Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Prysznice

Strzałka w prawo

Węże prysznicowe

Strzałka w prawo

Węże prysznicowe

Węże prysznicowe są ważnymi elementami każdej łazienki. Są one używane do podłączenia prysznica do wody, umożliwiając swobodne poruszanie się podczas korzystania z prysznica.

Filtry

Węże prysznicowe

Węże prysznicowe są ważnymi elementami każdej łazienki. Są one używane do podłączenia prysznica do wody, umożliwiając swobodne poruszanie się podczas korzystania z prysznica.

24 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Prysznice

Wyświetlanie 24 z 24 produktów

Wąż do słuchawki prysznicowej – niezbędny element wyposażenia Twojej łazienki

Wąż do słuchawki prysznicowej jest stosowany w każdej łazience. Częste użytkowanie sprawia, że produkt jest szczególnie narażony na zniszczenie. Warto wybrać solidny model, żeby uniknąć wymiany w krótkim czasie po zakupie. To wąż pozwoli Ci wygodnie korzystać ze słuchawki i tym samym z całej kabiny lub wanny. Manewrowanie słuchawką będzie bezproblemowe dzięki elastyczności węża.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór węży prysznicowych wykonanych z różnych materiałów. Wymiana tego elementu na nowy jest bardzo prosta i z łatwością wykonasz ją samodzielnie. Węże natryskowe dostępne w naszym sklepie zapewniają długie i bezawaryjne korzystanie z natrysku. Produkty są zabezpieczone przed skręcaniem się na różne sposoby – wyposażono je w system anti-twist lub obrotowe końcówki. Dzięki temu na powierzchni węża nie powstają załamania, które mogłyby przyspieszyć jego zniszczenie.

Wybierając nowy wąż prysznicowy, możesz dobrać jego długość do swoich potrzeb – dostępne są tutaj przewody dłuższe i krótsze, które sprawdzą się w kabinie prysznicowej lub wannie. Oferujemy węże wykonane z tworzywa sztucznego, o miłej w dotyku powierzchni, która nie doprowadzi do powstania zarysować na ceramice sanitarnej. W naszej ofercie znajdziesz również węże oplecione włóknem nylonowym, zapewniającym dodatkowe wzmocnienie. Węże w całości pokryte metalowym oplotem charakteryzują się solidnością i wieloletnią trwałością. Oferujemy także uszczelki potrzebne podczas montażu węża prysznicowego, zapobiegające wyciekom wody.

Przygotowaliśmy modele pochodzące od sprawdzonych producentów, na przykład Hansgrohe. Masz pewność, że wybierasz akcesorium, które posłuży Ci przez lata. Znane marki zadbały o jakość produktów, a jednocześnie nie zapomniały o designie. Dostępne są różne warianty kolorystyczne węży do słuchawek. Możesz wybrać uniwersalny chrom lub zdecydować się na czarny czy biały element wyposażenia łazienki.

Wąż do prysznicowej słuchawki – co warto o nim wiedzieć?

Słuchawka prysznicowa z wężem i uchwytem to jedne z elementów, bez których nie można wyobrazić sobie kabiny. Wąż przymocowany do słuchawki zapewnia też komfort korzystania z wanny. To dzięki takiemu zestawowi wygodnie spłuczesz kosmetyki z włosów. Dobrze wyposażona kabina pomoże Ci również podczas kąpania psa. Wąż ze słuchawką posłuży Ci też do masażu. Dzięki elastycznemu, długiemu przewodowi możesz dotrzeć do mięśni, które bolą Cię, na przykład po bieganiu. Wystarczy, że uruchomisz mocny strumień i rozpoczniesz odprężający masaż.

Przewód do słuchawki prysznicowej może być wykonany z tworzywa sztucznego. Popularne są też modele z oplotem metalowym. Obydwa rozwiązania cechują się odpornością na szkodliwe działanie wody. W przypadku węży z gumowego tworzywa nie istnieje ryzyko zarysowania powierzchni innych elementów wyposażenia łazienki. Wąż o gładkiej powierzchni będzie łatwy do utrzymania w czystości.

Wężyk do słuchawki prysznicowej nie sprawi Ci trudności podczas montażu. Oferujemy modele, które pasują do wszystkich rodzajów słuchawek. Możesz samodzielnie i z łatwością wymienić stary model, jeśli ten uległ pęknięciu, co sprawia, że wylewa się z niego woda. Bez trudu zapobiegniesz takiej sytuacji w przyszłości. Warto we właściwy sposób eksploatować przewód. Niech po odwieszeniu słuchawki wąż luźno zwisa. Nie zakręcaj go wielokrotnie wokół baterii. Załamania przyspieszają zużycie elementu. Dbaj też o czystość węża do słuchawki prysznicowej.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze węża do słuchawki prysznicowej?

Węże do słuchawki prysznicowej występują w różnych rozmiarach. Zwróć uwagę na długość elementu przed zakupem. Produkt nie powinien być za długi. Może się wtedy zawijać, a to zwiększa ryzyko wystąpienia uszkodzeń. Za długi wąż może też rysować inne elementy znajdujące się w kabinie prysznicowej lub wannie. Oczywiście przewód nie może być też za krótki. Dla wysokich osób taki model okaże się po prostu niewygodny. W naszym asortymencie znajdziesz węże o długości 1,25, 1,5, 1,75 oraz 2 m, dlatego z łatwością dobierzesz ten dopasowany do kabiny lub wanny i do potrzeb domowników.

Zwróć też uwagę, czy wąż ma konstrukcję zapobiegającą skręcaniu. Dzięki niej przewód będzie zawsze ułożony prawidłowo. Brak problemów ze skręcaniem wydłuża żywotność węża do słuchawki. Nieustanne zaginanie się mogłoby doprowadzić do pęknięcia elementu. Dzięki systemowi zapobiegającemu skręcaniu woda będzie przepływać bez problemu.

Przy wyborze przedmiotu zwróć też uwagę na kolorystykę. Wąż do słuchawki prysznicowej jest niewielki, ale nie pozostaje bez wpływu na aranżację. Dopasuj kolor przewodu do pozostałych elementów, jeśli dbasz o każdy szczegół wystroju łazienki. Chrom to podstawowa wersja kolorystyczna, która sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu. Będzie dobrze wyglądać w połączeniu z białymi płytkami w nowoczesnej łazience lub z czarnymi w aranżacji glamour. Dobrze zaprezentuje się też w klasycznym, eleganckim wystroju pomieszczenia, gdzie wykorzystasz ją z kaflami imitującymi drewno.

W naszym asortymencie znajdziesz też czarne modele. Słuchawka prysznicowa, wąż i uchwyt w takiej wersji kolorystycznej idealnie zaprezentują się w industrialnym wnętrzu. Skomponujesz je z elementami wykonanymi z ciemnego drewna lub płytkami imitującymi ten surowiec. Czerń to też świetne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na minimalistycznym efekcie. Kolejny wariant to biel, która pasuje do nowoczesnych wnętrz. Doskonale zaprezentuje się również w skandynawskiej aranżacji.