Zobacz więcej Zawory grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Zawory grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór nastawny Herz 4-drogowy Herz-VUA-51

Zawór nastawny Herz 4-drogowy Herz-VUA-51

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór nastawny Herz 4-drogowy przyda ci się, jeśli masz w domu lub remontowanym właśnie budynku dwu- lub jednorurowy system grzewczy i planujesz jego modernizację. Zawór Herz świetnie się do tego nadaje, bo łatwo go zamontujesz zarówno z miedzianymi rurami, jak i tymi lżejszymi, wykonanymi z plastiku i innych, wzbogaconych tworzyw sztucznych.

   Cechy i zalety

    Nastawny zawór marki Herz jest świetnym rozwiązaniem we wszystkich budynkach wyposażonych w system grzewczy typu jedno- lub dwururowego. Jest kompatybilny zarówno z rurami z różnych tworzyw sztucznych, jak i wykonanymi z miedzi. Sam zawór wyprodukowany został z wysoce wytrzymałego i odpornego na temperatury mosiądzu niklowanego. Jego konstrukcja jest prosta i minimalistyczna, a także skuteczna w działaniu, co znacznie ułatwi późniejsze modernizacje, rozbudowę czy naprawę systemu grzewczego. Białym kolorem wyróżniono najważniejsze elementy, co ułatwia dotarcie do wszystkich części zaworu. To produkt wysokiej jakości, a przy tym stosunkowo lekki, co znacznie ułatwia montaż. Dzięki temu zaworowi system grzewczy w Twoim domu będzie działał bez zarzutu. Kompatybilny jest też z zaworami typu VUA o figurze kątowej.

    • Rozmiar przyłączy: rozstaw przyłączy 50 mm, gwint 30 x 1,5 mm do głowicy typu "H"

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu9004174762307