Produkty

Produkty z serii California

Meble ogrodowe California – wygoda w Twoim ogrodzie

Spędzanie czasu w ogrodzie może stać się bardzo przyjemne, jeśli skorzystasz z produktów z kategorii mebli ogrodowych. Specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy ogromny wybór stołów i stolików, krzeseł, stołków, a także foteli i sof. Z pewnością znajdziesz idealny produkt dla siebie. Jeśli natomiast dysponujesz większą ilością wolnego miejsca, powinna Cię zainteresować seria California.

Mebli ogrodowych z tej serii możesz użyć na tarasie. Będą również odpowiednie na większy balkon, a także do postawienie bezpośrednio w ogrodzie. W otoczeniu kwiatów każdy posiłek stanie się przyjemnością, gdy zasiądziesz na wygodnych meblach.

Seria ta obejmuje trzyosobową sofę, komplet foteli, a także pasujący do nich stolik. Wraz z dołączonymi do zestawu poduszkami zyskujesz nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim bardzo wygodny zestaw. Z pewnością będziesz chciał spędzić na nim wiele godzin z ulubioną książką w ręku, pijąc pyszną kawę lub herbatę.

Estetyczne produkty odporne na warunki atmosferyczne

Meble ogrodowe California są odporne na warunki atmosferyczne. Oznacza to, że nie musisz za każdym razem chować ich do środka budynku. Wystarczy, że zdejmiesz z nich poduszki, aby nie zamokły. Wykonane z tworzywa sztucznego meble nie uszkodzą się pod wpływem deszczu czy nie zblakną w wyniku działania promieniowania UV. Posłużą Ci dobrze przez więcej niż jeden sezon. Zachowają także estetyczny wygląd na długi czas.

Produkty te są bardzo łatwe w konserwacji. Nie wymagają impregnacji czy malowania. Wystarczy ich regularne czyszczenie i pranie poduszek, aby stale prezentowały się dobrze. Wilgoć czy nawet woda nie wpływają na konstrukcję mebli z tej serii w żaden sposób.

Seria ta pozwoli Ci na skompletowanie bardzo praktycznego zestawu do ogrodu, na taras lub na balkon. W jej skład wchodzą sofa, fotele i stolik, czyli wszystko, czego potrzebujesz. Nie tylko wygodnie usiądziesz, ale też znajdziesz miejsce dla zaproszonych gości, a na stoliku – miejsce na kawę lub laptop.

Meble ogrodowe California – chętniej będziesz spędzał czas w ogrodzie

Niewiele trzeba, aby Twój ogród, balkon lub taras stały się komfortowym miejscem do odpoczynku. Seria California do umeblowania ogrodu umożliwi Ci spójne wyposażenie przestrzeni na zewnątrz domu. Dzięki niej będziesz w stanie wygodnie usiąść i odpocząć na świeżym powietrzu. Zdołasz także urządzić przyjęcie w ogrodzie.

Nie chcesz nieustannie odnawiać swoich mebli? Malować ich, czyścić z rdzy i impregnować? W takim razie produkty z polipropylenu są idealne dla Ciebie. Materiał ten wykazuje dużą trwałość i wytrzymałość. Nie wymaga konserwacji. Nie będzie się z niego także łuszczyła farba. Zyskasz zamiast tego meble, które znoszą duże obciążenie. Dodatkowo wystarczy je tylko umyć, aby znowu wyglądały jak nowe.

Poduszki dołączone do kompletu są bardzo praktycznym dodatkiem do tych produktów. Dzięki nim meble są jeszcze wygodniejsze. Dodatkowo poduszki możesz zabrać do budynku, aby uchronić je przed deszczem. Po wypraniu natomiast odzyskają swoje kolory.