Produkty

Produkty z serii Kala

Blaty laminowane Kala – aby wygodnie przygotowywać posiłki

Kuchnia nazywana jest często sercem domu. Spędzasz tam wiele czasu, ważne więc, by była idealnie wykończona. Wybierz produkty z naszej oferty blatów i obrzeży kuchennych, by cieszyc się piękną kuchnią przez wiele lat!

Seria Kala blatów laminowanych to świetny sposób na stworzenie funkcjonalnej powierzchni roboczej. Produkty zostały wykonane z płyty wiórowej. Pokryto ją warstwą laminatu, tak aby dobrze ochronić ją przed trudną do uniknięcia w kuchni wilgocią. Dzięki temu produkt nie zmienia kształtu pod wpływem działania wody.

Blaty wyglądają niezwykle estetycznie. Do złudzenia przypominają drewno, ale są od niego bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników. Możesz też zdecydować się na modele imitujące kamień. Odpowiednia wielkość blatów gwarantuje Ci komfort i swobodę działania. W serii znajdziesz także szereg akcesoriów niezbędnych do prawidłowego zamontowania blatów. Obrzeża pozwolą Ci w kilka chwil stworzyć estetyczne wykończenie. Łatwo dopasujesz je do wybranego koloru blatu.

 

Blaty laminowane Kala – jakość na lata

Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzona jest Twoja kuchnia, z pewnością znajdziesz wzór, który odpowie na Twoje oczekiwania. Z szerokiego wachlarza dostępnych kolorów wybierz ten, który będzie najlepiej korespondował z innymi sprzętami w pomieszczeniu. Wzór kamienia doskonale pasuje do wnętrz inspirowanych naturą. Cement świetnie sprawdzi się w futurystycznych wystrojach. Elegancką imitację drewna możesz z kolei wybrać zarówno do aranżacji nowoczesnych, jak i klasycznych. Zdecyduj też, jaki sposób wykończenia najbardziej Ci odpowiada.

Co więcej, blaty te wyróżniają się dużą starannością wykonania. Każdy element konstrukcji został dokładnie przemyślany, tak aby montaż nie sprawił Ci trudności. Instalację możesz przeprowadzić także bez pomocy fachowca. Dla Twojej wygody w tej samej serii znajdują się elementy pomocne przy przeprowadzaniu prac. Wszystko, co potrzebne, znajdziesz w innych działach supermarketu Castorama.

 

Wytrzymały i łatwy w czyszczeniu

Kuchnia to Twoje królestwo? Urządzasz przestrzeń według Twoich potrzeb i nie lubisz się ograniczać? Seria Kala do wyposażenia kuchni oferuje blaty, które będą dla Ciebie idealne! Zniosą nawet niezbyt delikatne traktowanie. Możesz położyć na nich gorący garnek lub barwiące produkty, a i tak nie pozostanie na nich trudny do usunięcia ślad. Co więcej, blaty łatwo doprowadzić do idealnej czystości, możesz więc bez obaw przygotowywać na nim posiłki.

Kuchnia to pomieszczenie nad wyraz wymagające. Znajdujące się tam blaty powinny cechować się przede wszystkim odpornością na ścieranie i inne szkodliwe czynniki mechaniczne. Powierzchnia codziennie ma kontakt z niezliczonymi akcesoriami kuchennymi oraz substancjami chemicznymi. Blaty laminowane Kala poradzą sobie zarówno z ostrzem noża, jak i przypadkowo rozlanym mleczkiem do czyszczenia czy octem. Zostały one objęte aż 25-letnią gwarancją producenta. To dla Ciebie pewność, że w tym czasie będziesz w posiadaniu pełnowartościowego produktu.