erbauer bannererbauer bannererbauer bannererbauer banner

Erbauer – czyli wydajne elektronarzędzia, które sprostają każdemu zadaniu.

Erbauer to marka, która zadowoli zarówno majsterkowiczów-amatorów, jak i profesjonalistów. To wysokiej klasy elektronarzędzia, które z powodzeniem sprostają najtrudniejszym wyzwaniom.

1
Młotowiertarki, wiertarki i wkrętarki
2
Kosy, podkaszarki i nożyce
3
Szlifierki
1
Młotowiertarki, wiertarki i wkrętarki
2
Kosy, podkaszarki i nożyce
3
Szlifierki
4
Pilarki stołowe
5
Cięcie i obróbka
1

Młotowiertarki, wiertarki i wkrętarki


Młotowiertarki i młoty udaroweMłotowiertarki i młoty udaroweMłotowiertarki i młoty udaroweMłotowiertarki i młoty udarowe

Do ciężkich prac budowlanych przydadzą Ci się młotowiertarki i młoty udarowe Erbauer. Ten angielski producent elektronarzędzi znany jest z tworzenia trwałego i funkcjonalnego sprzętu. Teraz masz możliwość wypróbowania młotowiertarek i wiertarek do tworzenia przewiertów w ścianach i stropach. Funkcja udaru doskonale sprawdzi się także podczas skuwania tynków i dłutowania ścian z cegieł. Miękki uchwyt łagodzi drgania maszyny i dzięki temu możesz dłużej pracować bez zmęczenia. Takie niezawodne urządzenia warto mieć w swoim warsztacie.


Młoty wyburzenioweMłoty wyburzenioweMłoty wyburzenioweMłoty wyburzeniowe

Młoty wyburzeniowe Erbauer to elektronarzędzia przeznaczone do prac remontowo-budowlanych. Dzięki nim szybciej wykonasz zadania wymagające dużego wysiłku fizycznego, takie jak skuwanie posadzek, przebijanie ścian czy kucie nawierzchni betonowych i asfaltowych. Możesz je wykorzystać również do rozbijania zamarzniętych gruntów. W kategorii znajdziesz młoty wyburzeniowe o różnej mocy nominalnej i sile uderzenia. Dzięki temu łatwo wybierzesz taki, który będzie odpowiadał wymogom wykonywanej przez Ciebie pracy.


Wkrętarki akumulatoroweWkrętarki akumulatoroweWkrętarki akumulatoroweWkrętarki akumulatorowe

Uwielbiasz majsterkowanie? Często wykonujesz w domu drobne prace remontowe? Wkrętarki akumulatorowe Erbauer pomogą Ci wykonać takie zadania jak skręcanie mebli, nawiercanie. Bez problemu także rozwiercisz różne materiały o średniej twardości oraz połączysz je ze sobą. Są to ergonomiczne elektronarzędzia wykonane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Różnorodność parametrów technicznych oraz możliwość dopasowania dodatkowych akcesoriów takich jak bity pozwolą Ci wybrać urządzenie idealnie spełniające Twoje wymagania.


2

Kosy, podkaszarki i nożyce


Kosy i podkaszarki akumulatoroweKosy i podkaszarki akumulatoroweKosy i podkaszarki akumulatoroweKosy i podkaszarki akumulatorowe

Piękny i równy trawnik to zasługa pielęgnacji przy pomocy odpowiedniej podkaszarki akumulatorowej Erbauer. Podkaszarki Erbauer Zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby wykonywana praca była o wiele łatwiejsza oraz bezpieczniejsza. Ergonomiczna budowa pozwala utrzymać narzędzie w wygodnej pozycji.


Nożyce do żywopłotu akumulatoroweNożyce do żywopłotu akumulatoroweNożyce do żywopłotu akumulatoroweNożyce do żywopłotu akumulatorowe

Nożyce do żywopłotu Erbauer to przede wszystkim niezawodny i funkcjonalny sprzęt. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi wymagająca pielęgnacja zieleni. W tej kategorii znajdziesz poręczne urządzenia akumulatorowe, które zostały wykonane zgodnie z najnowszą technologią. Wszelkie udogodnienia są po to, aby umożliwić Ci bezpieczne i komfortowe prace ogrodowe. W zależności od rodzaju żywopłotu dobierzesz model klasyczny do niskich krzewów na wyciągnięcie ręki. Z kolei do pokaźnych kompozycji świetnie sprawdzą się nożyce na wysięgniku. W ten sposób unikniesz niebezpiecznych konstrukcji na wysokości.


