macallister bannermacallister bannermacallister bannermacallister banner

Marka MacAllister oferuje wszystko, czego potrzebujesz, by każdego dnia dbać o swój dom i ogród.

Dzięki jej niezawodnym narzędziom z łatwością uporasz się z pracami na działce, podwórku czy w warsztacie.

1
Wiertarki i wkrętarki
2
Szlifierki
3
Akcesoria do szlifierek
1
Wiertarki i wkrętarki
2
Szlifierki
3
Akcesoria do szlifierek
4
Pilarki i przecinarki
5
Pielęgnacja zieleni
1

Wiertarki i wkrętarki


WiertarkiWiertarkiWiertarkiWiertarki

Wiertarki MacAllister to mocne i profesjonalne narzędzia, które ułatwią Ci wykonywanie większości prac remontowo-budowlanych. Dzięki uniwersalności zastosowania z powodzeniem wykorzystasz je zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i w przydomowej pracowni bądź garażu. Z pomocą wiertarki udarowej wywiercisz otwory w materiałach, które wyróżniają się dużą twardością: w betonie czy metalu. Sprzęt możesz wykorzystać również przy kuciu czy dłutowaniu. Komfort użytkowania zapewnia niewielka waga i wygodny uchwyt.


Wkrętarki akumulatoroweWkrętarki akumulatoroweWkrętarki akumulatoroweWkrętarki akumulatorowe

Wkrętarki akumulatorowe MacAllister to małe i poręczne elektronarzędzia, które z powodzeniem wykorzystasz podczas skręcania mebli lub prac remontowo-budowlanych. Taki sprzęt przyda Ci się zarówno, jeśli jesteś profesjonalistą, ale i majsterkowiczem. Funkcjonalność wkrętarki docenisz zarówno podczas prac w domu, jak i warsztacie oraz ogrodzie. Dzięki akumulatorowi możesz korzystać z wkrętarki w różnych warunkach, nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do zasilania sieciowego.


MłotowiertarkiMłotowiertarkiMłotowiertarkiMłotowiertarki

Chcesz ułatwić i przyspieszyć swoje prace remontowo-budowlane? Wykorzystaj profesjonalne elektronarzędzia! Młotowiertarki MacAllister to kompleksowe rozwiązanie, które pozwolą Ci na pracę z twardymi materiałami. Dzięki specjalnie wyprofilowanym uchwytom uzyskujesz komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Dzięki młotowiertarkom sprawnie i szybko wywiercisz otwory w betonie, kamieniu czy cegle. To znacznie przyspieszy prace.


2

Szlifierki


Szlifierki do gipsuSzlifierki do gipsuSzlifierki do gipsuSzlifierki do gipsu

Szukasz sposób na precyzyjne oraz efektowne wyrównanie powierzchni gipsowej? Wybierz profesjonalne szlifierki do gipsu MacAllister! Wykorzystaj moc i wydajność tych elektronarzędzi i ciesz się gładkością podmurówki, gruntowanej ściany czy innych gipsowych elementów gipsowych. Szlifierki możesz użyć także do wykonywania gładzi, jak i do szlifowania ścian pokrytych gruntem czy farbą. Wyrównaj chropowate powierzchnie i ciesz się estetycznym, świeżym i gładkim wyglądem ścian i sufitów w swoim domu.


Szlifierki kątoweSzlifierki kątoweSzlifierki kątoweSzlifierki kątowe

Szlifierki kątowe MacAlister przydadzą się zarówno na budowie, jak i podczas remontu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia o różnej mocy i w różnych rozmiarach, a także mające wiele przydatnych funkcji. Dzięki temu można dopasować sprzęt odpowiedni do każdego rodzaju pracy. Szlifierki kątowe umożliwią Ci przecięcie różnych materiałów, w tym cegłę i metal. Za ich pomocą możesz także wygładzić powierzchnię metalowych elementów. Urządzenia te ułatwiają i przyspieszają pracę ze szczególnie trudnymi materiałami.


