gh bannergh bannergh bannergh banner

ułatwiamy remonty

Wiemy, ile dla Ciebie znaczy Twój dom i jak ważne jest stworzenie przestrzeni, w której będziesz czuć się dobrze i swobodnie.

Z rozmów, jakie przeprowadziliśmy z tysiącami naszych Klientów wynika, że remonty są według nich skomplikowane, drogie i często frustrujące.

Dlatego naszą misją jest sprawić, aby remont domu czy mieszkania był łatwiejszy i możliwy do wykonania przez każdego. Zaprojektowaliśmy produkty oraz rozwiązania, które są trwałe, łatwe do zastosowania i przystępne cenowo.

 

Bez względu na to, czy czeka Cię pierwszy remont, czy majsterkowanie masz we krwi, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wprowadzić swoją koncepcję w życie, cele ekonomiczne z proekologicznymi, stawiając na innowacyjną produkcję. 

nowa oferta mebli kuchennych

Kuchnia to serce każdego domu. Zapoznaj się z naszą nową kampanią telewizyjną z niezastąpioną Dorotą Szelągowską i stwórz kuchnię idealną dla siebie!

nowa oferta mebli modułowych

Modułowe meble Atomia to rozwiązanie idealne do każdego pomieszczenia. Obejrzyj naszą kampanię telewizyjną i sprawdź, co nas wyróżnia na rynku!

1
GoodHome Romesco
2
GoodHome Neva
3
GoodHome Baterie
1
GoodHome Romesco
2
GoodHome Neva
3
GoodHome Baterie
4
GoodHome Cavally
5
Wsparcie i porady
1

GoodHome Romesco

romesco

znajdź odpowiednie rozwiązanie

Nieustannie tworzymy nowe rozwiązania po to, aby ułatwić życie naszym Klientom. Właśnie w takim celu powstały zlewozmywaki kuchenne GoodHome Romesco. Cała seria posiada zintegrowane i kompaktowe akcesoria, co pozwala maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Od teraz Twój zlewozmywak będzie stanowić wielofunkcyjną przestrzeń do pracy w kuchni.

2

GoodHome Neva

neva

z nami łatwiej

Montaż ogrodzenia może być nie lada wyzwaniem. Dlatego nasze modułowe ogrodzenia GoodHome Neva to łatwe w montażu oraz dostępne w kilku kolorach panele, furtki i bramy, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. Z pewnością wybierzesz spośród nich takie rozwiązanie, które odmieni Twój ogród i sprawi, że pokochasz go na nowo.

3

GoodHome Baterie

neva

jak ograniczamy nasz wpływ na środowisko naturalne

Chcemy wspólnie z Tobą dbać o środowisko. Właśnie dlatego stworzyliśmy baterie GoodHome z wbudowanymi regulatorami, dzięki którym ograniczasz zużycie wody nawet o 40%. Nie wpłynie to jednak na komfort ich użytkowania

4

GoodHome Cavally

cavally

niezmiennie znakomita jakość

Produkty GoodHome tworzymy tak, aby były dostępne dla każdego. Dlatego łączą w sobie wysoką jakość, funkcjonalne rozwiązania i estetyczne wzornictwo. A wszystko to w przystępnej cenie. Przykładem takich produktów są nasze bezkołnierzowe kompakty WC GoodHome z serii Cavally.

5

Wsparcie i porady

cavally

wsparcie i porady dla Ciebie

Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy artykuły dostępne online, w których znajdziesz mnóstwo praktycznych porad i inspiracji. Z kolei pracownicy naszych sklepów chętnie doradzą Ci i pomogą na każdym etapie realizacji Twojego projektu.

1
GoodHome Romesco
łazienki
farby

łazienki

Dzięki naszym przemyślanym i łatwym w montażu rozwiązaniom w całości wykorzystasz potencjał swojej łazienki – bez względu na jej rozmiar i kształt.

farby wewnętrzne

W naszej kolekcji farb GoodHome z pewnością znajdziesz kolor, który będzie idealnie pasować do Twoich wnętrz. Nie możesz się zdecydować? Zacznij od testera!

raport GoodHome

Co sprawia, że miejsce, w którym mieszkamy staje się naszym prawdziwym domem? I co sprawia, że jest on przyjazny? To pytania, na które szukaliśmy odpowiedzi. Choć we własnych czterech kątach spędzamy więcej czasu niż gdziekolwiek indziej, ich wpływ na nasze poczucie szczęścia nie został do tej pory wnikliwie zbadany. Aż do teraz.

Raport GoodHome stworzyliśmy w oparciu o tysiące opinii. Wsłuchaliśmy się głosy różnych osób i wiemy, co łączy nas emocjonalnie domami i co pozwala nam odnaleźć w nich szczęście.

Zobacz pełny raport i dowiedz się, jak stworzyć przyjazny dom.