3

Szlifierki


Szlifierki kątoweSzlifierki kątoweSzlifierki kątoweSzlifierki kątowe

Szlifierki kątowe Erbauer to urządzenia, które doskonale sprawdzą się w profesjonalnych zakładach blacharskich i brukarskich. Umożliwiają cięcie niezwykle twardych materiałów, takich jak np. metalowe pręty czy kostka brukowa. Za ich pomocą będziesz w stanie usunąć rdzę i wyszlifować metalowe elementy. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szlifierki o zróżnicowanej mocy, maksymalnej prędkości obciążenia i średnicy tarczy. Urządzenie zostało wyposażone w ostre tarcze, które pozwolą Ci wykonać precyzyjne cięcia.


Szlifierki oscylacyjneSzlifierki oscylacyjneSzlifierki oscylacyjneSzlifierki oscylacyjne

Szlifierki oscylacyjne Erbauer doskonale sprawdzą się w delikatnej, dokładnej obróbce nawierzchni płaski. Nadają się także do zgrubnego obrabiania powierzchni zaokrąglonych. Dzięki nim szybko i dokładnie nadasz gładkość materiałom, z którymi pracujesz. Szlifierka oscylacyjna Erbauer o prostokątnej stopie pozwoli Ci precyzyjnie oszlifować prostopadłe narożniki. Jest to możliwe także dzięki spokojnym, choć częstym drganiom. Pozwala to pewnie prowadzić urządzenie. Jest to produkt trwały, który posłuży Ci latami. Jest także wyjątkowo bezpieczny w użytkowaniu.


Szlifierki mimośrodoweSzlifierki mimośrodoweSzlifierki mimośrodoweSzlifierki mimośrodowe

Szlifierki mimośrodowe Erbauer to urządzenia do zadań specjalnych. Pozwolą Ci zgrubnie oszlifować płaskie powierzchnie oraz precyzyjnie obrobić wklęsłe czy wypukłe powierzchnie. Przy użyciu szlifierek mimośrodkowych możesz wygładzać drewno, tworzywa sztuczne, metal, szpachlę czy usuwać powłoki malarskie. Ich dużą zaletą jest ruch obrotowy stopy, który razem z oscylacyjnym sprawia, że szlifowanie odbywa się o wiele szybciej. Każda szlifierka mimośrodkowa Erbauer to produkt pozwalający na bezpieczną pracę z urządzeniem.


4

Pilarki stołowe


Pilarki stołowePilarki stołowePilarki stołowePilarki stołowe

Pilarki stołowe Erbaurer to narzędzia, które wykorzystasz do pracy z różnorodnymi materiałami. Z ich pomocą przetniesz elementy drewniane, tworzywa sztuczne oraz materiały drewnopodobne. Szybko i sprawnie poradzisz sobie nawet z dużymi, grubymi deskami. Praktyczne mocowanie do stołu zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo wykonywanych prac. Pilarki tego producenta świetnie sprawdzają się w przydomowych warsztatach, jak i przy profesjonalnej obróbce. Wyróżnia je niezawodne działanie oraz wytrzymałość. Będziesz z nich z satysfakcją korzystał przez lata.


Pilarki ukosowePilarki ukosowePilarki ukosowePilarki ukosowe

Pilarki ukosowe Erbauer przydadzą Ci się podczas remontu i do prac stolarskich. Możesz wykorzystać je do cięcia paneli, boazerii, ale też drewnianych schodów i szafek meblowych. Zaletą pilarek jest ich stabilność. Dzięki nim wykonasz proste i precyzyjne cięcia. Każdy materiał drewniany lub drewnopochodny bez najmniejszego problemu przytniesz do pożądanych rozmiarów. Pilarki te znacznie przyspieszą pracę. Pozwolą Ci także na samodzielne przycinanie dzięki zaczepom, które przytrzymują materiał w miejscu.


