icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zasilacze LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo

Zasilacze LED

Strzałka w prawo

Moduł LED Eko-Light 12 V 1,5 W 3000 K IP65

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Moduł LED Eko-Light 12 V 1,5 W 3000 K IP65
Strzałka w prawo
4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Moduł LED Ekolight to element przeznaczony do stosowania jako zasilania pasków ledowych i modułów LED. Produkt ten zapewnia wysoką wydajność. Ma niewielkie wymiary, a przy tym jest bardzo skuteczny. Zasilacz gwarantuje efektywne odprowadzanie ciepła. Produkt został wykonany z trwałego materiału. Zapewnia przy tym ochronę na poziomie IP65.

  Cechy i zalety

  Moduł LED Eko-Light 12 V 1,5 W 3000 K IP65 jest produktem, który możesz wykorzystać do zasilania pasków ledowych oraz modułów LED. To element, który zapewnia wysoką wydajność. Moduł ma niewielkie wymiary, które ułatwiają zamontowanie go w każdym miejscu. Produkt ten został wykonany z plastiku w białym kolorze. Gwarantuje on dużą trwałość i wytrzymałość. Jego montaż nie sprawi Ci problemu. Dodatkowo moduł LED Ekolight zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła. Element ten charakteryzuje się ochroną na poziomie IP65. Zapoznaj się również z innymi zasilaczami dostępnymi w asortymencie sklepów Castorama. Wśród nich znajdziesz modele przeznaczone do oświetlenia LED, a także innego typu. Możesz także skorzystać z kontrolerów, które pozwolą Ci sterować tworzonym systemem.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Poziom ochronyIP65
   Maksymalne obciążenie elektryczne1.5W
   KolorBiały
   Kod produktu5902693772194