Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Baterie łazienkowe

Strzałka w prawo

Elementy montażowe do baterii

Strzałka w prawo

Elementy montażowe do baterii

W kategorii elementów montażowych do baterii znajdują się różnego rodzaju narzędzia pozwalające na przytwierdzenie baterii do konstrukcji w sposób bezpieczny i stabilny.

Filtry

Elementy montażowe do baterii

W kategorii elementów montażowych do baterii znajdują się różnego rodzaju narzędzia pozwalające na przytwierdzenie baterii do konstrukcji w sposób bezpieczny i stabilny.

52 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Baterie łazienkowe

Wyświetlanie 24 z 52 produktów

Załaduj więcej

Akcesoria do baterii niezbędne w każdym domu

Twoja armatura łazienkowa czy kuchenna będzie w pełni funkcjonalna tylko wtedy, gdy wyposażysz ją w odpowiednie akcesoria. Należą do nich elementy wymienne, które niekiedy zużywają się w wyniku długotrwałego użytkowania. Wśród tych produktów znajdziesz wiele, których montaż nie jest trudny.

Akcesoria do baterii zapewniają ich lepsze działanie. Pozwalają także na przywrócenie dawnej sprawności bez konieczności wymiany całej baterii. Dostępne modele często charakteryzują się dużą uniwersalnością.

Do akcesoriów należą chociażby perlatory, głowice do baterii czy wylewki. Sprawdź ofertę tych artykułów w sieci sklepów Castorama!

Akcesoria do baterii – uniwersalne rozwiązania do każdej łazienki

Bateria składa się z wielu elementów. Niektóre z nich są widoczne. Inne natomiast pozostają ukryte wewnątrz korpusu tego produktu. Jednak to właśnie od akcesoriów zależy sprawność działania każdej baterii.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży wybór dostępnych mniejszych i większych akcesoriów. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania baterii. Inne natomiast posłużą Ci do zwiększenia jej funkcjonalności. Możesz także skorzystać z elementów, dzięki którym korzystanie z baterii będzie wygodniejsze. Takim produktem jest przedłużka do kranu. Zapoznaj się z ofertą tych wyjątkowych akcesoriów.

Wylewki – czym się kierować, wybierając je?

Nie ulega wątpliwości, że to wylewka jest tym elementem baterii, bez którego nie można sobie wyobrazić codziennego korzystania z umywalki. To właśnie ona podnosi komfort wykonywania czynności higienicznych, jak również sprawia, że bateria będzie się estetycznie prezentować. Kupując wylewkę, zwróć uwagę przede wszystkim na jej długość. Jeśli wybierzesz za krótką, wkładanie dłoni pod strumień wody będzie po prostu niewygodne. W przypadku za długiej wylewki woda będzie się z kolei rozchlapywać na boki. Rozwiązaniem mogą być wtedy przedłużki do baterii.

Perlatory i głowice do baterii – oszczędność dla Twojego portfela

Zależy Ci na tym, aby nieco obniżyć domowe rachunki za wodę? Okazuje się, że może Ci w tym pomóc zastosowanie pewnych akcesoriów do baterii. Możesz np. zamontować na bateriach łazienkowych i kuchennych perlatory. Co zyskasz dzięki temu? Montaż tego akcesorium sprawi, że woda w wylewce zostanie napowietrzona – jej objętość zwiększy się, choć w rzeczywistości zużyjesz jej znacznie mniej. Funkcjonalność baterii poprawisz również, instalując w niej ceramiczną głowicę. Element ten umożliwia sterowanie takimi funkcjami baterii jak wypływ wody, jej zużycie, temperatura oraz poziom hałasu. Dzięki zastosowaniu głowicy do baterii codzienne korzystanie ze zlewu stanie się więc bardziej komfortowe. Są to bardzo funkcjonalne części do baterii łazienkowych.

Pozostałe akcesoria do baterii

Asortyment akcesoriów do armatury zgromadzony w naszych marketach budowlanych obejmuje również szereg innych artykułów. Zobacz chociażby nasze rozety montażowe, które posłużą Ci do zakrycia nieestetycznych przyłączy na ścianie – dzięki temu bateria będzie się lepiej prezentować. Możesz także sięgnąć po nasz ogranicznik do natrysków – jego zastosowanie pozwoli na ograniczenie wypływu wody ze słuchawki prysznicowej. W ten sposób znacznie obniżysz koszty zużycia wody w domu. Do Twojej dyspozycji jest również oddany bogaty wybór przełączników. Przełącznik natrysku umożliwi Ci sterowanie tym, skąd będzie wypływać strumień wody – ze słuchawki czy z wylewki. Sprawdź też pozostałe akcesoria do baterii, w tym części do deszczownicy, które zebraliśmy dla Ciebie w sieci marketów budowlanych Castorama.

Zawory do baterii

Trudno wyobrazić sobie skuteczne działanie baterii, która nie została w odpowiedni sposób podłączona do rur doprowadzających wodę. Zawory do baterii zapewniają właśnie takie podłączenie. Dodatkowo w ramach tych produktów znajdziesz również zestawy mocujące baterię do umywalki wraz z uszczelkami i śrubami. Ich częścią będzie też tuleja montażowa do baterii. Zawory pozwalają także na odcięcie dopływu wody do baterii, co ma znaczenie w przypadku ewentualnych usterek.

Uchwyty

Bateria może być wyposażona w bardzo różne typy uchwytów. Klasyczne modele miały dwa pokrętła: jeden do ciepłej, a drugi do zimnej wody. Możesz także skorzystać z pojedynczego uchwytu, który pozwala na regulowanie temperatury wypływającej wody. Wymiana uchwytu nie tylko zapewni baterii sprawne działanie. Pozwoli Ci także przywrócić jej odpowiedni wygląd. To właśnie uchwyty są najbardziej narażone na przetarcia czy uszkodzenia. Po nich też najbardziej widać upływ czasu, dlatego możesz zdecydować się na ich wymianę w każdej chwili. Dzięki temu na korpusie baterii zamontujesz nowy element, który zwiększy jego estetykę.