Szlifierki oscylacyjneSzlifierki oscylacyjneSzlifierki oscylacyjneSzlifierki oscylacyjne

Szlifierki oscylacyjne MacAllister to wielofunkcjonalne narzędzia, dzięki którym wykonasz wiele pracy wykończeniowych przy pomocy jednego urządzenia. Dzięki tego rodzaju szlifierce możesz precyzyjnie szlifować lub ciąć materiały niezbędne Ci do dalszych prac. Ułatwi Ci też ona usuwanie starych podłoży, na przykład lakierów czy farb. Uniwersalność urządzenia zapewniają wymienne arkusze szlifierskie – przymocujesz je szybko i sprawnie dzięki mocowaniom na rzep.


Szlifierki stołoweSzlifierki stołoweSzlifierki stołoweSzlifierki stołowe

W naszej ofercie znajdziesz szlifierki stołowe MacAllister o różnej mocy i wielu prędkościach obrotowych. Urządzenia dobrze sprawdzą się w profesjonalnych zakładach blacharskich i ślusarskich oraz w prywatnych warsztatach. Szlifierka umożliwi Ci szybkie i sprawne naostrzenie narzędzi ręcznych i noży. Za jej pomocą usuniesz rdzę i wyszlifujesz niewielkie metalowe elementy. Dzięki szlifierce stołowej Twoja praca stanie się łatwiejsza i bezpieczniejsza. Urządzenie nadaje się zarówno dla specjalisty, jak i amatora.


Szlifierki taśmoweSzlifierki taśmoweSzlifierki taśmoweSzlifierki taśmowe

Pragniesz wygładzać powierzchnie przedmiotów w precyzyjny i szybki sposób? Wybierz szlifierki taśmowe MacAllister i uzyskaj świeży, atrakcyjny wygląd szlifowanych powierzchni. Zastosuj szlifierki do oczyszczania, wyrównywania i wygładzania powierzchni i ciesz się profesjonalnym efektem końcowym. Dzięki urządzeniu z łatwością nadasz szlifowanym elementom pożądaną grubość. Elementem ściernym w szlifierce są pasy, które możesz wymieniać i dopasowywać do rodzaju obrabianego materiału – drewna lub metalu.


3

Akcesoria do szlifierek


KrążkiKrążkiKrążkiKrążki

W tej kategorii znajdziesz akcesoria do szlifierek - krążki ścierne. Są one niezbędne podczas prac szlifierskich i polerskich. Do dyspozycji masz elementy o różnych parametrach, dzięki czemu skompletujesz niezbędny zestaw. Krążki ścierne MacAllister wykonane są z grubego, samoprzylepnego materiału, który sprawia, że będziesz mógł z nich korzystać przez dłuższy czas. W ofercie znajdują się akcesoria, które wykorzystasz przy obróbce zróżnicowanych materiałów, na przykład drewna czy gipsu, a także do polerowania ceramiki.


Nasadki polerskieNasadki polerskieNasadki polerskieNasadki polerskie

Proces woskowania i lakierowania sprawia, że powierzchnia jest zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi. Natomiast jeśli chcesz nadać jej wysoki połysk, idealne będzie zastosowanie nasadki polerskiej MacAllister. Jest ona wykonana z wełny, futra lub tworzywa sztucznego. Narzędzie umieszcza się na tarczach polerskich. Najczęściej stosuje je się do nabłyszczania powierzchni samochodu. Jednak z powodzeniem można go również używać do nabłyszczania metali nieżelaznych, marmuru oraz granitu.


Tarcze polerskieTarcze polerskieTarcze polerskieTarcze polerskie

Tarcze polerskie MacAllister są przystosowane do pracy z filcami i powłokami polerskimi. Można je dobrać w zależności od narzędzia oraz rodzaju mocowania. Urządzenia te znajdą zastosowanie podczas pracy ze szlifierkami kątowymi, polerkami, wiertarkami. Zazwyczaj mocowane są na rzep, więc łatwo je wymienić. Można je także umieszczać bezpośrednio na gąbkach, co umożliwia pracę na nierównych powierzchniach. Tarcze filcowe przeznaczone są do polerowania metalu. Tarcze bawełniane sprawdzą się w przypadku takich metali, jak cyna, miedź czy mosiądz.


