Produkty

Produkty z serii Nakri

Panele i kolumny prysznicowe Nakri pomogą Ci stworzyć funkcjonalny prysznic

Wykończenie każdej łazienki to duże wyzwanie. Pod uwagę musisz wziąć wiele elementów i różnych produktów. Możesz jednak ułatwić sobie zadanie, jeśli skorzystasz z produktów z kategorii paneli i kolumn prysznicowych. W ramach tej kategorii znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym stworzysz prysznic funkcjonalny i komfortowy. Do wyboru masz bardzo nowoczesne i wielofunkcyjne panele, a także klasyczne kolumny. Z tych ostatnich na uwagę zasługuje seria Nakri.

Paneli i kolumn prysznicowych możesz użyć w praktycznie każdym prysznicu. Nadają się do kabin walk-in, a także do wanien, przy których zamontowałeś parawan nawannowy. Doskonale będą także współgrały z prysznicami we wnękach, które są oddzielone wyłącznie zasłonką prysznicową.

W ramach tej serii znajdziesz zestawy, które składają się z różnej liczby elementów. Może to być zestaw złożony z drążka i słuchawki prysznicowej lub wzbogacony dodatkowo o deszczownicę. Do wyboru masz także modele z bateriami oraz bez nich. Dzięki temu dopasowanie produktu do Twoich potrzeb oraz pozostałych elementów wykończeniowych łazienki nie będzie żadnym problemem.

Panele i kolumny prysznicowe Nakri to kompletne zestawy, które posłużą Ci przez długi czas

Szukasz produktu, który będzie kompletnym zestawem? Jest nim seria Nakri do montażu pod prysznicem. Obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia prysznica. W zależności od wybranego modelu zyskujesz prysznic wraz z drążkiem lub słuchawkę prysznicową z deszczownicą z baterią bądź bez niej. Co jednak ważniejsze, zestawy te oferowane są wraz z akcesoriami montażowymi.

Produkty z tej serii to również bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Wszystkie modele są wyposażone w funkcję oszczędzania wody. Równocześnie nie spowoduje ona osłabienia siły strumienia, co uniemożliwiałoby prysznic. Dzięki temu możesz cieszyć się nawet długim prysznicem bez zamartwiania się o rosnące rachunki za zużycie wody.

Produkty z omawianej serii posłużą Ci również przez długi czas. Mają zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia. Tym samym nie spowoduje on zatkania dyszy słuchawki prysznicowej lub deszczownicy. Oznacza to również, że będziesz mógł przez długi czas korzystać z zakupionego produktu.

Ekonomiczny i komfortowy prysznic? To nic trudnego

Niezależnie od rozmiarów swojej łazienki, możesz stworzyć wyjątkowy prysznic. Wybierz panele i kolumny prysznicowe Nakri. Dzięki nim zdołasz wykończyć stworzoną przez siebie kabinę prysznicową. Modele te są proste w montażu. Co więcej, z łatwością dopasujesz je do każdej łazienki niezależnie od jej układu czy wielkości kabiny prysznicowej.

Posiadasz wannę, ale chcesz zwiększyć jej funkcjonalność? To możliwe. Nie wymaga to też dużego remontu czy wielu przeróbek. Postaw na produkty z tej serii, aby wanna zamieniła się w odpowiednik brodzika. Wystarczy, że zamontujesz przy niej parawan nawannowy lub drążek z zasłonką prysznicową. Dodaj do tego produkt z tej serii, a Twoja łazienka stanie się wymarzonym miejscem dla każdego domownika. Zadowoli zarówno wielbicieli pryszniców, jak i kąpieli w wannie.