icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Fotele, leżaki i krzesła turystyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Kemping

Strzałka w prawo

Krzesło składane Domino zielone

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krzesło składane Domino zielone
Strzałka w prawo
99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Krzesło składane przyda Ci się podczas odpoczynku na tarasie lub balkonie, a także w czasie pobytu na kempingu. Jest lekkie, więc możesz się z nim swobodnie przemieszczać. Posiada stalową konstrukcję, wytrzymałą na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz mechanicznych. Wyposażone zostało w oparcie, więc możesz cieszyć się komfortem w czasie siedzenia.

  Cechy i zalety

  Krzesło składane umożliwi Ci komfortowy odpoczynek na balkonie, tarasie lub kempingu. Cechuje się zielonym kolorem, który skutecznie ożywi Twoją przestrzeń. Będzie służyło Ci przez długi czas, ponieważ jego konstrukcja wykonana została ze stali – materiału odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz mechanicznych. Z łatwością usuniesz z niego rozmaite zabrudzenia, gdyż posiada obicia z ekoskóry – zanieczyszczenia zmyjesz wilgotną ściereczką. Wyposażone jest w wygodne oparcie, co zapewnia poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa w czasie jego użytkowania. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz także inne rodzaje krzeseł, wobec czego możesz wybrać produkt adekwatny do Twoich preferencji.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMaster Grill&Party
   Kod produktu5904842631826