Produkty

Produkty z serii Vestris

Zasłony do salonu, sypialni i kuchni Vestris – stylowe wykończenie wnętrza

Zasłony do salonu, sypialni i kuchni Vestris to produkty, które oferują wiele funkcjonalnych rozwiązań na wyposażenie lub szybką, lecz efektowną metamorfozę wnętrza. Ta seria zasłon sprawdzi się w Twoim domu, jeśli lubisz proste formy i rozwiązania. Zasłony w jednolitym kolorze będą doskonałym wyposażeniem wnętrz w minimalistycznym stylu. Okno dopełnione pięknymi tkaninami będzie prezentowało się niezwykle schludnie i stylowo. Zasłony w skuteczny sposób pozwolą Ci stworzyć dekorację okienną, która zapewni większą prywatność i zapobiegnie przed rażącym światłem latarni ulicznych czy pierwszych promieni słonecznych. 

Seria Vestris zasłon do salonu, sypialni i kuchni z powodzeniem może być użyta w wielu aranżacjach przestrzennych Twojego domu. Szeroka paleta kolorystyczna z pewnością pozwoli na wybranie odcienia pasującego do poszczególnego wnętrza. Prosta, ponadczasowa forma sprawia, że zasłona nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie prezentowała się niezwykle elegancko. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór zasłon oraz innych akcesoriów tekstylnych, które w praktyczny sposób możesz wykorzystać do wykańczania i dekorowania wnętrza Twojego domu!

Zasłony do salonu, sypialni i kuchni Vestris zadbają o wysoki komfort użytkowania wnętrza

Serię Vestris do urządzania wnętrz wykonano z wysokiej jakości materiałów, które w skuteczny sposób zatrzymują światło. Gęsty splot tkaniny czyni produkty z tej serii zasłonami zaciemniającymi. Wybór takiego rozwiązania pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o problemach ze snem spowodowanych intensywnym źródłem światła, które wpada do mieszkania zza okna. Zasłona zaciemniająca to produkt, który nadaje wnętrzu wyjątkowy, kameralny i intymny charakter. Dodatkowym atutem produktu jest to, że nie sprawia żadnych problemów przy zawieszaniu. Z łatwością wszystkie prace montażowe będziesz w stanie przeprowadzić samodzielnie.

Dostępne tutaj zasłony są produktami gotowymi do użycia od razu po ich zakupie. Nie będziesz musiał ich wykańczać czy przycinać. Sam montaż elementu należy do prac bardzo prostych. Również utrzymanie go w czystości nie sprawi Ci większych problemów. Z pewnością nie musisz obawiać się, że będziesz musiał często prać zasłony. Dzięki temu, że zostały uszyte z trwałego poliestru, są odporne na zabrudzenia oraz zagięcia tworzące się na powierzchni materiału.

Co zyskasz dzięki dobraniu zasłon do Twoich potrzeb?

Dobór odpowiednich zasłon będzie przede wszystkim rzutował na jakość wypoczynku oraz komfort użytkowania sypialni. Tekstylne dodatki z tej serii będą w stanie powstrzymać nawet najbardziej intensywne promienie słoneczne, dzięki czemu zapewnią Ci spokojny, długi sen.

Zasłony będą stanowiły ciekawą dekorację okna, a ich prosta forma dopasuje się zarówno do przestrzeni zaaranżowanych w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Poliester zachowa swój nienaganny wygląd oraz intensywny kolor przez lata. Pomimo intensywnej eksploatacji zachowują nienaganny stan i wysoce estetyczny wygląd przez długi czas. Zasłony w szybki i prosty sposób będziesz mógł zarówno założyć na karnisz, jak i w razie potrzeby zdjąć.