Produkty

Pokrętło baterii do głowicy 3/8"

Kliknij aby powiększyć

Pokrętło baterii do głowicy 3/8"

Kod: 520110

|
Pokrętło baterii marki Batmix możesz wykorzystać zarówno w kuchni, jak i w łazience. Produkt ułatwi wygodne regulowanie strumienia wody, dzięki czemu bez problemu umyjesz dłonie w letniej wodzie. Tradycyjny kształt oraz rozmiar pokrętła będzie pasować do większości dostępnych baterii. Produkt jest dostępny w kolorze srebrnym – dzięki temu jest uniwersalny i dobrze komponuje się z większością pomieszczeń.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary głowicy

3/8"

Długość opakowania

4 cm

Wysokość opakowania

6 cm

Szerokość opakowania

5 cm

Waga brutto

0.05 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

armatura łazienkowa i kuchenna

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

PBEX3/8

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne
Pokrętło baterii marki Batmix to sprawdzone rozwiązanie do Twojego domu lub mieszkania. Produkt umożliwia wygodną regulację strumienia wody, dzięki czemu z łatwością wymyjesz dłonie w odpowiedniej temperaturze oraz pod właściwym ciśnieniem natrysku. Pokrętło możesz zamontować zarówno w kuchennym zlewozmywaku, jak i w umywalce znajdującej się z łazience. Produkt prezentuje się bardzo estetycznie, dlatego też będzie tworzyć spójną całość z urządzeniami gospodarczymi oraz meblami. Pokrętło jest dostępne w tradycyjnym rozmiarze, dzięki czemu będzie kompatybilne z większością dostępnych baterii. Produkt został wykończony w klasycznym srebrnym kolorze, który pasuje do zarówno do mebli, jak i sprzętów codziennego użytku.
Ocena
1 komentarz
22.02.2020
Rozpada się w rękach przy pierwszym montażu.Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Aby tego dokonać, wystarczy odwiedzić dowolny, wybrany przez siebie sklep Castorama na terenie całego kraju. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Uchwyty do baterii łazienkowych – przegląd

 • Wykończenie

  Jak wybrać baterię łazienkową ze względu na jej uchwyt?

 • Wykończenie

  Przegląd akcesoriów do armatury

Ocena i komentarz dla:

Pokrętło baterii do głowicy 3/8"