Zobacz więcej Baterie zlewozmywakowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Baterie kuchenne

Strzałka w prawo

Baterie zlewozmywakowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bateria zlewozmywakowa stojąca Daria chrom
Strzałka w prawo

Bateria zlewozmywakowa stojąca Daria chrom

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bateria zlewozmywakowa Daria to armatura przeznaczona do montażu w kuchni. Produkt posiada praktyczną, obrotową wylewkę, jeden uchwyt do regulacji ciśnienia i temperatury wody oraz ceramiczną głowicę, która szybko reaguje na zmiany ustawienia. Korpus baterii wykonano z mosiądzu odpornego na korozję oraz pokryto warstwą eleganckiego chromu.

   Cechy i zalety

    Bateria zlewozmywakowa Daria przeznaczona jest do montażu w kuchni. Produkt ma stojącą formę oraz jest wyposażony w długą, obrotową wylewkę, którą można ustawić nad jedną z dwóch komór zlewu, zwiększając dzięki temu zasięg prac. Do regulacji temperatury i ciśnienia wody przeznaczony jest jeden uchwyt, który pozwala na precyzyjne ustawienie w krótki czasie. Ceramiczna głowica szybko reaguje na zmianę regulacji oraz jest odporna na osadzanie się zanieczyszczeń. Korpus baterii powstał z mosiądzu, który jest wytrzymały na korodujące działanie powietrza i wody. Całość pokryto warstwą chromu, nadającego produktowi elegancki wygląd i zapewniającego dodatkową ochronę przed zarysowaniami. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór armatury.

     Specyfikacja techniczna

     KolorChrom
     MateriałMosiądz
     Średnica głowicy35mm
     Typ bateriiSztorcowa
     Typ wylewkiPodstawa
     Kod produktu5907791125606