5

Cięcie i obróbka


WyrzynarkiWyrzynarkiWyrzynarkiWyrzynarki

Wyrzynarki Erbauer to wszechstronne narzędzia do cięcia drewna, miękkiego metalu, tworzyw, płyt izolacyjnych itd. Z ich pomocą szybko dotniesz materiał wzdłuż linii prostej, ale wytniesz też bardziej fantazyjne wzory. Pozwolą Ci wykonać otwory, także te dekoracyjne. Wybierz preferowaną głębokość cięcia. Zwróć uwagę na liczbę skoków na minutę wybranej wyrzynarki, decyduje to o szybkości jej pracy. Dobierz odpowiedni brzeszczot i nadaj materiałom kształt, jakiego właśnie potrzebujesz – szybko i bez zbędnego wysiłku.


Pilarki tarczowePilarki tarczowePilarki tarczowePilarki tarczowe

Pilarki tarczowe Erbauer służą głównie do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych, ale z powodzeniem sprawdzą się też w pracy z lekkimi metalami i tworzywami. To elektronarzędzia niezbędne w arsenale każdego stolarza, montera i majsterkowicza. Pozwolą Ci na odpowiednie docięcie materiałów wzdłuż linii prostej. Przed zakupem sprawdź moc i liczbę obrotów na minutę. Dobierz też tarczę o odpowiedniej grubości i szerokości ząbków. Od tego zależy rodzaj materiałów, który możesz obrabiać wybraną pilarką oraz szybkość pracy narzędzia.


Piły szablastePiły szablastePiły szablastePiły szablaste

Piły szablaste Erbauer to wyjątkowa grupa elektronarzędzi, które posłużą Ci w pracach remontowych i konserwacyjnych. Oferowane piły cechuje zmienna prędkość, wymiana noży nie wymagająca użycia dodatkowych narzędzi, silnik chłodzony powietrzem oraz bardzo wygodny uchwyt. Narzędzia przeznaczone są do precyzyjnego cięcia twardych materiałów, takich jak na przykład drewno czy aluminium, ale nie tylko. Niezależnie od tego, jak duże masz doświadczenie w majsterkowaniu, w tej kategorii znajdziesz produkt odpowiedni do Twoich wymagań i umiejętności.


StrugiStrugiStrugiStrugi

Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy szeroką ofertę urządzeń elektrycznych firmy Erbauer. Strugi elektryczne posłużą Ci do obróbki powierzchni drewnianych. Dzięki specjalnym nożom usuną wierzchnią warstwę materiału. Dzięki temu z łatwością wyrównasz nierówne elementy. Strugi możesz też wykorzystać do fazowania krawędzi, by nadać im oryginalną formę. Wygodny uchwyt zapewnia komfort nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Oferowane produkty przeznaczone są zarówno do profesjonalnego zakładu stolarskiego, jak i przydomowego warsztatu.


FrezarkiFrezarkiFrezarkiFrezarki

Wśród wielu elektronarzędzi oferowanych przez sklepy Castorama, znajdziesz frezarki firmy Erbauer. Urządzenia te posłużą Ci do łatwej obróbki drewna, metalu oraz tworzyw sztucznych. Wykorzystasz je do wygładzania krawędzi i profilowania narożników. Dzięki wygodnej rączce nawet wielogodzinne frezowanie nie będzie uciążliwe. Z pomocą frezarki wykonasz też różnego rodzaju żłobienia, które mogą pełnić funkcję praktyczną lub dekoracyjną. Prezentowane narzędzia przeznaczone są zarówno dla doświadczonego, jak i początkującego majsterkowicza.


6

Wiertła i bity


BityBityBityBity

Bity Erbauer są głównymi składowymi elektronarzędzi, które zastosujesz do wkręcania i wiercenia. Szeroka oferta końcówek do elektronarzędzi pomoże Ci stworzyć spersonalizowane urządzenie do najbardziej wymagających zadań w obszarze remontowo-budowlanym. Dzięki nim wywiercisz otwory w meblach, przykręcisz je oraz wykonasz inne prace na takich materiałach, jak drewno, plastik, tynk czy sklejka. Możesz wybrać bity diamentowe, udarowe, a także uchwyty do nich. Narzędziem z bitami zastąpisz tradycyjny śrubokręt, oszczędzisz również czas i pieniądze.


