icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Taczki ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Taczki ogrodowe

Strzałka w prawo

Opona do koła taczki 4 x 8 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Opona do koła taczki 4 x 8 cm
29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Taczka jest niezbędnym urządzeniem ogrodowym, bez którego pomocy przenoszenie ciężkich przedmiotów byłoby niemożliwe. Ze względu na duże obciążenie często dochodzi do uszkodzenia koła. Prezentowana opona to wyjątkowo wytrzymały element zastępczy do taczki, który warto mieć na wszelki wypadek w swoim przydomowym warsztacie lub garażu.

  Cechy i zalety

  Wytrzymałość to jedna z najważniejszych cech elementów zapasowych taczki. Wybór odpowiedniego produktu pozwoli Ci znacznie wydłużyć żywotność tego urządzenia ogrodowego. Prezentowana opona do koła cechuje się wyjątkową trwałością. Została wykonana z wytrzymałej gumy, która doskonale znosi nawet duże obciążenia. Bez obaw przewieziesz kamienie lub ciężkie narzędzia po wyboistej i nierównej powierzchni alejek ogrodu. Produkt z łatwością zamocujesz samodzielnie, a cały proces nie zajmie Ci zbyt dużo czasu. Z pomocą opony szybko przywrócisz sprawność taczce. Możesz zamocować ją również do wózka. Wśród oferowanych produktów znajdziesz także inne elementy przydatne do narzędzi ogrodowych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

  • Wytrzymała
  • Niska waga
  • Znosi duże obciążenia
  • Opona w rozmiarze 4 x 8 cm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałGuma
  Kod produktu5905620024441