Produkty

Produkty z serii Baghera

Wyjątkowy ogród zapewnią Ci meble ogrodowe Baghera

Niezależnie od tego, jakiego rozmiaru ogrodem dysponujesz, zapoznaj się z ofertą mebli ogrodowych. Wśród nich znajdziesz gotowe zestawy lub pojedyncze produkty, które pozwolą na swobodę podczas aranżacji ogrodu. Zapewnią również Tobie wygodę. Z kolei o komfort Twoich dzieci zadba seria Baghera.

Mebli ogrodowych dla najmłodszych szukaj z uwagi na wygodę, bezpieczeństwo i atrakcyjną kolorystykę. Wszystko to zapewnią Ci produkty z tej serii. Są idealnym rozwiązaniem do ogrodu, z którego będą korzystały dzieci. Produkty z tej serii są nie tylko wysokiej jakości wykonania. Mają również kolory, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym.

Produkty te wykorzystaj w swoim ogrodzie. Sprawdzą się także nawet na niewielkiej działce i na balkonie lub tarasie. Możesz wykorzystać je wszędzie tam, gdzie dzieci potrzebują miejsca do odpoczynku na zewnątrz. Ich mniejsze wymiary są wręcz idealne dla dzieci. Odrabianie lekcji na zewnątrz czy przyjęcie dla najmłodszych w ogrodzie stanie się realną opcją dzięki tym produktom.

Meble ogrodowe Baghera – bezpieczne, kolorowe i odporne na warunki atmosferyczne

Seria Baghera do ogrodu to produkty, które pod każdym względem do tego przystosowane. Oznacza to, że nie szkodzą im warunki atmosferyczne w tym promieniowanie UV. Dzięki temu wyraziste kolory nie zblakną, a krzesła przez długi czas będą prezentowały się estetycznie i atrakcyjnie dla najmłodszych. Zapewnia to oferta kolorystyczna tych mebli.

Produkty te są również łatwe do przechowywania poza sezonem. Zapewnia to możliwość ich sztaplowania. Dzięki temu nie zajmą wiele miejsce w Twoim warsztacie, komórce czy pomieszczeniu gospodarczym.

Jako krzesła przeznaczone dla dzieci, produkty te mają odpowiednią dla najmłodszych konstrukcję. Oznacza to zaokrąglone krawędzie i szeroki rozstaw nóg. Wszystko to sprawia, że krzesła są w pełni bezpieczne w użytkowaniu przez dzieci niezależnie od ich wieku.

Kącik do pracy i odpoczynku w ogrodzie dla Twoich dzieci? Możesz go łatwo stworzyć

Meble ogrodowe Baghera są przystosowane do użytkowania na zewnątrz. Oznacza to, że dzięki nim zdołasz stworzyć wygodną przestrzeń dla dzieci w ogrodzie, na balkonie czy na tarasie. Dzięki temu dzieci będą mogły spożywać posiłki na zewnątrz lub uczyć się czy też bawić przy stole. Bez problemu zdołają odpocząć w tak stworzonym i w pełni przygotowanym dla nich miejscu.

Przechowywanie mebli użytkowanych na zewnątrz to często duży problem. Unikniesz go jednak, wybierając produkty z tej serii. Możliwość sztaplowania to ogromna oszczędność miejsca. Ustaw krzesła jedno na drugim, a schowanie ich w szopie lub składziku stanie się bardzo proste.

Meble o wyrazistej kolorystyce często blakną pod wpływem słońca czy deszczu. Podobny problem nie dotyczy jednak produktów z tej serii. Atrakcyjna i intensywna kolorystyka będzie wyznacznikiem tych krzeseł przez długi czas. Nie zmieni tego ani promieniowanie słoneczne, ani inne warunki atmosferyczne. Zyskujesz pewność, że intensywne kolory będą ubarwiały Twój ogród nie tylko przez jeden sezon.