LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Taśmy LED

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Taśmy LED

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złączka do pasków LED Polux 8 mm dwustronna

Złączka do pasków LED Polux 8 mm dwustronna

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złączka do pasków LED Polux dwustronna pozwoli Ci trwale scalić dwie taśmy oświetleniowe. Dzięki temu pasek będzie dłuższy, co sprawdzi się w przestronnym pomieszczeniu. Konstrukcja elementu sprawia, że do połączenia taśm nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi czy lutownicy. Wystarczy, że zaciśniesz pasek w złączce.

   Cechy i zalety

    Złączka do pasków LED Polux 8 mm dwustronna posłuży Ci do zastosowania wewnątrz budynku. Dzięki produktowi w efektowny sposób oświetlisz przestronne pomieszczenie. Złączka sprawdzi się w salonie połączonym z kuchnią. Akcesorium pozwoli Ci trwale połączyć dwie taśmy LED. Dzięki temu pasek będzie miał dokładnie taką długość, jakiej potrzebujesz. Złączka do pasków LED Polux dwustronna jest łatwa do stosowania. Pracę wykonasz błyskawicznie bez konieczności wykorzystywania skomplikowanych narzędzi. Nie musisz również posługiwać się lutownicą. Wystarczy, że fragment taśmy umieścisz w złączce i go zaciśniesz. Produkt został wykonany z plastiku i aluminium. W ofercie czekają na Ciebie również złączki z kablem i inne akcesoria marki Polux.

    • Praktyczny zestaw
    • Do wielu wnętrz
    • Wysoka jakość wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŁącznik do taśmy oświetleniowej
    MarkaPolux
    MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5901508302618