Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Świece i tealighty

Strzałka w prawo

Świece i tealighty

Świece i tealighty to kategorie produktów, które z pewnością zadowolą miłośników romantycznych wieczorów w domowym zaciszu lub podczas specjalnych okazji. W ofercie możemy znaleźć różnego rodzaju świeczki, woski zapachowe oraz już wymienione tealighty,

Filtry

Świece i tealighty

Świece i tealighty to kategorie produktów, które z pewnością zadowolą miłośników romantycznych wieczorów w domowym zaciszu lub podczas specjalnych okazji. W ofercie możemy znaleźć różnego rodzaju świeczki, woski zapachowe oraz już wymienione tealighty,

90 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Dekoracja wnętrz

Wyświetlanie 24 z 90 produktów

Załaduj więcej

ŚWIECIE OGRODOWE – UROKLIWE OŚWIETLENIE TWOJEJ POSESJI

Świece ogrodowe to niewielkie, ale bardzo urokliwe elementy do ogrodu. Wprowadzą one trochę przyjemnego światła do Twojej zielonej przestrzeni. Dostępne są w wielu wzorach, kolorach oraz odcieniach. Są wśród nich niewielkie podgrzewacze, które szczególnie przydadzą się w czasie spożywania posiłku na dworze. Znajdziesz tutaj też praktyczne świece odstraszające komary. Są również modele wyłącznie dekoracyjne, które umożliwią Ci stworzenie odpowiedniego nastroju w ogródku. Możesz używać ich nie tylko w ogrodzie. Doskonale sprawdzą się na tarasie, balkonie oraz na patio.

Świece ogrodowe dostępne są w formie klasycznych świeczek oraz tych bardziej designerskich. Znajdziesz więc tu tradycyjne świeczki w metalowych podstawach, ale też dopasowane do wystroju ogrodu świeczki w doniczkach. Dostępne tu modele sprawią, że wieczory w ogrodzie staną się znacznie przyjemniejsze.

ŚWIECE DO OGRODU – DLACZEGO WARTO?

Oświetlenie ogrodu zapewni Ci nie tylko możliwość swobodnego poruszania się po posesji, gdy zapadnie zmrok, ale też sprawi, że ogród nabierze nastrojowego charakteru. Aby jeszcze dodatkowo ułatwić Ci stworzenie w ogrodzie atmosfery sprzyjającej odpoczynkowi, przygotowaliśmy dla Ciebie świece ogrodowe. Za ich pomocą doświetlisz ogród lub taras naturalnym światłem, które jest przyjemne dla oczu. Jest też nieocenioną pomocą przy tworzeniu romantycznego klimatu, by móc stworzyć romantyczny klimat – w sam raz na romantyczny wieczór we dwoje.

W tej kategorii znajdziesz także świece antykomarowe, dzięki którym skutecznie odstraszysz insekty, dzięki czemu nie będą Cię one niepokoić podczas wieczornego wypoczynku na działce. To pozwoli Ci uniknąć denerwujących i bolesnych ukąszeń, a wieczór spędzony na świeżym powietrzu stanie się jeszcze przyjemniejszy. Oferowane przez nas produkty dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, dlatego z pewnością dobierzesz takie, które będą pasowały do aranżacji twojego ogrodu lub tarasu.

JAK WYBRAĆ ŚWIECE OGRODOWE?

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne świece do ogrodu, które różnią się między sobą przeznaczeniem oraz wyglądem. Na początku zastanów się, do czego mają służyć Twoje świeczki. Jeśli organizujesz spotkania rodzinne lub grilla z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, na pewno przydadzą Ci się praktyczne podgrzewacze. Możesz umieścić je w specjalnych naczyniach. Postawione na taką konstrukcję jedzenie dużo dłużej będzie ciepłe. To szczególnie ważne w chłodniejsze wieczory późnym latem. Na stół mogą Ci się jednak przydać bardziej dekoracyjne świeczki. Z jednej strony staną się one ciekawym wypełnieniem przestrzeni, zaś z drugiej praktycznie oświetlą przestrzeń. Zapewnią Ci więc komfortowe warunki podczas jedzenia.

Możesz zakupić również świece do lampionów ogrodowych. Z łatwością wymienisz wypalone świeczki na nowe modele. To bardzo ekonomiczne oraz wygodne rozwiązanie. W zależności od Twoich preferencji możesz postawić na modele zapachowe lub klasyczne świeczki. Te pierwsze na pewno pozwolą Ci nie zrelaksować w czasie wieczoru po pracy lub weekendu w miłym towarzystwie.