Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Kosti

Trwałe urządzanie. Kosti – dbałość o detale i wysoką jakość wykonania

 

Zapewnij sobie trwałe i na lata urządzanie. Kosti to seria, którą można określić jako zbiór funkcjonalnych produktów. Będziesz mógł wykorzystać je w estetycznym urządzaniu swojego mieszkania. Dostępne w ofercie poduszki dekoracyjne oraz zasłony zostały wykonane z trwałych i solidnych materiałów wysokiej jakości. Ich prosta forma prezentuje się bardzo atrakcyjnie w nowoczesnych, industrialnych przestrzeniach, jak i innych kameralnych wnętrzach.

Każdy produkt z serii Kosti pasuje do wielu aranżacji przestrzennych i w niebanalny sposób je wzbogaca. Kolejną zaletą jest dostępność poduszek, które korespondują ze wzorem zasłon, a co za tym idzie, pozwalają stworzyć kolorystycznie spójną całość wystroju. Jednolity zestaw w pomieszczeniu sprawia, że wnętrze prezentuje się niezwykle schludnie i stylowo.

Komplet z serii Kosti zasłon oraz poduszek ma bezpośredni wpływ na atrakcyjność zaaranżowanego wnętrza. Asortyment sklepów Castorama jest bogaty w szeroki wybór zasłon oraz poduszek w wielu oryginalnych, jak i klasycznych odcieniach. Dostępne warianty kolorystyczne zostały stworzone z myślą o różnorodnych przestrzeniach. Produkty z serii Kosti dostępne są w delikatnych, jasnych kolorach, dzięki czemu będziesz mógł je dopasować je do większości wnętrz.

 

Proste urządzanie. Kosti – co wyróżnia te produkty?

 

Podczas urządzania Kosti i zawarte w niej produkty dopełnią aranżację wnętrza. Seria ta jest znana z wysokich walorów dekoracyjnych. Uniwersalność każdego z produktów jest jego niewątpliwą zaletą. Dzięki temu poduszki i zasłony nienagannie prezentują się użyte w praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Poduszki wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, przez co są odporne na tworzenie się zagnieceń oraz uszkodzeń mechanicznych. Czyszczenie poduszki nie jest wymagające ani skomplikowane. Poliester, czyli materiał, z którego zostały wykonane elementy, jest bardzo trwałym materiałem.

Zasłony z serii Kosti cechuje niezwykle prosty montaż. Produkt od razu po zakupie będzie gotowy do zamontowania w wybranej przez Ciebie aranżacji przestrzennej. Dzięki swojej prostocie oraz delikatnej kolorystyce z łatwością dopasuje się do wyglądu każdego wnętrza. Zasłona może być prana w pralce, a Ty nie musisz martwić się, że później produkt straci swój nienaganny wygląd oraz kolor. Tekstylny element stworzy w pomieszczeniu kameralny klimat i pozwoli Ci osłonić się przed światłem.

 

Oryginalne dodatki będą stylowym dopełnieniem aranżacji!

 

Seria Kosti do urządzania wnętrz pozwoli Ci odmienić wygląd swojego salonu lub sypialni, bez konieczności wykonywania radykalnych prac remontowych. Subtelne elementy, jak poduszki i zasłony w korespondującym kolorze podkreślą przytulny i domowy charakter wnętrza. Miękkie i gęste wypełnienie nie odkształca się i pozostaje sprężyste przez lata. Dzięki temu możesz cieszyć się wysokim stopniem funkcjonalności produktu przez bardzo długi czas. Poliester, czyli materiał wykonania elementów, charakteryzuje się także łatwością czyszczenia.