Produkty

Produkty z serii Sonet

Karnisze Sonet

Karnisze Sonet to uniwersalne rozwiązanie do Twojego domu. Seria ta to połączenie wysokiej funkcjonalności, wyróżniającej się jakości wykonania oraz dopracowanego designu. Produkty te możesz wykorzystać w każdej wnęce okiennej w mieszkaniu. Są to wytrzymałe drążki, na których zawiesisz dekoracyjne firany oraz chroniące przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów zasłony. Każdy karnisz Sonet zrobiony jest z odpornego na uszkodzenia metalu. Do drążka doczepiono praktyczne żabki. Zawiesisz na nich wybrane już dekoracje okienne.

Drążki z tej serii same w sobie są ciekawą dekoracją. Zostały zaprojektowane tak, aby pasować do pomieszczeń w różnym stylu. Klasyczny kształt powoduje, że z powodzeniem możesz je zamontować w już gotowym pokoju lub postawić na nie już na etapie projektowania wnętrza. Kuliste zakończenia dodają produktom elegancji, więc idealnie będą prezentować się we wnętrzach buduarowych oraz glamour. Zimny chromowany metal gwarantuje jednak, że sprawdzą się również w przestrzeniach industrialnych. W połączeniu z jasnymi firanami będzie też świetnie wyglądać w pokoju skandynawskim.

Czym się wyróżniają karnisze Sonet?

Seria Sonet to bogaty wybór produktów stworzonych z wytrzymałych materiałów. Serię tę wyróżnia dobór szlachetnych metali, które bez problemu utrzymają ciężar Twoich firan oraz zasłon. Producent postawił na nikiel oraz złoto antyczne, dzięki którym drążki są dużo bardziej uniwersalne, zarówno jeśli chodzi o wygląd samych elementów, jak i możliwość dopasowania do nich pozostałych dekoracji. Dzięki dołączonym żabkom masz możliwość zawieszenia materiału na dwa sposoby. Możesz przypiąć je do zawieszek lub powiesić bezpośrednio na drążku. To szczególnie ważne, jeśli Twoje wymarzone firanki mają przelotki.

Seria Sonet do zawieszenia firanek to kilkanaście modeli o różnej długości oraz wielu kolorach. Taka różnorodność na pewno pozwoli Ci dobrać najlepszy karnisz dla Ciebie. Kilka wersji długości umożliwi Ci zawieszenie elementu zarówno nad dużym oknem w salonie, jak i nad niewielkim oknem w kuchni. Dzięki temu uzyskasz efekt spójności w całym mieszkaniu. Co więcej, metalowe elementy z powodzeniem możesz skrócić, aby domierzyć karnisz do wnęki okiennej.

Dlaczego warto wybrać serię Sonet?

Seria Sonet to produkty, które ułatwią Ci udekorowanie wnętrz w mieszkaniu. Przede wszystkim pozwolą Ci w łatwy sposób powiesić firanki oraz zasłony, bez których trudno funkcjonować, szczególnie jeśli mieszkasz w bloku lub okna Twojego domu są bardzo nisko. Dzięki zasłonom poczujesz się w swoim mieszkaniu dużo swobodniej. Odzyskasz poczucie prywatności oraz komfortu. Co więcej, będziesz mógł lepiej regulować ilość wpadającego do wnętrz światła. To szczególnie ważne latem, kiedy mieszkania bardzo szybko się nagrzewają. Firany zawieszone na karniszach z tej serii pomogą również nadać pokojom dodać trochę ciepła oraz nadać przyjemniejszą atmosferę. Seria Sonet to więc elementy, które powstały, aby połączyć praktyczne podejście z miłością do dekorowania wnętrz.