Produkty

Remontowe trio, czyli metamorfoza łazienki z niespodzianką

Czwarty odcinek programu „Dorota inspiruje” jest wyjątkowy pod wieloma względami. Parę bohaterów — syna i mamę — łączy naprawdę nadzwyczajna więź.

Ujmie ona Dorotę tak bardzo, że prowadząca postanowi rozszerzyć plan działania i zafundować im metamorfozę z niespodzianką.

ZOBACZ METAMORFOZĘ W 360°

Wszystko miało zacząć i skończyć się na łazience, która naprawdę wymagała pilnej pomocy. Ekipa Doroty sprawiła, że pomieszczenie zyskało zupełnie nowy wygląd.

Funkcjonalny układ pozwolił w magiczny sposób pomieścić wszystkie potrzebne sprzęty, a ponadczasowe, skandynawskie wzornictwo będzie z pewnością cieszyć oko przez wiele lat.

Wiatr zmian nie ucichł po modernizacji łazienki. W wyniku spontanicznej decyzji na warsztat Doroty trafiły dwie kolejne części mieszkania.

Pomimo zastosowania prostych środków, ich metamorfoza była również spektakularna. Najlepszą nagrodą za pracę ekipy Doroty była ogromna radość i wzruszenie rodziny. Reakcja bohaterów nie pozostawia wątpliwości, że zmiany w domu pozytywnie wpłyną na ich życie. Przekonajcie się sami.