Wiertła do betonuWiertła do betonuWiertła do betonuWiertła do betonu

Wiertła do betonu Erbauer umożliwią Ci sprawne wykonanie prac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych. Dzięki wiertłom swobodnie i precyzyjnie wywiercisz otwory w betonie i oszczędzisz czas oraz pieniądze. Końcówki do wiertarek udarowych są wykonane z trwałego materiału, który gwarantuje długie ich użytkowanie bez konieczności ciągłej wymiany. Są pakowane w sposób ułatwiający ich przechowywanie. W ofercie znajdują się wiertła SDS-Plus o różnych rozmiarach, tak więc szeroki asortyment produktów jest dostępny w jednym miejscu.


Wiertła do metaluWiertła do metaluWiertła do metaluWiertła do metalu

Wiertła do metalu Erbauer są niezbędnymi elementami narzędzi używanych w szerokim spektrum prac remontowych, budowlanych oraz wykończeniowych. Dzięki nim sprawnie wywiercisz otwory w metalu pod montaż śrub oraz mocowanie złączy. Wiertła do metalu są również niezbędne w wyposażeniu każdego majsterkowicza. W ofercie znajdziesz szeroki wybór wierteł ze stali szybkoschnącej TIN HSS oraz stopniowanych. Stal jest odpowiednio profilowana i zapewnia trwałość narzędzia. Zaopatrzysz się również w fazownik do metalu, element niezbędny w bezpiecznym i skutecznym użytkowaniu wierteł.


Wiertła do drewnaWiertła do drewnaWiertła do drewnaWiertła do drewna

Wiertła do drewna Erbauer to podstawowe elementy elektronarzędzi, które są w ciągłym użyciu w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki nim sprawnie oraz bezpiecznie przeprowadzisz większą część prac remontowo-budowlanych. Obróbka drewna wymaga zastosowania specjalistycznych akcesoriów. W ofercie znajdują się wiertła 4- i 5-ostrzowe oraz świdrowe. Możesz się również zaopatrzyć w zestaw otwornic. Wiertła są wykonane ze szlifowanej stali, która nie niszczy struktury drewna i dzięki temu szybko i bezpiecznie wykonasz prace stolarskie.


Wiertła SDS Plus

W tej kategorii znajdziesz niezbędne akcesoria do młotowiertarek i młotów SDS. Znajdź odpowiedni rodzaj wiertła SDS Plus Erbauer i stwórz solidny zestaw do prac budowlano-remontowych lub codziennego majsterkowania. W ofercie znajdziesz produkty, które umożliwią Ci precyzyjne wykonanie otworów w twardych materiałach takich jak beton, cegła i kamień. Wiertła cechują się bezkonkurencyjną trwałością oraz jakością. Dzięki nim nawet wykonanie ogrodzenia, obróbka drewna lub montaż instalacji nie sprawi Ci żadnej trudności.


Wiertła SDS Max

Nieważne, czy planujesz zwykły remont, czy pracujesz w branży budowlanej. Jeśli szukasz odpowiednich akcesoriów do elektronarzędzi, sprawdź produkty znajdujące się w tej kategorii. W ofercie znajdziesz wiertła SDS Max Erbauer, które znacznie ułatwią Ci pracę. Przeznaczone są do materiałów takich jak tworzywo sztuczne, metal, beton, drewno oraz tynk. Dzięki nim szybko i sprawnie wykonasz otwór w ścianie lub zamontujesz instalację. Wybierz odpowiedni typ wiertła i ciesz się postępem prac remontowych.


Zestawy wierteł i bitów

Do wykonania podstawowych zadań przy wykończeniu mieszkania i na budowie są potrzebne solidne elektronarzędzia oraz akcesoria. W tej kategorii znajdziesz zestawy wierteł i bitów Erbauer, które umożliwią Ci szybkie i sprawne wykonanie przeróżnych prac. Wielozadaniowy komplet sprawi, że wykonanie otworów w metalu, montaż mebli lub odwierty w glazurze nie będą dla Ciebie wielkim wyzwaniem. Ponadto elementy są zapakowane w praktyczny organizer. Dzięki temu nie zniszczą się i będą zawsze w Twoim zasięgu.


