Produkty

Produkty z serii Crometta

Armatura łazienkowa Crometta – opis serii

Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka prezentowała się modnie i nowocześnie, zainteresuj się designerską armaturą łazienkową. Ten element, który pełni przede wszystkim funkcję praktyczną, może również dodać wnętrzu charakteru. Chromowane elementy o owalnych kształtach doskonale dopełniają wyglądu nowocześnie urządzonej łazienki. Seria Crometta armatury łazienkowej skierowana jest do osób, które cenią wysoką jakość wykonania, a także praktyczne zastosowanie. Zestawy wchodzące w skład serii obejmują przede wszystkim wielofunkcyjne kolumny wannowe, ale również prostszy zestaw prysznicowy.

Seria obejmuje przede wszystkim zestawy dwufunkcyjne, obejmujące prysznic oraz deszczownicę. Część z nich wyposażona została ponadto w pasującą do całości baterię wysokiej klasy. Najprostszy zestaw zawiera tylko węża, drążek oraz słuchawkę prysznica. Ta różnorodność sprawi, że podczas remontu bez kłopotu znajdziesz rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twojej wymarzonej łazience.

Postaw na jakość!

Armatura łazienkowa Crometta to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Producent, który stosuje najnowocześniejsze rozwiązania i stawia na sprawdzone materiały, zapewnia długie i bezawaryjne działanie. Świadczy o tym gwarancja, która w zależności od wybranego modelu, jest udzielana na okres od pięciu do aż dziewięciu lat. Produkty wykonywane są między innymi z mosiądzu, co wpływa na ich żywotność. Wszystkie dostępne są w srebrnej kolorystyce, co sprawia, że łatwo dopasujesz je do wnętrza łazienki. 

Opisywana seria produktów, obejmująca wysokiej klasy armaturę łazienkową, jest łatwa w codziennej pielęgnacji. Utrzymasz ją w czystości przy zastosowaniu ogólnodostępnych środków chemicznych. Łatwo usuniesz kamień czy zabrudzenia z mydła. Podobnie ma się sprawa ze słuchawką prysznicową i deszczownicą – ponieważ mają silikonowe dysze, osad z kamienia usuniesz bardzo szybko. Seria Crometta to również wygoda codziennego użytkowania. Wszystkie zestawy wyposażone są w ruchome mocowanie słuchawki – każdy domownik dopasuje wysokość do swoich potrzeb.

Armatura łazienkowa Crometta i moc możliwości

Armatura łazienkowa powinna przede wszystkim pełnić funkcję praktyczną. Najważniejsze, aby dawała Ci możliwość wygodnego umycia rąk lub wzięcia odświeżającego prysznica. Zestawy dostępne w serii Crometta to przede wszystkim różnorodność, a co za tym idzie – wygoda codziennego użytkowania. Jedne oferują deszczownicę i prysznic, inne natomiast ograniczają się tylko do tego drugiego. Możesz zdecydować, jakie potrzeby masz Ty i pozostali domownicy i wybrać pasujący do tej koncepcji zestaw. Ta wielofunkcyjność może okazać się również przydatna w zależności od wybranej przez Ciebie opcji – niektóre zestawy lepiej pasują do kabiny prysznicowej, inne sprawdzą się jako źródło wody przy wannie z zasłoną.

Seria Crometta do wykańczania łazienek to również możliwość użycia baterii termostatycznej. Pozwala ona na sprawne ustawienie temperatury wody, dlatego unikniesz nagłego uderzenia bardzo zimnym lub bardzo gorącym strumieniem. Zastosowany w niej mieszalnik sprawia, że będziesz mógł sporo zaoszczędzić na rachunkach za bieżącą wodę.