site bannersite bannersite bannersite banner

Marka Site dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie odzieży roboczej.

Odpowiednie dla siebie buty, rękawice czy kombinezony znajdzie dla siebie nawet najbardziej wymagający profesjonalista.

1
Kurtki, kamizelki i bluzy
2
Spodnie, koszule i t-shirty
3
Akcesoria
1
Kurtki, kamizelki i bluzy
2
Spodnie, koszule i t-shirty
3
Akcesoria
1

Kurtki, kamizelki i bluzy


KurtkiKurtkiKurtkiKurtki

Kurtki Site doskonale sprawdzą się do pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Dzięki swojej jakości wykonania spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie można zapomnieć o walorach estetycznych. Przy opracowywaniu nowych modeli kurtek, poza wygodą i komfortem pracy, pod uwagę wzięto także ich wygląd. Mimo, że kurtki Site przeznaczone są przede wszystkim do celów ochronnych, można się w nich komfortowo pokazać także w sytuacjach życia codziennego.


KamizelkiKamizelkiKamizelkiKamizelki

Kamizelki Site doskonale sprawdzą się by zapewnić swobodę pracy w okresach jesienno-wiosennych. Tego rodzaju strój pozwoli na precyzję ruchów, jednocześnie zapewniając komfort termiczny. Przeznaczone dla profesjonalistów kamizelki marki Site są idealnym uzupełnieniem ubioru. Na komfort korzystania z kamizelek wpływa także wyposażenie ich w solidny zamek błyskawiczny oraz zamykane kieszenie.


BluzyBluzyBluzyBluzy

Bluzy marki Site dostępne są w wersji z kapturem lub bez – wszystko po to, by jak najlepiej dopasować się do potrzeb profesjonalistów, pracujących w różnych warunkach i mających często odmienne wymagania co do stroju roboczego. Niezależnie od wyboru, jakiego dokonasz, sprzęt z logo Site daje Ci gwarancję odzieży na najwyższym poziomie, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Tak jak pozostała odzież, także bluzy dostępne są w kilku rozmiarach.


2

Spodnie, koszule i t-shirty


SpodnieSpodnieSpodnieSpodnie

Uchwyt na młotek, pojemne i solidnie wykonane kieszenie, wytrzymały materiał. To cechy, jakich należy wymagać od solidnych spodni roboczych. Właśnie takie są spodnie robocze Site, które sprawdzą się w każdym warsztacie czy placu budowy. Niewątpliwym plusem odzieży Site są wzmocnienia w newralgicznych miejscach – w tym na kolanach, które są najbardziej narażone na uszkodzenia czy przetarcie materiału. Dzięki licznym kieszeniom możesz zawsze mieć przy sobie nie tylko akcesoria przydatne w pracy, ale także telefon czy klucze.


Koszule i t-shirtyKoszule i t-shirtyKoszule i t-shirtyKoszule i t-shirty

Nie każde ubranie robocze musi całkowicie izolować ciało od środowiska zewnętrznego. Jeżeli mamy do wykonania lżejsze prace, jak np. majsterkowanie możemy ubrać się bardziej komfortowo nie zapominając o profesjonalizmie. Właśnie w tym celu marka Site przygotowała nowe modele koszul i t-shirtów. Każdy profesjonalista powinien w swojej garderobie mieć co najmniej jedną koszulkę, która sprzyja komfortowej pracy w dobrych warunkach pogodowych. Produkt dostępny jest w kilku modnych kolorach, więc każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.


3

Akcesoria


ObuwieObuwieObuwieObuwie

W ofercie marki Site znajdziesz szeroki wybór obuwia. W zależności od przeznaczenia możesz wybierać spośród butów odpowiadającym różnym klasom zabezpieczeń i wykonanych z różnych materiałów. Znajdziesz wśród nich także buty antypoślizgowe i odporne na przebicie. Obuwie Site przeznaczone jest zarówno do pracy w suchych warsztatach, jak i na zewnątrz, niezależnie od warunków atmosferycznych. Padający deszcz, zimny wiatr czy zalegające wszędzie błoto – w butach Site żadne przeszkody nie staną Ci na drodze do wykonania założonej pracy.


NakolannikiNakolannikiNakolannikiNakolanniki

Każdy, kto choć raz wykonywał prace na kolanach, wie jak ważna jest ich prawidłowa ochrona. Niestety, bardzo wiele zadań trzeba wykonywać w tej niewygodnej pozycji. Specjalnie dla ochrony kolan marka Site przygotowała nowe modele nakolanników, które dla wielu osób są niezbędnym elementem odzieży roboczej. Dzięki nim praca wykonywana na kolanach będzie łatwiejsza, a ten najważniejszy ze stawów w ludzkim ciele będzie miał należytą ochronę przed urazami.


RękawiceRękawiceRękawiceRękawice

Ochrona dłoni jest priorytetem przy wykonywaniu każdej pracy. Rękawice Site nie tylko zabezpieczają przed urazami, ale także korzystnie wpływają na komfort pracy. W zależności od potrzeb, w ofercie marki znajdziemy rękawice odporne na przebicie, rozdarcie czy ścieranie. Rękawice robocze przeznaczone są zarówno dla osób, które potrzebują ich sporadycznie, jak i dla profesjonalistów, poszukujących odzieży o wysokiej jakości i wytrzymałości. Specjalnie dla nich w ofercie dostępne są chociażby rękawice odporne na substancje chemiczne.


1
Kurtki, kamizelki i bluzy

site logosite logosite logosite logo

Produkty marki Site powstały na bazie wieloletniej współpracy z profesjonalistami. Każdy moment obserwacji został wykorzystany by stworzyć produkty spełniające wymagania osób pracujących w najbardziej wymagających branżach.

Marka Site jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie odzieży roboczej i obuwia. Wybierając sprzęt z logo Site możesz zaopatrzyć się zarówno w profesjonalne buty robocze, kombinezony, czy bluzy, jak i dodatki takie jak nakolanniki czy rękawice. Odzież robocza spod tego znaku cechuje się zastosowaniem najnowszych technologii i najlepszej jakości materiałów. Eksperci marki Site wiedzą, że praca, jaką wykonujesz jest trudna, więc dostarczanie ciężkich i topornych butów i ubrań byłoby jej dodatkowym utrudnieniem. By tego uniknąć, stworzono odzież, która nie krępuje ruchu, w zamian za to zapewnia ciepło i ochronę, jednocześnie nie krępując ruchów. Odzież i obuwie Site do najtrudniejszych zadań, posiada jeszcze bardziej wytrzymałe szwy.

Każdy produkt jest wysokiej jakości, jednocześnie każdy produkt jest inny – tak jak inne są zagrożenia mogące występować w miejscu pracy. Etykieta Site jest potwierdzeniem, że odzież spełnia rygorystyczne normy . Jako swój priorytet, marka na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo użytkownika. Zgodnie z hasłem przewodnim, wszystkie produkty są bezpieczne, elastyczne, wytrzymałe.