LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Canvasy

Strzałka w prawo

Canvasy

Canvasy to kategoria produktów dostępna w Castoramie, która z pewnością zainteresuje miłośników dekoracji wnętrz i amatorów sztuki. Są to zwłaszcza drukowane na płótnie obrazy i zdjęcia, które wartościowo odmieniają wystrój każdego pomieszczenia i nasycają je estetyką.

Filtry

Canvasy

Canvasy to kategoria produktów dostępna w Castoramie, która z pewnością zainteresuje miłośników dekoracji wnętrz i amatorów sztuki. Są to zwłaszcza drukowane na płótnie obrazy i zdjęcia, które wartościowo odmieniają wystrój każdego pomieszczenia i nasycają je estetyką.

23 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Obrazy i ramiarstwo

Wyświetlanie 23 z 23 produktów

Canvases – co to takiego?

Prezentowana kategoria obejmuje obrazy drukowane na płótnie, zwane popularnie canvases. Prezentujemy tutaj zarówno fotoobrazy, canvasy nawiązujące do klasycznego malarstwa, jak i nadruki w postaci słów i aforyzmów. Znajdziesz w tej kategorii także ciekawe i nietypowe zegary. Canvasy znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu, które pragniesz szybko i ciekawie udekorować. Będą niezastąpione na ścianach, które nie zostały zastawione meblami.

CANVASES W RÓŻNEJ STYLISTYCE

Co do zasady, canvases to nadruki na płótnie, jednak mogą się one różnić stylistyką. Mogą to być zdjęcie na płótnie, które stanowią reprodukcje fotografii o różnej tematyce. Jednak canvasy mogą także być stylizowane na klasyczne obrazy stworzone przy pomocy tradycyjnych technik malarskich. Różnorodność stylistyczna sprawia, że canvasy znajdują szerokie zastosowanie w dekoracji domów i lokali komercyjnych.

DO MAŁYCH I DUŻYCH POMIESZCZEŃ

Dostępne są w różnych formatach, dzięki czemu możesz umieścić je w różnych miejscach swojego domu. Najmniejsze obrazy canvas dostępne w naszej ofercie mają rozmiary 20 x 60 centymetrów, największe natomiast 85 x 113 cm. Taka różnorodność formatów pozwoli Ci wybrać obraz odpowiedni do Twoich potrzeb.

Niezależnie od tego, czy szukasz ozdoby do przestronnego salonu, czy małego korytarza, w naszej ofercie znajdziesz canvases w odpowiednim rozmiarze. Zbyt duże płótno może przytłoczyć i wizualnie zmniejszyć małe pomieszczenia. Natomiast za mały obraz w dużym salonie zgubi się i nie będzie odpowiednio prezentował.

KOLOROWE I MONOCHROMATYCZNE

Wśród prezentowanych przez nas ozdób znajdziesz niejeden obraz na płótnie ze zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, co wydatnie podnosi jego jakość. Wysoka jakość reprodukcji oraz różnorodność kolorystyczna sprawiają, że prezentowane canvasy są odpowiednie do wnętrz, a każdym stylu. Jeśli szukasz obrazów czarno-białych, to z pewnością zainteresują się monochromatyczne zdjęcia w odcieniach szarości. W tej kategorii prezentujemy także płótna w intensywnych, żywych barwach.

OBRAZY NA PŁÓTNIE Z RÓŻNYMI MOTYWAMI

U nas zaopatrzysz się w obraz na płótnie, który może prezentować dzieła architektury, krajobrazy, motywy florystyczne, postacie z bajek, przedstawienia ludzi czy abstrakcje. Dzięki takiej różnorodności tematycznej możesz wybrać dla siebie canvas, które będą odpowiadały Twoim zainteresowaniom. Obraz, który zawiśnie w Twoim mieszkaniu, będzie Ci towarzyszył codziennie, dlatego musi on odpowiadać Twojemu gustowi.

2 W 1: ZEGAR I OBRAZ

Zegar, podobnie jak obraz, może stać się elementem aranżacji wnętrza. Zwłaszcza jeśli nie jest to typowy czasomierz z jednokolorową tarczą, cyframi i wskazówkami. W tym dziale znajdziesz mechanizm do odmierzania czasu ukryty w obrazie. Dzięki temu tarcza staje się niecodziennym elementem dekoracyjnym wnętrza. W naszym asortymencie znajdziesz zegary w wielu kształtach i rozmiarach, które różnią się od siebie także kolorystyką i przedstawionymi na nich grafikami.

RÓŻNE ZASTOSOWANIE CANVASÓW

Prezentowane w tej kategorii canvasy znajdują różnorodne zastosowanie. Możesz zawiesić je w salonie, kuchni, jadalni, dziecięcym pokoju czy sypialni. Fotoobraz na płótnie to odpowiednia dekoracja nie tylko do Twojego mieszkania, lecz również hotelu, kawiarni czy biura. Canvas to także oryginalny pomysł na prezent, który ucieszy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Możesz wręczać je z różnych okazji: urodzin, imienin, na parapetówkach czy na weselu zamiast kwiatów.

KILKA CHWIL, BY PRZEOBRAZIĆ MIESZKANIE

Obrazy – zarówno te tradycyjne, jak i te na płótnie - są istotnym elementem dekoracji mieszkania. Elementem, który w parę chwil pozwala odmienić całą aranżację pomieszczenia. Ponadto dzięki canvasom możesz to robić wielokrotnie. Gdy zmieniasz mieszkanie, zabierzesz ze sobą obraz na płótnie, i w nowym miejscu nadasz pomieszczeniom odpowiedni charakter. Gdy poczujesz potrzebę zmiany wyglądu pokoju, wystarczy przenieść fotoobraz do innego pomieszczenia i zastąpić go innym.

CANVAS A ARANŻACJA POMIESZCZEŃ

Wybierając canvasy, pamiętaj, aby dobierać je zgodnie ze swoim gustem oraz wyglądem Twoich pomieszczeń. Do wnętrz nowoczesnych dobrym rozwiązaniem będą obrazy minimalistyczne w formie i kolorystyce. Wnętrza w stylu glamour udekorujesz grafikami z serii glam, natomiast do pomieszczeń rustykalnych, klasycznych, prowansalskich czy angielskich wybierz te z przedstawieniami martwej natury czy krajobrazami.

KILKA POMYSŁÓW NA ARANŻACJĘ POMIESZCZEŃ CANVASAMI

Grafika przedstawiona na materiale o szlachetnej fakturze, jaką posiada płótno, nadaje jej ekskluzywny charakter kojarzący się z dziełem sztuki. Ten charakter możesz podkreślić, ustawiając je na sztalugach. Taką formę podkreślisz także, oprawiając canvases w ramy. Możesz także powiesić je na ścianie lub ustawić na półce, opierając o mur. W nowoczesnej aranżacji lepiej sprawdzi się surowy obraz.

TWOJE CANVASES

W Castoramie znajdziesz bogatą ofertę obrazów na płótnie, które dostosujesz do swoich potrzeb oraz gustu. Umieściliśmy tutaj nietypowe zegary oraz obrazy na płótnie w różnych rozmiarach, z bogactwem tematów i kolorystyki. Dzięki nim stworzysz w swoich wnętrzach odpowiednią atmosferę bądź wprowadzisz wybrane akcenty, uzupełniając tym samym ich aranżacje.