7

Pozostałe akcesoria


Skrzynie narzędzioweSkrzynie narzędzioweSkrzynie narzędzioweSkrzynie narzędziowe

Jeśli chcesz uporządkować swoje narzędzia ręczne, części albo akcesoria, przydadzą Ci się skrzynie narzędziowe Erbauer System Top. Te wysokiej jakości pojemniki z praktycznym uchwytem i solidnymi zatrzaskami można kompletować w zależności od Twoich potrzeb. Wewnątrz znajduje się sporo miejsca, dzięki czemu pogrupujesz drobne elementy. Te produkty możesz wozić ze sobą w samochodzie, przechowywać w garażu albo przynosić na plac budowy.


Otwornice do płytekOtwornice do płytekOtwornice do płytekOtwornice do płytek

Otwornice do płytek Erbauer to akcesoria niezbędne do prac budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych w obszarze ceramiki, a zwłaszcza glazury. Diamentowe otwornice umożliwią Ci precyzyjne wiercenie otworów podczas kładzenia płytek w łazience lub kuchni. Struktura wierteł uniemożliwia ich złamanie lub odkształcenie, przez co są bezpieczne dla glazury ściennej i terakoty. Uchwyty do otwornic to stabilny montaż wiertła, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania elektronarzędzia. W ofercie znajdują się otwornice diamentowe, koronki wiertnicze, adaptery i prowadnice do wierteł uniwersalnych.


Otwornice do drewnaOtwornice do drewnaOtwornice do drewnaOtwornice do drewna

Otwornice Erbauer są przeznaczone do wiertarek udarowych. Pozwolą Ci na wykonanie precyzyjnych otworów w drewnie, sztucznym tworzywie, miękkiej stali lub płytach kartonowo-gipsowych. Akcesorium marki Erbauer wykorzystasz w trakcie remontu domu, a także do własnoręcznego tworzenia mebli, na przykład stołów czy krzeseł. Otwornice zastosujesz podczas montowania instalacji elektrycznej lub halogenów w ścianie. Zęby osprzętu do wiertarki wykonano z wytrzymałej stali, dzięki czemu otwory będą pozbawione poszarpanych krawędzi.


Tarcze diamentoweTarcze diamentoweTarcze diamentoweTarcze diamentowe

Solidne i trwałe narzędzia podczas remontu lub na budowie znacznie poprawiają jakość wykonywania poszczególnych etapów. W tej kategorii znajdziesz tarcze diamentowe Erbauer, które dopasujesz do swojej szlifierki kątowej. Zadbaliśmy o to, abyś w zależności od potrzeb mógł wybrać odpowiedni typ i grubość produktu. Każda z dostępnych tarcz zapewni Ci niebywałą precyzję pracy. Przeznaczone są do obróbki kamienia, granitu, betonu oraz wielu innych materiałów. Produkt sprawi, że swoje obowiązki wykonasz szybko i sprawnie.


BrzeszczotyBrzeszczotyBrzeszczotyBrzeszczoty

Brzeszczoty Erbauer posłużą Ci do cięcia drewna piłą szablastą. Dzięki nim samodzielnie zrobisz półkę lub meble ogrodowe. Brzeszczoty wykorzystasz także w trakcie remontu domu. Wytrzymałe ostrza ze stali węglowej umożliwią Ci docięcie paneli. Zęby nie pozostawią poszarpanych powierzchni, więc parkiet będzie się pięknie prezentował. Brzeszczoty do piły są ostre, dlatego każdą pracę w domu lub ogrodzie przeprowadzisz z nimi szybko i skutecznie. Twarde zęby sprawiają, że narzędzia posłużą Ci przez długi czas.


