Produkty

Produkty z serii Driggs

Taśmy LED Driggs

Taśmy LED Driggs to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia w mieszkaniu. Możesz umieścić je tam, gdzie tradycyjne lampy nie znajdą zastosowania ze względu na zbyt duże rozmiary. Idealnie sprawdzają się pod szafkami kuchennymi, ale nie tylko. Możesz klasycznie powiesić je na zgięciu pomiędzy sufitem a ścianą, ale również wykorzystać w bardziej kreatywny sposób. Z pomocą taśm LED Driggs pięknie rozświetlisz podwieszany sufit, podkreślisz ulubione miejsca w mieszkaniu lub przemienisz zwykłe meble w świecące w mroku kompozycje.

Seria Driggs sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w domu. Dzięki niej możesz oświetlić wnętrza bez wykorzystywania miejsca. Ich niewielka powierzchnia powoduje, że doskonale sprawdzą się w kawalerkach oraz małych mieszkaniach, w których każde wolne miejsce jest na wagę złota. Taśmy te ułatwiają również optyczne wydzielenie funkcjonalnych przestrzeni w pomieszczeniach. Zastosujesz je również w szafkach oraz półkach. Ich uniwersalne zastosowanie pozwoli Ci wyczarować w domu różnorodne kompozycje świetlne, które nadadzą wnętrzom wyjątkowy charakter.

 

Taśmy LED Driggs – kreatywne rozwiązania w korzystnej cenie

Seria Driggs do oświetlenia wnętrza to bogaty wybór różnorodnych światełek, wśród których na pewno uda Ci się znaleźć odpowiednie dla Ciebie. W asortymencie znalazły się zarówno klasyczne białe światełka, jak również kolorowe wersje. Wszystkie posiadają funkcjonalne włączniki, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać oświetleniem w Twoim wnętrzu. Dzięki temu stworzysz odpowiedni do sytuacji klimat w mieszkaniu. W ciągu dnia rozświetlisz strefy do pracy czy nauki, a wieczorem wyczarujesz romantyczną lub imprezową atmosferę.

W serii Driggs znalazły się paski ledowe o różnorodnej długości. Wśród nich znajdziesz zarówno te odpowiednie do powieszenia wzdłuż całej ściany, jak również krótkie paski do ozdoby półki lub dołączenia do zagłówka łóżka. Do wyboru są modele z włącznikami na kablu lub bezprzewodowe opcja włączania i wyłączania. Taka różnorodność powoduje, że na pewno dopasujesz najodpowiedniejszy rodzaj dla siebie.

 

Gdzie seria Driggs sprawdzi się najlepiej?

Poszukujesz szybkiego sposobu na odmianę Twojego wnętrza? Chcesz nadać mu wyjątkowy klimat? A może masz dość stojącej szafy, która zabiera Ci dużo miejsca? W każdym z tych przypadków seria Driggs będzie odpowiednim rozwiązaniem Twoich problemów. Ledy z tej serii możesz zamontować niemalże w każdym miejscu w domu. Są odporne na działanie wilgoci, więc z powodzeniem sprawdzą się w łazience, na przykład jako element podwieszanego sufitu nad prysznicem lub wanną.

Oświetlenie z tej kategorii może również pozytywnie wpłynąć na stan Twojego konta. LEDy zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki. Mają też dużo dłuższą żywotność, więc nie musisz martwić się o ich regularną wymianę, żeby zapewnić sobie odpowiednie oświetlenie w mieszkaniu. Seria ta to więc połączenie dbałości o estetykę Twoich wnętrz z troską o Twój komfort przebywania we własnym mieszkaniu.