Produkty

Produkty z serii Lahti

Obrazy i ramiarstwo Lahti – charakterystyka

Dla pięknych i wzruszających zdjęć czy ciekawych obrazów znajdzie się miejsce w każdym domu. Aby je odpowiednio wyeksponować, sprawdź, jakie rozwiązania znajdziesz w kategorii obrazów i ramiarstwa. Seria Lahti do dekoracji wnętrz to zestaw ramek w ciekawych kolorach oraz rozmiarach dopasowanych do popularnych formatów wywoływanych fotografii. Produkt wykonane są z płyty MDF oraz szkła, co gwarantuje ich dobrą jakość, odporność na zniszczenie oraz świetny wygląd. Sprawdzą się jako gustowny, funkcjonalny dodatek do biura czy mieszkania.

Obrazy i ramiarstwo Lahti to przede wszystkim ramki dostępne w trzech klasycznych kolorach. Biel świetnie sprawdza się w każdym wnętrzu i będzie dobrze pasowała do pomieszczeń w stylu skandynawskim. Czerń to idealne rozwiązanie do gabinetów czy biur. Z kolei szarą ramkę o ciekawej fakturze dopasujesz do pokoju dziecięcego albo salonu w jasnych barwach.

Co wyróżnia obrazy i ramiarstwo Lahti?

Największą zaletą ramek dostępnych w tej serii jest różnorodność rozmiarów i kolorów. Możesz dobrać produkt adekwatnie do wielkości zdjęcia czy rysunku, które chcesz oprawić. Jest on dopasowany do najpopularniejszych wymiarów zdjęć, dlatego nie ryzykujesz, że będzie nieco za duży albo za mały. Fotografia w takiej ramce zawsze będzie wyglądać korzystnie. Z kolei duże wersje ramek są świetnym wyborem, jeśli zależy Ci na ekspozycji obrazów i grafik.

Cała seria Lahti obrazów i ramiarstwa wykonana jest z płyty MDF pomalowanej na konkretny kolor. To sprawia, że ramki wyglądają bardzo elegancko i świetnie pasują do wnętrz o różnym charakterze. Będą dobrze eksponowały zdjęcia w salonie, pokoju dziecięcym czy nawet stylowym biurze. Szklana warstwa zabezpiecza powierzchnię fotografii czy rysunków przed przypadkowym uszkodzeniem, ale też kurzem albo wilgocią.

Opraw swoje wspomnienia

Obrazy i ramiarstwo w takiej formie mogą służyć przede wszystkim do ekspozycji zdjęć. Wystarczy, że dopasujesz rozmiar ramki do Twoich potrzeb i standardowego formatu wywoływanych fotografii, a następnie umieścisz zdjęcie w ramce. To jednak nie jedyne zastosowanie. Ramki w małych rozmiarach mogą służyć za miejsce do ekspozycji suszonych roślin, zbieranych na przykład w czasie wakacyjnych wyjazdów w formie pamiątek. Z kolei duże ramy świetnie sprawdzą się do ukazania najlepszych rysunków Twojego dziecka. Możesz umieścić w nich również własne grafiki albo wydrukowane plakaty. 

Oprócz eksponowania interesujących nas zdjęć czy grafik takie formy obrazów i ramiarstwa pełnią też rolę zabezpieczającą. Ramka wykonana z płyty MDF doskonale chroni wnętrze przed uszkodzeniem wskutek upadku. Z kolei warstwa szkła, za którą mieści się zdjęcie czy rysunek, izoluje je od otoczenia. W ten sposób materiały umieszczone w ramce nie są narażone na kontakt z wilgocią, kurzem czy innych formami zanieczyszczenia, które mogłyby je zniszczyć. 

Zazwyczaj tego rodzaju ramki wybiera się, aby stworzyć własną kompozycję zdjęć. Pamiętaj jednak, że to też dobry wybór, jeśli szukasz ciekawego prezentu. Wystarczy, że wewnątrz umieścisz odpowiednie zdjęcie albo interesujący rysunek.