Produkty

Totalne remonty Szelągowskiej Odcinek 1

metamorfoza

Bohaterem pierwszego odcinka jest Stefan z Gdańska. Ten niezwykle pozytywny i utalentowany muzycznie chłopak został zgłoszony do programu przez swoją przybraną mamę. Poznaj jego historię i zobacz, jak wyglądał pierwszy totalny remont Szelągowskiej.

ZOBACZ WIĘCEJ

Totalne remonty Szelągowskiej Odcinek 2

metamorfoza

Bohaterką drugiego odcinka programu jest Julka - 26-letnia pielęgniarka oddziału ratunkowego szczecińskiego szpitala. Jak zareaguje na niespodziankę, którą sprawiła jej przyjaciółka Ada? Czy Dorocie i jej zgranej ekipie uda się przeprowadzić totalny remont mieszkania na czas?

ZOBACZ WIĘCEJ

Totalne remonty Szelągowskiej Odcinek 3

metamorfoza

Marzena to nauczycielka o wielkim sercu. Mieszka w Nowej Wsi pod Białymstokiem i swoje życie poświęciła synom, którzy zgłosili ją do programu. Co wydarzyło się w trzecim odcinku „Totalnych remontów Szelągowskiej”? Obejrzyj teraz!

ZOBACZ WIĘCEJ

Totalne remonty Szelągowskiej Odcinek 4

metamorfoza

Kuba to 35-letni informatyk, którego do programu zgłosił jego przyjaciel. Znają się od lat, razem też prowadzą firmę. Bohater programu mieszkanie odziedziczył po ukochanej zmarłej babci. Największy pokój stał się biurem dla niewielkiego biznesu. Dorota wraz ze swoją niezawodną ekipą przeprowadzili totalny remont jego mieszkania! Zobacz teraz!

ZOBACZ WIĘCEJ

Totalne remonty Szelągowskiej Odcinek 5

metamorfoza

Pomaganie innym to dla niej naturalna rzecz. Jest koordynatorem regionalnym Szlachetnej Paczki, bierze udział w dobroczynnych rajdach. Jest skromna i bardzo zaangażowana we wszystko, co robi. Bohaterką piątego odcinka programu jest Joanna. W jaki sposób zaskoczy ją niezastąpiona Dorota Szelągowska? Czy metamorfoza mieszkania zrobi na niej wrażenie?

ZOBACZ WIĘCEJ

Totalne remonty Szelągowskiej Odcinek 6

metamorfoza

Policjantka, ratowniczka medyczna i strażaczka. Bohaterką szóstego odcinka jest Ula z Milanówka, która nosi na zmianę trzy mundury i zawsze jest w gotowości, by nieść pomoc innym. Dorota Szelągowska ze swoją ekipą zrobią wszystko, by metamorfoza domu była dla niej najpiękniejszym prezentem. Zapraszamy na kolejny odcinek!

ZOBACZ WIĘCEJ

Totalne remonty Szelągowskiej Odcinek 7

metamorfoza

„Mamciocia” – tak na nią mówią przybrane dzieci, które zgłosiły ją do programu. Joanna, która pochodzi z Góry Kalwarii jest bohaterką siódmego odcinka „Totalnych remontów Szelągowskiej”. To będzie historia o niezwykłej kobiecie, która podjęła bardzo odważną decyzję w bardzo młodym wieku. Zapraszamy do jej domu pełnego miłości. Obejrzyj odcinek!

ZOBACZ WIĘCEJ