LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Rolety i żaluzje

Strzałka w prawo

Rolety

Strzałka w prawo

Rolety

Rolety są dekoracyjnym oraz funkcjonalnym materiałem przeznaczonym do zasłaniania okien. W naszym asortymencie dostępne są produkty w wersji mini, która pasuje na najmniejsze ramy okienne.

Filtry

Rolety

Rolety są dekoracyjnym oraz funkcjonalnym materiałem przeznaczonym do zasłaniania okien. W naszym asortymencie dostępne są produkty w wersji mini, która pasuje na najmniejsze ramy okienne.

500 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Rolety i żaluzje

Wyświetlanie 24 z 500 produktów

Załaduj więcej

Rolety – sposób na szybkie zaciemnienie wnętrza

Rolety są dekoracyjnym oraz funkcjonalnym materiałem przeznaczonym do zasłaniania okien. W naszym asortymencie dostępne są produkty w wersji mini, która pasuje na najmniejsze ramy okienne. Oferujemy również rolety średnie i przeznaczone do dużych okien, które sprawdzą się na przykład w hotelach, restauracjach, kawiarniach czy butikach. W sklepach Castorama znajdziesz modele z różnorodnych materiałów – na uwagę zasługują wersje zapewniające ochronę termiczną. Polega ona na odbijaniu światła, dzięki czemu powietrze wewnątrz mniej się nagrzewa. Przygotowaliśmy także najbardziej popularne przesłony okienne, czyli rolety dzień noc, zaciemniające oraz rzymskie. Modele dostępne w naszych sklepach występują w wielu wersjach kolorystycznych, co sprawia, że dopasujesz je do każdego wnętrza. W naszym asortymencie znajdziesz produkty marek: Colours, Okpol, Site czy Velux.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ROLETY?

Dekorowanie okien to jeden z ostatnich etapów wykańczania aranżacji wnętrza. Przeprowadzisz go przy pomocy wielu produktów, wśród których szczególną uwagę zwróć na rolety okienne. Montując je, zapewnisz sobie możliwość zaciemnienia pomieszczenia zawsze, gdy będziesz tego potrzebować. Ten rodzaj rolety przydaje się w nocy, aby zapewnić domownikom prywatność, a także w dzień, aby uzyskać ochronę przed palącym słońcem. Wśród naszego asortymentu znajdziesz przesłony w wielu rozmiarach, więc bez trudu dopasujesz je do otworu okiennego. Oferujemy Ci także dużą różnorodność produktów – przygotowaliśmy rolety wolnowiszące, montowane bezinwazyjnie oraz inwazyjnie. Wybierz wariant, która spełni Twoje wymagania dotyczące zaciemnienia wnętrza oraz pomysłu na aranżację.

ROLETY DZIEŃ NOC, ZACIEMNIAJĄCE, RZYMSKIE – KTÓRE WYBRAĆ?

Rolety dzień noc cieszą się coraz większą popularnością. Doskonale sprawdzą się w domach urządzonych w nowoczesny sposób, ale pasują także do wystroju minimalistycznego, skandynawskiego, industrialnego, a nawet klasycznego, jeśli zdecydujesz się na odpowiedni kolor. Modele tego rodzaju składają się z dwóch struktur materiału, którymi pokierujesz w dowolny sposób. Możliwość samodzielnej regulacji ilości wpuszczanego do pomieszczenia światła jest niezwykle wygodna i przyda Ci się w każdym pomieszczeniu. Rolety dzień noc pozwolą Ci w ciągu dnia cieszyć się prywatnością, a jednocześnie rozświetlonym naturalnie wnętrzem. Wieczorem zapewnią Ci lepszy odpoczynek – nie przepuszczą intensywnego światła lamp zewnętrznych, które utrudniają zasypianie.

Modnym elementem wystroju wnętrz stały się także rolety rzymskie. To najlepszy wybór do kuchni, ponieważ doskonale sprawdzają się na niższych oknach. Roletę rzymską zamontujesz w dowolny sposób, na przykład do ściany, ale także na karniszu. Jej obsługiwanie nie sprawi Ci żadnych trudności – podnoszenie i opuszczanie tkaniny odbywa się przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego. Roleta rzymska sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, a nawet rustykalnym.

Rolety zaciemniające to kolejna propozycja, którą odnajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Jak sama nazwa wskazuje, modele te doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed zewnętrznym światłem. Zamontuj je w pokoju niemowlęcia, żeby promienie słoneczne nie budziły go. Zaciemniające rolety na okna sprawdzą się również w Twojej sypialni – światło samochodów czy lamp zewnętrznych przestanie utrudniać Ci zasypianie. Jeśli w Twoim domu jest pokój telewizyjny, do którego zapraszasz przyjaciół na seanse ulubionych filmów, zdecyduj się na ten typ przesłon. Zapewnią doskonałą widoczność obrazu wyświetlanego na ekranie. Modele te najczęściej wykonane są z poliestru, dzięki czemu nie tracą koloru pod wpływem częstego i intensywnego oddziaływania promieni słonecznych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również rolety materiałowe. Świetnie sprawdzą się w salonie – rozproszą światło, dzięki czemu wnętrze będzie pięknie oświetlone w ciągu dnia. Jednocześnie zadbają o to, żeby pomieszczenie nie było widoczne dla osób przechodzących tuż pod Twoim domem. Zaletą rolet z bambusa jest ich nietuzinkowy wygląd. Skomponujesz je bez trudu z wnętrzem, w którym przeważa drewno oraz naturalne dodatki, na przykład kwiaty.

W przypadku rolet duże znaczenie ma nie tylko ich wygląd i funkcjonalność, ale także montaż. Jednym z najchętniej wybieranych jest sposób nieinwazyjny. Zdecyduj się na niego, jeśli wynajmujesz mieszkanie i nie możesz pozwolić sobie na wiercenie otworów w ościeżnicach lub ścianach. Rolety bezinwazyjne zamontujesz bez trudu – wystarczą do tego uchwyty pokryte specjalnym klejem, który utrzyma przesłonę okienną przez wiele lat. Jeśli wiesz, jakich rolet potrzebujesz i masz możliwość wiercenia w ścianach, zdecyduj się na modele z inwazyjnym montażem. Pamiętaj jednak, że potrzebujesz do ich przymocowania odpowiednich narzędzi, na przykład wiertarki. Dzięki dostępnym w naszej ofercie akcesoriom montaż rolet inwazyjnych lub bezinwazyjnych nie sprawi Ci żadnej trudności.