Produkty

Produkty z serii Kabsa

Wyposażenie kuchenne Kabsa – charakterystyka

Meble kuchenne wymagają odpowiedniego uzupełnienia. Do niezbędnego wyposażenia kuchennego jeszcze na etapie zabudowy należą choćby blaty oraz panele do zabezpieczenia ścian nad nimi. Możesz z ich pomocą stworzyć powierzchnię roboczą, a także oddzielić kilka części pomieszczenia albo ochronić ściany. Ważne, aby produkty te były praktyczne, ale również eleganckie – w ten sposób stworzysz kuchnię swoich marzeń.

Wyposażenie kuchenne Kabsa to seria produktów wykonanych z płyty wiórowej, która została pokryta odpornym laminatem. Zaliczają się do niej zarówno panele przyblatowe, jak i same blaty użytkowe. Zaokrąglenie na krawędziach blatów gwarantuje ich estetyczny wygląd i podnosi funkcjonalność. Produkty dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, które imitują naturalne materiały. Wyróżniają się odpornością na wszystkie szkodliwe czynniki występujące w kuchniach, czyli wysokie temperatury, wilgoć, środki czyszczące, a także przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

 

Co wyróżnia produkty z tej serii?

Całe wyposażenie kuchenne z tej linii zostało wykonane z laminowanych płyt wiórowych. Jest dzięki temu stosunkowo lekkie, a jednocześnie bardzo trwałe. To dzięki użyciu laminatu elementy zostały zabezpieczone przed działaniem wody i wilgocią. Ta sama warstwa odpowiada również za trwałość produktów. Blaty i panele są odporne na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, na przykład zadrapania czy ścieranie. Przez to prezentują się elegancko i pozostają funkcjonalne nawet przez długi okres użytkowania.

Seria Kabsa do zabudowania kuchni oferuje produkty do pełnego zabudowania przestrzeni roboczej w kuchni. Blaty pozwolą na regularne, nawet intensywne użytkowanie w czasie  przygotowywania posiłków czy obróbki składników. Panele zabezpieczą ścianę przed przypadkowym zabrudzeniem, a także pomogą stworzyć spójną aranżację. Co ważne, wszystkie powierzchnie są odporne na działanie chemii gospodarczej – możesz je czyścić dostępnymi w sklepach środkami. Nie będzie to miało żadnego wpływu na wygląd produktów.

 

Wyposażenie kuchenne Kabsa – postaw na funkcjonalność

Wszystkie elementy wyposażenia kuchennego z tej serii pozwolą Ci wykończyć wnętrze kuchni. Szczególnie polecane są w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju, które są intensywnie użytkowane. Laminowane panele wyróżniają się trwałością i estetycznym wyglądem, przez co stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Do tego dobrze wyglądają w połączeniu z blatem z tej samej serii – możesz bez trudu przygotować spójną aranżację.

Zazwyczaj w kuchniach stawia się na naturalne materiały, takie jak kamień czy drewno. Seria Kabsa wyposażenia kuchennego to lekka alternatywa dla znacznie cięższych blatów z marmuru, granitu czy litego drewna egzotycznego. Jest też korzystniejsza pod względem finansowym, zwłaszcza gdy decydujesz się na remont całego pomieszczenia. Dzięki stosunkowo niewielkiej wadze blaty z tej serii mogą być stosowane również na szczycie gotowych mebli kuchennych, wykonanych bez wzmocnienia.