Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Zestawy meblowe

Strzałka w prawo

Zestawy gotowe

Strzałka w prawo

Zestawy gotowe

Zestawy gotowe mebli ogrodowych to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze na urządzeniu swojego ogrodu. Dzięki temu typowi rozwiązań można szybko i łatwo stworzyć doskonale wyposażoną przestrzeń do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Filtry

Zestawy gotowe

Zestawy gotowe mebli ogrodowych to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze na urządzeniu swojego ogrodu. Dzięki temu typowi rozwiązań można szybko i łatwo stworzyć doskonale wyposażoną przestrzeń do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

26 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Zestawy meblowe

Wyświetlanie 24 z 26 produktów

Załaduj więcej

Gotowe zestawy mebli do ogrodu

Chcesz, aby Twój ogród lub taras stał się przydomową oazą spokoju? Koniecznie wyposaż go w wygodny komplet mebli. W Castoramie przygotowaliśmy gotowe zestawy mebli ogrodowych, które z pewnością przypadną Ci do gustu – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

Poszczególne gotowe meble ogrodowe charakteryzują się odmienną stylistyką i kolorystyką. Znajdziesz tutaj meble o prostym, nowoczesnym designie, odpowiednie do minimalistycznych aranżacji. Jeśli wolisz modele ozdobniejsze, takie zestawy także są u nas dostępne. Przygotowaliśmy dla Ciebie produkty w różnych kolorach – wybierz ten, który najlepiej wpasowuje się w aranżację Twojego ogrodu bądź tarasu lub będzie pasował do elewacji budynku.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami.

Komfort i relaks w ogrodzie, na balkonie i na tarasie

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Nie zawsze musi się to wiązać z aktywnością sportową. Być może wolisz odpocząć przy kawie lub dobrej książce. Możesz z łatwością zapewnić sobie wygodne miejsce do relaksu. Wystarczy, że wykorzystasz gotowe zestawy meblowe.

Zestawy te obejmują meble, które zapewniają miejsce do siedzenia czy wypoczynku w pozycji półleżącej. Nierzadko są wyposażone w poduszki zwiększające wygodę. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi goście możecie odpocząć w bezpośrednim otoczeniu domu. W skład tych zestawów wchodzą także stoły i nierzadko parasole. Dzięki tym pierwszym zapewnisz sobie miejsce na postawienie dań podczas przyjęcia w ogrodzie. Będziesz także mógł położyć kawę czy ciasto, które z przyjemnością skonsumujesz w towarzystwie ptaków i na świeżym powietrzu.

Zestawy meblowe są wykonane z wytrzymałych materiałów. Zapewniają one odporność na warunki atmosferyczne. Mogą być tym samym z powodzeniem stosowane na zewnątrz. Dołączone do nich poduszki natomiast łatwo doprowadzisz do porządku.

Meble ogrodowe – na co zwracać uwagę podczas ich wyboru?

Gotowezestawy mebli ogrodowych są wykonane z różnych materiałów. Tradycyjnie i bardzo naturalnie prezentują się meble ogrodowe drewniane. Nieco surowszy charakter cechuje zestawy o konstrukcji stalowej malowanej proszkowo. Na uwagę zasługują także estetyczne i modne meble ogrodowe, do produkcji których wykorzystano imitację rattanu. Wszystkie meble ogrodowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych i zostały wyposażone w miękkie, poliestrowe poduszki, które zapewnią Ci komfort wypoczynku.

Stolik kawowy lub stół i krzesła ogrodowe to niezbędne elementy każdego zestawu. Możesz także zdecydować się na komplet obejmujący praktyczną ławeczkę lub wygodne fotele. Jeżeli natomiast zależy Ci na maksymalnej funkcjonalności mebli ogrodowych, wybierz zestaw zawierający również parasol. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć kącik wypoczynkowy także w miejscu pozbawionym cienia.

Gotowe zestawy mebli ogrodowych z Castoramy obejmują nie tylko różne rodzaje elementów, ale także różną ich liczbę. Komplet złożony ze stolika i dwóch krzeseł bądź foteli to propozycja na niewielki taras lub do małego ogrodu. Takie meble nie zabiorą wiele przestrzeni, a pozwolą na komfortowe wypicie kawy czy zjedzenie posiłku we dwoje. To również idealny gotowy zestaw mebli na balkon.

Tam, gdzie do dyspozycji masz dużo wolnego miejsca, zdecyduj się na większy gotowy zestaw mebli na taras. Stół, ławeczka lub obszerny narożnik i dwa krzesła albo stół z czterema fotelami to optymalne rozwiązanie dla rodziny oraz osób chętnie przyjmujących gości. Taki komplet świetnie sprawdzi się zarówno na przestronnym tarasie, jak i w altanie czy ogrodzie.

W Castoramie przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodne gotowe zestawy mebli do ogrodu. Znajdziesz tutaj produkty wykonane z drewna, metalu i tworzywa sztucznego. Możesz wybrać komplety składające się tak z większej, jak i mniejszej liczby elementów. Dobierz także kolor i design swoich mebli, aby pasowały one stylistycznie do Twojego ogrodu, balkonu lub tarasu. Dajemy Ci wiele możliwości i zachęcamy do zapoznania się z nimi.