Produkty

Produkty z serii Kymbe

Firany Kymbe, czyli ważny element wystroju wnętrza

Podczas poszukiwania firan musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim jest to produkt, który powinien zapewnić Twojemu wnętrzu przytulny wygląd, a także być dopasowanym do całości elementem dekoracji. Poza tym ma chronić przed dostępem dużej ilości światła słonecznego oraz zapewniać bardziej intymną atmosferę wnętrza. 

Firany Kymbe spełniają wszystkie te założenia, a dodatkowo dostępne są w kilku odcieniach. Są to proste i gładkie firany, które cechują się dużą uniwersalnością. Będą pasowały zarówno do salonu, jak i sypialni, pokoju gościnnego czy biura. Przeznaczone są do warstwowego rozwieszania. W zależności od wybranego rodzaju produktu sposób upinania może być różny – zarówno na popularnych obecnie przelotkach, jak i nieco bardziej eleganckiej taśmie marszczącej. Oferowane firany są odporne na zagniecenia i łatwo usunąć z nich plamy.

 

Firany Kymbe – jakość i duży wybór

Dlaczego powinna Cię zainteresować seria Kymbe firan? Powodów jest wiele, a najważniejszym jest ich uniwersalność. Nie tylko możesz je z powodzeniem powiesić w różnych pomieszczeniach, ale również z łatwością dotniesz je do swoich potrzeb. Pomieszczenia są różnej wysokości, a firanki muszą być dobrane co do centymetra. Ich obcięcie jest zadaniem banalnie prostym, z którym poradzisz sobie samodzielnie. Jeśli nie czujesz się jednak na siłach, skorzystaj z pomocy krawcowej.

Firany są ponadto łatwe do zawieszenia. Zastosowano w nich zarówno przelotki, które pasują do karniszy rurkowych, jak i taśmy marszczące. Możesz je więc dobrać według własnych potrzeb i gustu. Masz też równie duży wybór odcieni – dominują biele, ale znajdziesz również szarości i beże. Wszystko, co jest obecnie najmodniejsze. Prosty krój i stonowane odcienie sprawiają, że oferowane firany sprawdzą się zarówno we wnętrzach urządzonych nowocześnie, jak i klasycznie. Jeśli podoba Ci się warstwowe wieszanie firanek, to te oferowane nadadzą się do tego znakomicie.

 

Szukasz inspiracji? Firany Kymbe to dobre rozwiązanie!

Dekoracja okna to zadanie niezwykle istotne. Wybór firan i zasłon ma ogromne znaczenie w kontekście wyglądu całego pomieszczenia. Materiały powinny być trwałe i eleganckie, a jednocześnie dopasowane do innych elementów znajdujących się we wnętrzu – przede wszystkim mebli. Seria Kymble do dekoracji okien to sprawdzone rozwiązanie, które pozwoli Ci na ciekawe dopełnienie wyglądu salonu czy sypialni. Stonowane kolory nie rzucają się w oczy, a jednocześnie dodają wnętrzu wyrazistości i ciekawie je uzupełniają.

Wybierając odcień firan, musisz pamiętać o tym, czego oczekujesz – jeśli Twoje pomieszczenie jest ciemne, ponieważ nie dociera do niego zbyt dużo światła słonecznego, wybieraj cieńsze i jaśniejsze materiały. Jeśli natomiast masz dużo okien i w ciągu dnia przeszkadza Ci ostre światło, wybieraj firanki ciemnoszare. Szeroka oferta produktów sprawia, że znajdziesz coś  odpowiedniego dla siebie – zwracając uwagę na rodzaj upinania, odcień, wymiar okna czy wysoką jakość i trwałość.