Produkty

Produkty z serii Duo

  1. Poprzednia
  2. 1
  3. 3

Akcesoria do podłóg drewnianych Duo – sposób na pięknie wykończone podłogi

Seria akcesoriów do podłóg drewnianych Duo to połączenie funkcjonalności z doskonałym wyglądem. Znajdziesz tutaj produkty przeznaczone do wykończenia parkietu czy paneli podłogowych. Dzięki nim Twoje mieszkanie zyska cieplejszy wygląd, a ściany zostaną odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem podczas czyszczenia podłogi. Akcesoria skutecznie ochronią je też przed uderzeniami mopa lub odkurzacza. Dzięki nim zabezpieczona zostanie również szpara dylatacyjna. Nie dopuszczą więc do odkładania się w niej trudniej do usunięcia warstwy kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Będą także dobrze chronić ściany przed niekorzystnym działaniem wilgoci.

Akcesoria do podłóg drewnianych Duo zawiera różnorodne elementy, które wspólnie z podłogą stworzą spójną kompozycję w Twoim mieszkaniu. W ofercie znajdziesz listwy przyścienne o zróżnicowanej długości, które nadają się do przycinania do rozmiarów Twojej ściany. Dostępne są również narożniki ochraniające najbardziej narażone na zniszczenia naroża ścian. Poza nimi seria zawiera też łączniki do listew, dzięki którym możesz w łatwiejszy i bardziej estetyczny sposób połączyć kolejne listwy ze sobą. Kolejnym elementem są zakończenia. Dzięki nim Twoje listwy zostaną odpowiednio zabezpieczone oraz będą prezentować się znacznie lepiej.

 

Akcesoria do podłóg drewnianych Duo – szeroki wybór elementów w wielu wariantach kolorystycznych

Seria Duo do wykończenia podłogi zawiera produkty w bardzo zróżnicowanych odcieniach. Bogactwo elementów pozwoli Ci z łatwością dobrać model wizualnie dopasowany do Twojej podłogi. Gotowe zestawy pomogą Ci zaoszczędzić czas na dobranie pojedynczych elementów. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że wszystko doskonale do siebie pasuje. W tej serii znajdziesz narożniki, listwy oraz zakończenia w okleinach przypominających różne rodzaje drewna, ale nie tylko. Wśród nich znalazły się też nowoczesne białe listwy, które świetnie sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich, czy też części wyglądem przypominające kamień.

Elementy z tej serii wyróżniają się nie tylko dopracowaną stylistyką. Docenisz je także za jakość oraz wytrzymałość, która sprawi, że będą zdobić Twoje mieszkanie przez długie lata. Wszystkie części wykonano bowiem z trwałego tworzywa sztucznego PVC. Dzięki temu możesz wykorzystać je w kuchni oraz w łazience. Na ich wygląd – nawet długofalowo – nie wpływa obecność wilgoci oraz wody.

 

Listwy przyścienne i nie tylko – sprawdzone sposoby na szybkie wykończenie podłogi

Dzięki elementom z tej serii z pewnością uda Ci się wykończyć podłogi w mieszkaniu. Wnętrza zyskają dzięki nim cieplejszy charakter, a Ty nie będziesz musiał martwić się o stan dolnych fragmentów ścian. Przydadzą Ci się, jeśli dopiero urządzasz właśnie zakupione mieszkanie, jak i jeśli dopiero myślisz o przeprowadzeniu generalnego remontu. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, korzystnej cenie oraz dopracowanym wyglądzie akcesoriów do podłogi, ta seria zdecydowanie jest tym, czego szukasz.