Zobacz więcej Taśmy LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Moduł LED 12 V 1,5 W 6500 K IP65 barwa zimna
Strzałka w prawo

Moduł LED 12 V 1,5 W 6500 K IP65 barwa zimna

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Moduł LED posiada cztery diody o zimnej barwie. Doskonale sprawdzi się w miejscach wymagających doświetlenia. System oświetlenia oparty jest na diodach, które są elektroluminescencyjne, zatem dobrze sobie radzą w każdych warunkach. Produkt jest trwały i wygląda estetycznie. Z powodzeniem można zamontować go przy użyciu obustronnej taśmy klejącej.

   Cechy i zalety

    Moduł LED z czterema diodami o zimnej barwie, z powodzeniem wykorzystasz w miejscach, które wymagają dodatkowego światła. System oświetlenia oparty jest na szczególnych diodach, które są elektroluminescencyjne. Produkt jest wykonany z trwałego plastiku i silikonu, co sprawia, że jest wytrzymały i odporny na ewentualne uszkodzenia wynikające z użytkowania. Oferowany produkt jest wodoodporny, dlatego możesz z powodzeniem wykorzystać go u siebie w ogrodzie czy też na tarasie. Zamontowanie modułu do każdej powierzchni możliwe jest przy użyciu wytrzymałej taśmy samoprzylepnej. W naszym sklepie znajdują się również inne moduły, których kolor oraz natężenie światła możesz wybrać w zależności od swoich upodobań. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne produkty, które zapewnią Ci odpowiednie oświetlenie ogrodu oraz miejsc, w których podłączenie innego źródła energii jest niemożliwe.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu5902693778950