Pozostałe akcesoria do wiertarek udarowychPozostałe akcesoria do wiertarek udarowychPozostałe akcesoria do wiertarek udarowychPozostałe akcesoria do wiertarek udarowych

Pozostałe akcesoria do wiertarek udarowych Erbauer pomogą Ci zwiększyć funkcjonalność urządzenia. Źle dobrane wiertła nie będą już dla Ciebie problemem dzięki adapterom dostępnym w tej kategorii. Oferujemy Ci również uchwyty z samozaciskiem, które ułatwią i przyspieszą Twoją pracę. Do montażu wiertła nie będziesz już potrzebować specjalnych narzędzi, na przykład klucza. Wśród przydatnych akcesoriów znajdziesz także uchwyt kątowy. Ten osprzęt do wiertarki udarowej pozwoli Ci dotrzeć narzędziem w trudno dostępne miejsca.


FrezyFrezyFrezyFrezy

Frezarki są cenionymi narzędziami w rękodzielnictwie artystycznym i przemyśle. Frezy Erbauer to akcesoria do elektronarzędzi, dzięki którym wykonasz precyzyjne nacięcia w drewnie i materiale drewnopodobnym. Dzięki temu z łatwością zamontujesz zawiasy puszkowe. Frezy umożliwią Ci przede wszystkim większą precyzję wykonywanych prac, a także znacznie je przyspieszają. Wyprodukowane są z materiałów odpornych na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Dlatego możesz korzystać z nich bardzo długo i nie obawiać się o ich stępienie.


1
Młotowiertarki, wiertarki i wkrętarki

erbauer logoerbauer logoerbauer logoerbauer logo

Dom bez elektronarzędzi? To niemożliwe!


W każdym domu znajduje się przynajmniej jedno elektronarzędzie. Często jest ich znacznie więcej. Trudno wyobrazić sobie życie bez chociaż najmniejszej wkrętarki lub wiertarki. Jeszcze trudniej wyobrazić sobie warsztat lub zakład przemysłowy bez tych urządzeń.

Dzięki oferowanym elektronarzędziom marki Erbauer każdy zdoła zrealizować nawet najbardziej wymyślne projekty. W ramach marki dostępne są wiertarki, wkrętarki, szlifierki, frezarki i pilarki. Kompleksową ofertę uzupełniają także narzędzia stołowe i odkurzacze przemysłowe. Produktami jednej marki zdołasz wyposażyć najbardziej profesjonalny zakład i swój domowy warsztat.

Kompleksowa i solidna oferta elektronarzędzi


Elektronarzędzia Erbauer wyróżnia przede wszystkim nowatorskie podejście do zasilania. Technologia bezszczotkowa i keepcool zapewniają długą pracę urządzenia, dużą moc działania i wysoką wydajność. Wszystkie urządzenia w ramach marki zasilane są tym samym rodzajem akumulatora. Dzięki niemu bezprzewodowe urządzenia zyskują moc, która poradzi sobie z każdym zadaniem. Urządzenia Erbauer to również prosta konstrukcja i bezpieczeństwo stosowania. Dlatego są polecane nawet niedoświadczonym majsterkowiczom.

Niezawodność w domu i pracy


Niezawodność i efektywne działanie to podstawowe cechy, jakie powinno mieć każde elektronarzędzie. Wymogi te spełniają urządzenia Erbauer. Wydajny akumulator umożliwia długą pracę bez przerw na ładowanie urządzenia. Dłuższa praca natomiast oznacza szybsze efekty. Osiągniesz je również dzięki dużej mocy akcesoriów Erbauer. Z tymi urządzeniami zdołasz poradzić sobie z każdym rodzajem materiału. Teraz będziesz mógł zrealizować nawet najbardziejśmiałe projekty.

Sukces w Twoim ogrodzie


Narzędzia Erbauer to nie tylko niezbędne wyposażenie Twojego domu. To również obowiązkowy element w Twoim ogrodzie. Kosy, podkaszarki i kosiarki pomogą Ci zadbać o trawnik niezależnie od ukształtowania terenu czy projektu Twojego ogrodu. Automatyczne nożyce natomiast okiełznają nawet najbardziej oporne krzewy. Wszystkie te urządzenia charakteryzują się wyjątkowo długą pracą oraz skutecznością działania. Kompleksowa oferta marki Erbauer umożliwi Ci zadbanie o każdy, nawet najmniejszy fragment Twojego ogrodu.