Gąbki polerskieGąbki polerskieGąbki polerskieGąbki polerskie

Gąbki polerskie MacAllister używane są do nadania powierzchniom połysku oraz jego utrzymania. W tej kategorii dostępne są akcesoria o różnym kształcie, dzięki czemu lepiej dopasujesz je do swoich potrzeb. Znajdziesz tutaj również elementy gąbczaste wyposażone w rzepy, które możesz przypiąć do elektrycznej polerki. Twarde, gruboziarniste gąbki sprawdzą się najlepiej podczas pracy z materiałami wymagającymi wysokiej ścieralności. Miękkie natomiast przeznaczone są do mleczek i past polerskich. Możesz ich także używać ze środkami nabłyszczającymi.


Papiery ściernePapiery ściernePapiery ściernePapiery ścierne

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór papierów ściernych MacAllister. Wybierając potrzebny Ci rodzaj papieru, zwróć uwagę na ziarnistość materiału. Papier o dużej granulacji może pozostawić zbyt grube rysy, z kolei zbyt niski parametr może okazać się niewystarczający. W naszym sklepie znajdziesz asortyment o bardzo szerokim zastosowaniu: papier ścierny do drewna, powierzchni lakierowanych, powierzchni mineralnych, blach oraz tworzyw sztucznych. Dzięki temu przygotujesz do renowacji niemal każdy rodzaj powierzchni.


Papiery ścierne żelazkaPapiery ścierne żelazkaPapiery ścierne żelazkaPapiery ścierne żelazka

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości papiery ścierne MacAllister wykonane z korundu. Produkty podzielone są ze względu na klasę ścieralności. Gruboziarniste płótno wykorzystasz przy pracy z twardymi materiałami. Drobniejsze ziarna sprawdzą się przy pracy z miękkimi rodzajami drewna, na przykład popularną sosną. Za pomocą papieru ściernego przygotujesz powierzchnię do malowania, sklejania lub lakierowania. Kształt papierowych nakładek umożliwia wykorzystanie ich w pracy z elektronarzędziami.


4

Pilarki i przecinarki


Pilarki łańcuchowe elektrycznePilarki łańcuchowe elektrycznePilarki łańcuchowe elektrycznePilarki łańcuchowe elektryczne

Era ręcznego cięcia drzew powoli odchodzi w niepamięć. Pilarki łańcuchowe elektryczne MacAllister sprawdzą się w tym znacznie lepiej! Wysoka moc urządzeń i elektryczny napęd pozwalają na długotrwałą i wydajną pracę. Pilarki wyposażone są w funkcje antyodrzutowe oraz systemy antywibracyjne. Dzięki takim rozwiązaniom Twoja praca staje się bardziej wydajna, a Ty zachowasz więcej sił na inne prace. Pilarki są trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Znajdziesz tutaj zarówno wersje tradycyjne, jak i wyposażone w wysięgnik.


Pilarki stołowePilarki stołowePilarki stołowePilarki stołowe

Pilarki stołowe MacAllister mają różną moc i głębokość cięcia. Możesz zatem wybrać sprzęt odpowiedni do materiału, z którym pracujesz. Pilarką stołową przetniesz rozmaite rodzaje drewna, materiały drewnopodobne i tworzywa sztuczne. Dzięki temu narzędzie to sprawdzi się zarówno w profesjonalnych zakładach stolarskich, jak i domowych warsztatach. Urządzenie to nadaje się także do ciecia dużych elementów, takich jak deski czy belki do mebli. Ułatwia to dodatkowy blat, który zwiększa powierzchnię roboczą.


Pilarki tarczowePilarki tarczowePilarki tarczowePilarki tarczowe

Chcesz wykonywać precyzyjne cięcia rozmaitych materiałów? Wybierz pilarki tarczowe MacAllister i ciesz się precyzyjnie przyciętymi elementami, które wykorzystasz do dalszych prac. Dzięki tym urządzeniom skutecznie przetniesz różne materiały: od płyt gipsowych aż po płytki ceramiczne. Korzystając z wyrzynarki z łatwością wyregulujesz głębokość cięcia, otrzymując elementy zgodne z Twoimi potrzebami i zamysłem. Wykorzystaj wyrzynarkę również podczas konstruowania mebli – równo docinając drewniane części.


