icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Krzesła

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Krzesła

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krzesło skladane Domino czarne
Strzałka w prawo

Krzesło skladane Domino czarne

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Krzesło składane przyda Ci się na tarasie, balkonie lub kempingu. Będzie służyło Ci przez długi czas, gdyż jego konstrukcja wykonana została ze stali. Posiada oparcie, więc możesz cieszyć się komfortem w czasie jego użytkowania. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje krzeseł, a zatem możesz wybrać model adekwatny do Twoich oczekiwań.

  Cechy i zalety

  Krzesło przyda Ci się nie tylko na tarasie lub balkonie, ale także na kempingu. Jest lekkie oraz składane, więc z łatwością możesz się z nim przemieszczać. Cechuje się uniwersalnym czarnym kolorem, na którym nie widać drobnych zanieczyszczeń – dzięki temu doskonale sprawdzi się w warunkach zewnętrznych. Konstrukcja krzesła wykonana została ze stali czyli materiału odpornego na szkodliwe działanie czynników mechanicznych i atmosferycznych – wobec tego będzie służyć Ci przez długi czas. Wyposażone zostało w wygodne oparcie, dzięki czemu możesz cieszyć się poczuciem komfortu podczas jego użytkowania. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje krzeseł, więc możesz z łatwością wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMaster Grill&Party
   Waga (kg)3kg
   Kod produktu5904842631802