Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Santorin

Meble ogrodowe Santorin – relaks, na który zasługujesz

W każdym ogrodzie oprócz kwiatów warto zadbać także o miejsce do siedzenia. Poszukaj odpowiednich produktów z kategorii mebli ogrodowych. Znajdziesz w niej wygodne krzesła ogrodowe. Możesz wybierać spośród foteli, sof, leżanek, a także stołów. Jeśli natomiast zależy Ci na trwałych produktach o dużej funkcjonalności, dobrym wyborem będzie seria Santorin.

Mebli ogrodowych z tej serii możesz użyć nie tylko w ogrodzie. Nadają się także na taras oraz na większy balkon. Seria obejmuje duży wybór produktów. Dzięki temu zdołasz dopasować je do każdego dostępnego metrażu. Co więcej, będziesz w stanie stworzyć umeblowanie, które pomieści każdą ilość osób.

Meble z tej serii są wytrzymałe, odporne, a przy tym funkcjonalne. Dzięki nim usiądziesz na świeżym powietrzu z laptopem, popijając kawę czy czytając książkę. Będziesz także mógł opalać się w słońcu. Dopasuj rodzaj produktów do własnych potrzeb i ilości wolnego miejsca na ich postawienie.

Meble ogrodowe Santorin – godne najlepszego ogrodu

Seria Santorin do ogrodu obejmuje produkty o różnym zastosowaniu i wyglądzie. Wśród nich znajdziesz gotowe zestawy na wiele osób, które składają się z sof i stołu. Możesz także wybierać pojedyncze krzesła, dostępny osobno stół czy wygodne leżanki. Ta różnorodność pozwoli Ci na dopasowanie mebli do każdego ogrodu, balkonu lub tarasu.

Wszystkie meble z tej serii są wykonane z wytrzymałych materiałów. Oznacza to, że dobrze znoszą nawet trudne warunki atmosferyczne. Nie zaszkodzi im deszcz czy promieniowanie UV. Co więcej, nie grozi im również rdza. Samo utrzymanie mebli w czystości jest ich kolejną zaletą. Umyjesz je z łatwością, a dostępne w zestawie poduszki wyczyścić bez najmniejszego trudu. Dlatego te jasne meble mogą stale prezentować się wyjątkowo pięknie.

Trudno o wygodniejsze i funkcjonalniejsze meble. Do serii należy rozkładany stół. Dzięki niemu możesz bez trudu zapewnić miejsce większej liczbie osób. Z kolei rozkładana leżanka umożliwia wybór jednej z czterech wysokości ułożenia oparcia. Pozwala to na dostosowanie kąta nachylenia oparcia do Twoich preferencji.

Chcesz zrelaksować się w ogrodzie? To proste!

Lubisz spędzać leniwie czas na świeżym powietrzu? Nie potrzebujesz do tego koca czy mało wygodnych rozkładanych krzeseł. Zamiast tego postaw na wygodne meble ogrodowe Santorin. Dzięki nim będziesz mógł spędzić czas przy ulubionej książce lub z pyszną kawą w ręku. A może wolisz poopalać się w ogrodzie? W takim razie leżanka będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki tym produktom zdołasz wypocząć nie tylko w swoim ogrodzie, ale też na balkonie i tarasie.

Nie chcesz martwić się nieustanną impregnacją mebli? Wybierz zatem produkty, które jej nie wymagają. Meble z tej serii nie potrzebują stałego malowania czy natłuszczania. Są wykonane z materiałów odpornych na rdzę. Wystarczy regularnie je wyczyścić, aby prezentowały się idealnie i nie uległy uszkodzeniu. Równocześnie wyróżnia je subtelny wygląd. Dzięki temu nadają się także na mniejszy balkon. Nie przytłoczą żadnej aranżacji i nie zajmą wiele miejsca.