Pilarki ukosowePilarki ukosowePilarki ukosowePilarki ukosowe

Szukasz narzędzi do precyzyjnego przycinania drewna lub aluminium? Pilarki ukosowe MacAllister umożliwiają obróbkę różnego rodzaju materiałów. Umieszczenie pilarki na statywie ułatwia cięcie pod każdym kątem i w każdą stronę. W naszym sklepie znajdziesz sprzęt o różnej mocy, który pozwala na wykonanie nacięć płytszych oraz głębszych. Wymienne tarcze pozwalają na pracę z różnego rodzaju materiałami. Z łatwością urządzisz zarówno domowy, jak i profesjonalny warsztat zgodnie ze swoimi zapotrzebowaniami.


Przecinarki do płytekPrzecinarki do płytekPrzecinarki do płytekPrzecinarki do płytek

Przecinarki do płytek MacAllister to urządzenia, które przydadzą się podczas każdego remontu. Oferta obejmuje sprzęt o różnej mocy. Znajdują się w niej zarówno modele do cięcia glazury, jak i uniwersalne do każdego rodzaju płytek. Przecinarki umożliwią Ci idealne dopasowanie płytek do kształtu ścian i podłóg w każdym pomieszczeniu. Wytrzymałe koło tnące wykona precyzyjne nacięcia w płytkach ceramicznych, terakocie i gresie. Dodatkowy blat w urządzeniu ułatwi przecinanie płytek także o dużych rozmiarach.


5

Pielęgnacja zieleni


Kosiarki elektryczneKosiarki elektryczneKosiarki elektryczneKosiarki elektryczne

Marzysz o pięknym, dużym trawniku, ale wizja jego regularnego koszenia spędza Ci sen z powiek? Może to najgorszy koszmar senny? Mamy rozwiązanie, które pomoże szybko i sprawnie ogarnąć nawet największy i najbardziej zarośnięty trawnik. To kosiarki elektryczne MacAllister. Różne wymiary i moc urządzeń pozwalają dopasować je do wymiarów trawnika, który chcesz pielęgnować. Sprawdzą się do koszenia przydomowych, ale i parkowych trawników. Zobacz też inne rodzaje kosiarek z naszej oferty.


Kosiarki spalinowe z napędemKosiarki spalinowe z napędemKosiarki spalinowe z napędemKosiarki spalinowe z napędem

Kosiarka spalinowa z napędem jest jednym z tych sprzętów, które pozwalają doskonale zadbać o przydomowe trawniki – zwłaszcza te o dużych powierzchniach. W odróżnieniu od tradycyjnych pchanych kosiarek wyposażone są w specjalny napęd. Umożliwia on nawet długotrwałą pracę kosiarki bez konieczności pchania jej ręcznie. Dzięki temu oszczędzasz siłę i czas, a efektem ich pracy jest piękny, zadbany trawnik. Kosiarki spalinowe z napędem McAllister wyposażone są w ręczny rozruch. Zapewniają także opcję regulacji cięcia trawy do pożądanej wysokości.


Noże do kosiarekNoże do kosiarekNoże do kosiarekNoże do kosiarek

Jeżeli Twoja kosiarka zaczyna gorzej pracować, może to oznaczać, że ostrze się stępiło. Wtedy powinieneś wymienić je na nowe. Noże do kosiarek MacAllister dostępne w naszej ofercie pasują do wszystkich urządzeń tej marki. Dzięki temu dopasujesz je do posiadanej przez siebie kosiarki i Twój trawnik znów będzie prezentował się idealnie. Dostępne są noże o różnej długości. Jeżeli nie wiesz, który będzie najlepiej pasował do Twojego modelu kosiarki – nasz konsultant pomoże Ci w wyborze.


