Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kontrolery LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo

Kontrolery LED

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pilot do paska LED Sanico radiowy sterownik

Pilot do paska LED Sanico radiowy sterownik

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Chcesz zdalnie sterować zamontowanym oświetleniem LED? Wypróbuj pilot do paska LED Sanico radiowy sterownik, aby wygodnie kontrolować światło z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. W zestawie znajdziesz też kontroler, który po podłączeniu do taśmy z diodami zapewni łączność z pilotem. W sklepach Castorama oferujemy wiele akcesoriów oświetleniowych – sprawdź, które przydadzą się w Twoim domu.

    Cechy i zalety

    Ten smukły i nowoczesny pilot do paska LED Sanico radiowy sterownik to świetnie wyglądający gadżet, który pomoże Ci zdalnie kontrolować oświetlenie LED. Wystarczy, że do taśmy lub modułów z diodami podłączysz kontroler – dzięki niemu będziesz mógł sterować światłem za pomocą pilota. Obie części zestawu wykonano ze sprawdzonych materiałów. Urządzenie działa na baterie AAA. Niewielki pilot do paska LED Sanico radiowy sterownik sprawdzi się w wielu wnętrzach. Jego funkcje pozwalają na sterowanie barwą oraz intensywnością światła. Dzięki temu zmienisz wygląd oświetlenia bez konieczności wstawania z fotela czy kanapy. W bogatej ofercie sklepów Castorama znajdziesz także dodatkowe akcesoria takie jak złączki czy zasilacze.

      Specyfikacja techniczna

      Kod produktu5901508319364