardowych podgrzewaczy wody. Produkt wykonano z materiałów, które cechują się trwałością oraz doskonałymi właściwościami przewodzącymi ciepło. Dzięki temu będzie Ci dobrze służyć przez długi czas. Element nie jest także podatny na korozyjne działanie wody, a więc nie straci estetycznego wyglądu z upływem czasu. Grzałka została wyposażona w regulację na karku. Pozwoli Ci precyzyjnie i wygodnie sterować parametrami jej pracy, bez ryzyka oparzenia palców. Nasza oferta obejmuje również szeroki wybór innych akcesoriów, które mogą zostać wykorzystane do podgrzewania wody w Twoim domu. Dzięki temu z pewnością znajdziesz produkt, który Cię zadowoli.

     Specyfikacja techniczna

     KolorObudowa - biały
     MateriałMiedź
     Kod produktu5901224800030