Kosy spalinoweKosy spalinoweKosy spalinoweKosy spalinowe

Kosy spalinowe będą doskonałą pomocą w utrzymaniu idealnego trawnika. Są to urządzenia, które dotrą nawet w trudno dostępne miejsca. Dzięki podwójnym uchwytom oraz lekkiej konstrukcji praca z nimi nie wymaga dużo siły. Kosy spalinowe MacAllister zaprojektowano tak, by koszenie nie wymagało specjalnych umiejętności. Wystarczy kilka ruchów i pozbędziesz się chaszczy szpecących Twój ogród. Prezentowane urządzenia mają różną pojemność i mocy silnika, co pozwoli Ci wybrać kosę odpowiednią dla Twoich potrzeb.


Podkaszarki elektrycznePodkaszarki elektrycznePodkaszarki elektrycznePodkaszarki elektryczne

Kosy elektryczne MacAllister to napędzane energią elektryczną urządzenia do pielęgnacji ogrodu. Spośród wszystkich kos i kosiarek ważą one najmniej, dzięki czemu praca z taką kosą nie będzie kosztowała Cię zbyt wiele wysiłku. Wśród prezentowanych kos elektrycznych są urządzenia, które ułatwią Ci nie tylko pielęgnację trawnika, ale także przycinanie krzewów. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju kosy tnące: za pomocą ostrzy, za pomocą żyłki oraz takie, które pozwalają skorzystać z obu tych metod.


Żyłki tnąceŻyłki tnąceŻyłki tnąceŻyłki tnące

Podkaszarki elektryczne i spalinowe pozwalają na utrzymanie trawnika w idealnym stanie – dotrą wszędzie tam, gdzie tradycyjna kosiarka nie będzie w stanie. Jednak do prawidłowego działania regularnie trzeba wymieniać żyłkę tnącą, która zużywa się w użycia urządzenia. W tym dziale znajdziesz produkty przeznaczone do podkaszarek. Proponowane żyłki mają różną średnicę. Dobierz ją do wielkości trawnika, a także rodzaju trawy, którą kosisz najczęściej. Nasz ekspert pomoże Ci w wybraniu najlepszego produktu.


6

Pielęgnacja ogrodu


Nożyce akumulatoroweNożyce akumulatoroweNożyce akumulatoroweNożyce akumulatorowe

Wysokiej jakości sprzęt do przycinania żywopłotu to podstawowe wyposażenie każdego świadomego ogrodnika. Nożyce akumulatorowe MacAllister to profesjonalne narzędzie, które ułatwi Ci pielęgnację ogrodu. Akumulatorowy napęd tych urządzeń sprawi, że unikniesz rozciągania po trawniku kilkunastometrowych kabli. Praca w ogrodzie stanie się wówczas zarówno bardziej wydajna, jak i wygodniejsza. Za pomocą dostępnych w tej kategorii narzędzi utrzymasz Twoje krzewy i rośliny w pożądanym przez Ciebie kształcie.


Nożyce elektryczneNożyce elektryczneNożyce elektryczneNożyce elektryczne

Jeżeli Twój żywopłot potrzebuje nieustannej uwagi i pracy, sięgnij po dobry sprzęt, który umożliwi Ci przycięcie rośliny. Sprawdzą się tutaj znakomicie elektryczne nożyce do żywopłotu MacAllister. Skorzystaj z szeregu opcji dostępnych w naszej ofercie! Elektryczne zasilanie nożyc sprawia, że mogą pracować długo i bezproblemowo. Dzięki nim w szybki i prosty sposób skrócisz i wyrównasz swój żywopłot. Ergonomiczny uchwyt i wysokiej jakości tworzywa, z których zostały wykonane nożyce gwarantują wiele lat użytkowania.


RozdrabniaczeRozdrabniaczeRozdrabniaczeRozdrabniacze

Porządkowanie ogrodu jesienią czy wiosną często wiąże się z koniecznością usuwania opadniętych lub przyciętych gałęzi. Najszybszym sposobem na pozbycie się ich jest skorzystanie ze specjalnej maszyny. Rozdrabniacz pozwala na sprawne rozdrobnienie nawet bardzo dużych konarów. Przetworzone gałęzie możesz wykorzystać jako ściółkę lub wrzucić do kompostownika. Rozdrabniacze MacAllister dostępne są w kilku wersjach – o różnej mocy i wydajności. Sprawdź, który z prezentowanych modeli najlepiej pomoże Ci w ogrodowych pracach.


