Produkty

Produkty z serii Trame

Drzwi przesuwne Trame – wyjątkowe rozwiązanie do małego wnętrza

Małe pomieszczenia wymagają bardzo pomysłowych aranżacji. Z łatwością je wykonasz, gdy skorzystasz z produktów z kategorii drzwi przesuwnych. W ramach tych produktów znajdziesz wyjątkowe drzwi, które nie wymagają wiele miejsca. Równocześnie dobrze chronią dostęp do pomieszczenia. Może nim być garderoba lub pokój. W obu przypadkach produkty te sprawdzą się bardzo dobrze. Do nowoczesnych wnętrz natomiast szczególnie warta polecenia jest seria Trame.

Drzwi przesuwnych możesz użyć, aby zamknąć nimi dostęp do pokoju lub do garderoby. Do niewielkich wnętrz podobne rozwiązanie jest wręcz idealne. Bardzo dobrze sprawdzi się także w nowoczesnych aranżacjach.

Produkty te dostępne są w różnych kolorach. Dodatkowo zostały wyposażone w funkcjonalne i estetyczne przeszklenia. Prezentują się zatem bardzo dekoracyjnie. Dostępne odcienie sprawiają, że możesz dopasować skrzydła do kolorystyki panującej we wnętrzu. Przede wszystkim to jednak idealne rozwiązanie dla osób, które szukają praktycznego rozwiązania do mieszkania o małym metrażu.

Drzwi przesuwne Trame – wytrzymałe, estetyczne i funkcjonalne

Seria Trame do zamykania pomieszczeń doskonale zastąpi klasyczne drzwi wewnętrzne. Wynika to z ich dużej funkcjonalności, ale też wytrzymałości. Do produkcji tych modeli wykorzystano płyty MDF, które charakteryzują się dobrymi właściwościami. Są trwałe, odporne na upływ czasu, a przy tym lekkie.

Produkty z tej serii wyróżniają się także estetycznym wykończeniem. To zaś zawdzięczają dwóm elementom: folii i przeszkleniom. Folia zapewnia trwały kolor, a przy tym stanowi dodatkowe zabezpieczenia dla skrzydła. Z kolei przeszklenia sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Jest również lepiej nasłonecznione. Przeszklenia wykonano ze szkła hartowanego. Nie musisz zatem martwić się o ich stłuczenie w wyniku bardziej intensywnego użytkowania. Przeszklenia są przy tym matowe, dlatego drzwi nadal zapewniają prywatność osobie przebywającej w danym pomieszczeniu.

Funkcjonalne rozwiązanie do małych wnętrz i nowoczesnych aranżacji

Drzwi harmonijkowe nie są dla Ciebie? Nadal możesz skorzystać z innych praktycznych rozwiązań do wnętrz. Będą nimi z pewnością drzwi przesuwne Trame. To produkty, dzięki którym zamkniesz wejście do pokoju lub garderoby. Zapewnisz sobie tym samym estetyczny wygląd domu lub mieszkania. Równocześnie nie ograniczają one dostępnej przestrzeni. Bardzo ściśle przylegają do ściany, dlatego nawet otwarte nie będą zabierały Ci ograniczonej niekiedy przestrzeni w domu.

Przeszklenia w drzwiach wewnętrznych to bardzo praktyczny dodatek. Zapewniają estetyczny wygląd, ale też przepuszczają światło słoneczne. Dzięki temu hol nie wydaje się ciemny i mały. Równocześnie przeszklenie dzięki matowej powierzchni jest w stanie zapewnić prywatność osobie, która przebywa w pomieszczeniu za drzwiami.

Drzwi z tej serii możesz dowolnie przycinać. Dzięki temu łatwo dopasujesz je do każdego otworu drzwiowego. Ich montaż nie jest trudny. Szybko docenisz korzyści z zastosowania tego rozwiązania.