Produkty

Produkty z serii Kamut

Baterie kuchenne Kamut – funkcjonalne i oryginalne wykończenie zlewozmywaka

Aby Twoja kuchnia zyskała większą funkcjonalność, skorzystaj z baterii kuchennych. Wśród nich znajdziesz bardzo duży wybór dostępnych modeli. Różnią się od siebie rozmiarem, kształtem, funkcjonalnością wylewki, a także wieloma innymi właściwościami. Jeśli natomiast chcesz wybrać produkt, który będzie funkcjonalny, a przy tym bardzo wyrazisty, dobrym wyborem będzie seria Kamut.

Baterii kuchennych do kuchni nie musisz wybierać wyłącznie pod kątem ich funkcjonalności. Produkty z omawianej serii są idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie dbałość o detale. Dzięki tym bateriom zyskasz bardzo estetyczne wykończenie zlewozmywaka. Dostępne kolory i ich oryginalne zestawienia sprawiają, że każda z tych baterii jest zarazem dekoracją Twojej kuchni.

Stojące modele możesz wykorzystać do montażu przy każdym zlewozmywaku. Stalowy czy grafitowy – do każdego zdołasz dopasować odpowiednią baterię. Dzięki niej natomiast zmywanie naczyń czy przygotowywanie posiłków stanie się dużo łatwiejsze.

Baterie kuchenne Kamut – estetyka, która wytrzyma wiele zagrożeń

Baterie w kuchni są narażone na wiele zagrożeń. Zadrapania czy otarcia to niestety tylko niektóre z nich. Wybierasz estetyczny model, który zachwyca wyglądem? W takim razie na pewno chcesz, aby prezentował się wyjątkowo przez cały czas. Zapewni Ci to seria Kamut do wykańczania zlewozmywaka. Wykończenie wszystkich modeli z tej serii jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że nie pojawią się na nim rysy czy zadrapania. Każda bateria natomiast przez długi czas będzie prezentowała się tak samo dobrze, jak w dniu zakupu.

Ruchoma wylewka to kolejna ogromna zaleta tych produktów. Dzięki niej każda czynność w kuchni z wykorzystaniem wody jest dużo łatwiejsza. Ruchoma wylewka ułatwia mycie nawet dużych naczyń. Pozwala także na wygodne płukanie owoców lub warzyw.

Produkty z tej serii są kompletny zestawem. Oznacza to, że oferowane są wraz z wężami, a także narzędziem przeznaczonym do montażu. Dzięki temu nie musisz zaopatrywać się dodatkowo w akcesoria montażowe. Ten kompletny zestaw jest gotowy do samodzielnej instalacji baterii na Twoim zlewozmywaku.

Trwała bateria o dużej funkcjonalności to krok ku idealnej kuchni

Stworzenie idealnej kuchni nie jest łatwe. Czasem trudno połączyć ze sobą estetykę i funkcjonalność. Jednak baterie kuchenne Kamut są doskonałym krokiem ku stworzeniu w pełni funkcjonalnej przestrzeni. Dzięki nim wykończenie zlewozmywaka staje się bardzo łatwe. Dotyczy to nie tylko samego montażu, ale też dopasowania akcesorium do posiadanego modelu zlewozmywaka.

Chcesz, aby zmywanie naczyń stało się dużo prostsze? Wysoka bateria pozwoli Ci na wygodne wyczyszczenie dużego garnka. Umożliwi również sprawne i bezproblemowe nalanie wody do wysokiego naczynia. W pozostałych czynnościach pomoże Ci z kolei ruchoma wylewka. Dzięki niej dostęp do bieżącej wody będzie dużo łatwiejszy i znacznie wygodniejszy. I nawet góra naczyń, która zdoła się uzbierać w zlewie, nie będzie ograniczała Ci dostępu do bieżącej wody w kuchni.