Łuparki do drewnaŁuparki do drewnaŁuparki do drewnaŁuparki do drewna

Chcesz mieć opal zawsze pod ręką? Umożliwią Ci to łuparka do drewna marki MacAllister. Łuparki są produktami, które przydadzą się do wykonania prac przydomowych oraz leśnych. Urządzenia te umożliwiają przygotowywanie szczap drewna, którymi możesz palić w kominku lub piecu.


Odkurzacze do liściOdkurzacze do liściOdkurzacze do liściOdkurzacze do liści

Odpowiednie przygotowanie Twojego ogrodu do zimy wymaga wiele pracy. Jedną z najważniejszych czynności jest uprzątnięcie trawnika z liści, tak by nie gniły pod warstwą śniegu. W tym celu niezwykle przydatne okażą się odkurzacze do liści MacAllister. Urządzenia te znacznie ułatwią i przyspieszą Twoją pracę. Będziesz mógł w pełni cieszyć się jesiennym pięknem swojej posesji, bez konieczności spędzania wielu godzin na żmudnym grabieniu liści. Dzięki szerokiemu wyborowi urządzeń o różnych parametrach z łatwością znajdziesz odpowiedni do Twoich wymagań.


GlebogryzarkiGlebogryzarkiGlebogryzarkiGlebogryzarki

W ogrodzie masz już grabie, łopaty i kosiarkę? Czas, aby zawitała w nim również glebogryzarka. Pomoże Ci w sprawniejszym przygotowaniu gleby pod uprawę roślin – zarówno ozdobnych, jak i warzyw. Dzięki niej spędzisz o wiele mniej czasu na przekopywaniu rabat, niż gdybyś robił to ręcznie. Glebogryzarki MacAllister dostępne w naszej ofercie mają różną szerokość i moc. Dzięki temu możesz wybrać taką, która najszybciej pomoże przygotować ci ziemię pod uprawę roślin twojej działce.


7

Pompy


Pompy napowierzchniowePompy napowierzchniowePompy napowierzchniowePompy napowierzchniowe

Pompy napowierzchniowe MacAllister to prawdziwi przyjaciele każdego ogrodnika. Możesz je wykorzystać przede wszystkim do nawadniania ogrodów i trawników. Dzięki konstrukcji, która nie wymaga zalania wodą do prawidłowego działania, możesz je stosować poza zbiornikami wodnymi. Woda w prezentowanych pompach doprowadzana jest przy pomocy specjalnego węża ssącego. W naszej ofercie znajdziesz modele o różnej wydajności, dzięki czemu dobierzesz taki, który najlepiej pomoże zadbać Ci o ogród.


Pompy zatapialnePompy zatapialnePompy zatapialnePompy zatapialne

Pompy zatapialne MacAllister z pewnością znajdą szerokie zastosowanie na Twojej posesji. Dzięki odpowiedniej konstrukcji mogą przepompowywać wodę czystą lub brudną. Prezentowane pompy dostępne są w kilku wersjach – każda z nich ma inną moc. Dzięki temu dopasujesz ją do swoich potrzeb oraz ilości wody, jaką odpompowujesz. Pompy tego typu mogą być wykorzystywane między innymi do studni drenażowych, opróżniania basenów czy oczek wodnych, a także wstępnego osuszania zalanych pomieszczeń.


8

Schody, schodki i drabiny


Schodki i stołkiSchodki i stołkiSchodki i stołkiSchodki i stołki

Gdy chcesz maksymalnie zagospodarować przestrzeń domowego warsztatu czy schowka, wykorzystujesz całą dostępną powierzchnię. Z tego względu w tego typu pomieszczeniach regały i półki powinny sięgać tak wysoko, jak to możliwe. Żeby móc szybko skorzystać z przedmiotów znajdujących się powyżej zasięgu Twoich rąk, przydatne są schodki i stołki MacAllister. Kompatybilny rozmiar pozwala na przechowywanie ich w niewielkim pomieszczeniu. Są również lekkie i łatwe w transporcie, tak więc w każdej chwili możesz użyć ich poza domem.


