Produkty

Grzejnik olejowy 2500 W

Kliknij aby powiększyć

Grzejnik olejowy 2500 W

Kod: 825042

|
Grzejnik olejowy stosowany jest do dogrzewania większych lub ogrzewania mniejszych pomieszczeń. Urządzenie możesz przenosić pomiędzy wnętrzami i korzystać z niego tam, gdzie aktualnie przebywasz – zasilany jest energią elektryczną i posiada kółka do łatwego transportu. W naszym asortymencie dostępne są również inne modele tego produktu.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Ustawienia grzania

  Ustawienia grzania

Parametry logistyczne

Długość opakowania

67 cm

Wysokość opakowania

15 cm

Szerokość opakowania

45 cm

Waga brutto

10.5 kg

Wymiary produktu

szer. 145 x dł. 510 x wys. 640 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do pomieszczeń o powierzchni 20 - 25 m2

Moc maksymalna

2500 W

Wentylator

nie

Element grzejny

z żelaza

Termostat

tak, regulowany

Napięcie

220 - 240 V

Zabezpieczenia

przed przegrzaniem

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

na kółkach; z uchwytami do przenoszenia; dł. kabla 1,6 m; 3 ustawienia grzania

Nr referencyjny

HD907-11Q

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kolor

beżowy

Grzejnik olejowy umożliwia skuteczne ocieplanie przestrzeni zamkniętych. Zasilany za pomocą energii elektrycznej może być używany w różnych pomieszczeniach, w zależności od Twoich potrzeb. W związku z tym został wyposażony w kółka umożliwiających wygodne transportowanie urządzenia. Grzejnik przyda się podczas wyjazdów do domków kempingowych – w czasie chłodniejszych dni zapewni Ci odpowiedni komfort cieplny. Użytkowanie produktu jest bezpieczne, ponieważ posiada on ochronę przed przegrzaniem. Wyposażony jest również w regulowany termostat, co pozwala na korzystanie z jego funkcji odpowiednio do Twoich potrzeb. W naszym asortymencie dostępne są również grzejniki olejowe o innych parametrach technicznych – wybierzesz model dopasowany do Twoich wymagań.
Ocena
3 komentarze
18.11.2018
Wszystkie grzejniki olejowe tej serii posiadają tę samą wadę: Termostat bezpieczeństwa —zamontowany na żebrze, które ma styk z obudową mieszczącą przyciski i pokrętło „normalnego” termostatu do nastawienia — wyłącza grzejnik w każdym z trzech ustawień mocy już od środkowego ustawienia termostatu. Po prostu nie można korzystać z mocy grzewczej, która jest reklamowana. W moich oczach to błąd w konstrukcji i oszustwo klienta, oczekującego urządzenia o mocy 2500 W, a nie co parę minut głośno klikający grzejnik o realnej mocy ~ 800 W.

Ponadto kable w ww. obudowie dotykały w stanie fabrycznym żebro, emitując zapach przegrzanego tostera i stanowiąc długoterminowe zagrożenie bezpieczeństwa. Kable jednak dały się łatwo wepchnąć głębiej w obudowę.

Poza tym grzejnik ma dostateczną jakość wykonania i dyskretny klasyczny dizajn obudowy.

Nie rekomenduję kupna grzejników olejowych tej serii (HD907-11Q, HD907-9Q, HD907-7Q itp.).
19.01.2018
Pamiętam takie grzejniki z dzieciństwa, więc jak nam wysiadł kaloryfer (na prąd) i zaczęły się mrozy, namówiłam męża na grzejniczek. Masa wspomnień i cudowne ciepełko, zwłaszcza gdy się ułoży na a la baraniej skórze z książką tuż obok niego.
08.12.2017
fatalny, może sie i ogrzewa, ale zamontowany termostat powoduje, ze bardzo szybko sie wychładza. W efekcie w pomieszczeniu jest zimno, a kaloryfer nawet na największym nastawieniu najczęściej jest letni a tylko chwilowo ciepłe. To powoduje, ze stale sie włącza ...nawet nie wiem za co dałam te 2 gwiazdki, może nadaje sie do ogrzania pomieszczenia wielkości toalety. Jutro zwracam. Bezużyteczny.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Najtańsze ogrzewanie przenośne – przegląd

 • Instalacja

  Jakie ogrzewanie przenośne wybrać?

 • Instalacja

  Kocioł olejowy – wady i zalety

Ocena i komentarz dla:

Grzejnik olejowy 2500 W