Produkty

Grzejnik olejowy 2500 W

Kliknij aby powiększyć

Grzejnik olejowy 2500 W

Kod: 825042

|
Grzejnik olejowy stosowany jest do dogrzewania większych lub ogrzewania mniejszych pomieszczeń. Urządzenie możesz przenosić pomiędzy wnętrzami i korzystać z niego tam, gdzie aktualnie przebywasz – zasilany jest energią elektryczną i posiada kółka do łatwego transportu. W naszym asortymencie dostępne są również inne modele tego produktu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Moc maksymalna: 2500 W

Główne Cechy

 • Ustawienia grzania

  Ustawienia grzania

Parametry logistyczne

Długość opakowania

67 cm

Wysokość opakowania

15 cm

Szerokość opakowania

45 cm

Waga brutto

10.5 kg

Wymiary produktu

szer. 145 x dł. 510 x wys. 640 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do pomieszczeń o powierzchni 20 - 25 m2

Moc maksymalna

2500 W

Wentylator

nie

Element grzejny

z żelaza

Termostat

tak, regulowany

Napięcie

220 - 240 V

Zabezpieczenia

przed przegrzaniem

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

na kółkach; z uchwytami do przenoszenia; dł. kabla 1,6 m; 3 ustawienia grzania

Nr referencyjny

HD907-11Q

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kolor

beżowy
Grzejnik olejowy umożliwia skuteczne ocieplanie przestrzeni zamkniętych. Zasilany za pomocą energii elektrycznej może być używany w różnych pomieszczeniach, w zależności od Twoich potrzeb. W związku z tym został wyposażony w kółka umożliwiających wygodne transportowanie urządzenia. Grzejnik przyda się podczas wyjazdów do domków kempingowych – w czasie chłodniejszych dni zapewni Ci odpowiedni komfort cieplny. Użytkowanie produktu jest bezpieczne, ponieważ posiada on ochronę przed przegrzaniem. Wyposażony jest również w regulowany termostat, co pozwala na korzystanie z jego funkcji odpowiednio do Twoich potrzeb. W naszym asortymencie dostępne są również grzejniki olejowe o innych parametrach technicznych – wybierzesz model dopasowany do Twoich wymagań.
Ocena
7 komentarzy
18.11.2018
Wszystkie grzejniki olejowe tej serii posiadają tę samą wadę: Termostat bezpieczeństwa —zamontowany na żebrze, które ma styk z obudową mieszczącą przyciski i pokrętło „normalnego” termostatu do nastawienia — wyłącza grzejnik w każdym z trzech ustawień mocy już od środkowego ustawienia termostatu. Po prostu nie można korzystać z mocy grzewczej, która jest reklamowana. W moich oczach to błąd w konstrukcji i oszustwo klienta, oczekującego urządzenia o mocy 2500 W, a nie co parę minut głośno klikający grzejnik o realnej mocy ~ 800 W.

Ponadto kable w ww. obudowie dotykały w stanie fabrycznym żebro, emitując zapach przegrzanego tostera i stanowiąc długoterminowe zagrożenie bezpieczeństwa. Kable jednak dały się łatwo wepchnąć głębiej w obudowę.

Poza tym grzejnik ma dostateczną jakość wykonania i dyskretny klasyczny dizajn obudowy.

Nie rekomenduję kupna grzejników olejowych tej serii (HD907-11Q, HD907-9Q, HD907-7Q itp.).
19.01.2018
Pamiętam takie grzejniki z dzieciństwa, więc jak nam wysiadł kaloryfer (na prąd) i zaczęły się mrozy, namówiłam męża na grzejniczek. Masa wspomnień i cudowne ciepełko, zwłaszcza gdy się ułoży na a la baraniej skórze z książką tuż obok niego.
08.12.2017
fatalny, może sie i ogrzewa, ale zamontowany termostat powoduje, ze bardzo szybko sie wychładza. W efekcie w pomieszczeniu jest zimno, a kaloryfer nawet na największym nastawieniu najczęściej jest letni a tylko chwilowo ciepłe. To powoduje, ze stale sie włącza ...nawet nie wiem za co dałam te 2 gwiazdki, może nadaje sie do ogrzania pomieszczenia wielkości toalety. Jutro zwracam. Bezużyteczny.
16.11.2018
Calkiem dobry jak za ta cene ale nadaje sie do pomieszczen max 10m2
17.08.2018
Bardzo słaby produkt. Tego oleju jest tam chyba szklanka a żeberka są cienkie jak papier. W domku letniskowym grzejnik pracował na maxa przez całą noc i podniósł temperature jedynie o 2 stopnie w stosunku do temperatury zewnętrznej która wynosiła 13 stopni. Pomieszczenie 15m2.
03.01.2017
teraz doceniam taki grzejnik przenośny. zawsze to dodatkowe źródło ciepła w mieszkaniu. jestem zadowolona
28.11.2016
Uważam, że producenci powinni zacząć produkować grzejniki elektryczne olejowe o większej ilości żeberek. Te mają ich - jak na moc - za mało. Wiem, że kiedyś w Bułgarii produkowano kaloryfery elektryczne olejowe o mocy 2 kW, mające chyba 16 albo 18 żeberek; tamże też produkowano olejaki o mocy 2,5 kW (o ile pamiętam -20 żeberek, oraz te żeberka były grubsze). Grzejnik tej wielkości, jak na zdjęciu, powinien być o mocy najwyżej 1,5 kW. 2-kilowatowy powinien mieć przynajmniej 15-16 żeberek, 2,5-kilowatowy - ze 20. Wówczas byłyby one wydajniejsze.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jakie ogrzewanie przenośne wybrać?

 • Instalacja

  Kocioł olejowy – wady i zalety

 • Instalacja

  Najtańsze ogrzewanie przenośne – przegląd

Ocena i komentarz dla:

Grzejnik olejowy 2500 W