Produkty

Meble w Castoramie

Castorama to nie tylko market budowlany. To setki inspiracji na wykończenie łazienki, urządzenie kuchni, zaaranżowanie przytulnego ogrodu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ułatwiamy codzienność naszych Klientów. Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd naszych pomysłów. Sprawdź, jak można mieszkać przytulnie, pracować komfortowo i odpoczywać wygodnie.

Meble kuchenne

W naszej ofercie znajdziesz gotowe zestawy mebli kuchennych, które dopasujesz do każdego pomieszczenia. Dostępne są w różnych wymiarach i wykończeniach. Nie musisz się martwić o to, jak skompletować szafki, aby tworzyły wygodną i funkcjonalną kuchnię. Gotowe zestawy mebli to szybki sposób na nową kuchnię! Szukasz rozwiązań "szytych na miarę"? Odwiedź naszą stronę kuchnie.castorama.pl, poznaj nasze nowe kolekcje mebli kuchennych GoodHome i umów się na projektowanie! 

Meble łazienkowe

Naszą kluczową kolekcją mebli łazienkowych jest Imandra, która kolejny rok cieszy się popularnością. Dzięki swojej modułowości i mnogości rozwiązań, jakości, kolorom i wykończeniom, stała się jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań do łazienki. Z kolei jedna z nowości w naszej ofercie, czyli wykończona drewnianym fornirem kolekcja Avela, zyskuje coraz więcej zwolenników. Jest stylowa, nowoczesna, a drewno idealnie komponuje się z tak modnym wciąż gresem przypominającym beton. Jedna i druga kolekcja to komfort użytkowania i różnorodność zastosowań. Przekonaj się sam! 

Kolekcja mebli łazienkowych Imandra

Kolekcja mebli łazienkowych Avela

Zobacz pozostałe kolekcje mebli łazienkowych

Meble do każdych wnętrz

Kolejną nowością w naszej ofercie są modułowe rozwiązania do przechowywania Atomia. Dostępne w wielu rozmiarach i kolorach korpusy, fronty, półki i akcesoria pozwolą Ci stworzyć wiele różnych szaf, szafek i kompleksowych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni. Stwórz szafkę na buty w przedpokoju, regał w pokoju dziennym, wygodne biuro, szafę pod schodami, półki w sypialni, czy przestronną garderobę. Masz już pomysł? A może potrzebujesz skonsultować się z fachowcem? Umów się na projektowanie tutaj.

Meble ogrodowe

Dopiero przed nami długie i ciepłe wieczory, ale już teraz można pomyśleć o aranżacji przestrzeni w ogrodzie. Wygodny zestaw wypoczynkowy z pewnością sprawdzi się w każdym ogrodzie czy na tarasie. Drewno, imitacja rattanu czy aluminium, do tego miękkie tekstylia - jest w czym wybierać!