Schody strychoweSchody strychoweSchody strychoweSchody strychowe

Schody i balustrady są tymi elementami wyposażenia domu, które powinny być nie tylko praktyczne, ale także zapewniać bezpieczeństwo. W ofercie firmy MacAllister znajdziesz schody strychowe wykonane z dobrej jakości drewna sosnowego. Ich głównym walorem jest ocieplana klapa. Ponadto schody wyposażone są w powierzchnie zapobiegające ślizganiu oraz uszkodzeniom podłogi podczas użytkowania. Przy surowych wystrojach wnętrz schody mogą pełnić także funkcję ozdobną. Posłużą Tobie i Twojej rodzinie przez wiele lat w nienagannej kondycji.


DrabinyDrabinyDrabinyDrabiny

Drabina to praktyczny element wyposażenia każdego domu, biura czy placu budowy. Okaże się niezbędna przy tak prostych codziennych czynnościach, jak wymiana żarówki czy sprzątanie wysoko zawieszonych półek. Jest również przydatna w przypadku remontów, podczas malowania ścian oraz montowania różnego typu urządzeń. W prezentowanym dziale znajdziesz drabiny MacAllister o regulowanej wysokości, dzięki którym sięgniesz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz.


9

Wyposażenie warsztatu


Skrzynie narzędzioweSkrzynie narzędzioweSkrzynie narzędzioweSkrzynie narzędziowe

Skrzynie narzędziowe MacAllister stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego przydomowego warsztatu lub garażu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne skrzynki na niewielkie narzędzia, jak i torby z dodatkowymi kółkami. Ułatwią nie tylko utrzymanie porządku, ale także sprawny transport narzędzi. Skrzynie narzędziowe zapewnią również dostęp do akcesoriów i narzędzi. Utrzymany porządek pozwoli zaoszczędzić miejsca podczas przechowywania. Duży wybór rozmiarów skrzyń pozwoli Ci na dopasowanie ich do posiadanych narzędzi.


Stoły i szafki warsztatoweStoły i szafki warsztatoweStoły i szafki warsztatoweStoły i szafki warsztatowe

Utrzymanie porządku w garażu bądź przydomowym warsztacie jest kwestią priorytetową. Usprawnia pracę i pozwala zawsze znaleźć dokładnie te narzędzia, których w danej chwili potrzebujesz. Pomogą Ci w tym stoły i szafki warsztatowe oferowane przez firmę MacAllister. Dobór materiałów, z których zostały wykonane, pozwala na wieloletnie użytkowanie bez uszkodzeń. Dostępne stoły są składane, dzięki czemu możesz przetransportować je w dowolne miejsce. W tej kategorii znajdziesz także podpórki, których zadaniem jest podwyższenie stołów warsztatowych.


Wózki i platformy transportoweWózki i platformy transportoweWózki i platformy transportoweWózki i platformy transportowe

Do przenoszenia ciężkich i nieporęcznych przedmiotów niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Wózki i platformy transportowe MacAllister znajdą swoje zastosowanie w magazynach budowlanych czy firmach transportowych. Platformy wózkowe umożliwiają przenoszenie ciężkich przedmiotów o dużych rozmiarach. Mogą to być paczki, a także materiały budowlane. Duży zakres udźwigu wózków (od kilkuset kilogramów do kilku ton) zapewni Ci bezpieczeństwo. Dzięki nim transport stanie się wygodniejszy i szybszy, a Ty zaoszczędzisz swoje zdrowie.


Odkurzacze warsztatoweOdkurzacze warsztatoweOdkurzacze warsztatoweOdkurzacze warsztatowe

Odkurzacze warsztatowe są niezbędne podczas każdych prac w profesjonalnych zakładach czy przydomowych garażach. Charakteryzują się różną mocą i funkcjami, co pozwoli Ci na wybranie odpowiedniego urządzenia. Dostępne odkurzacze warsztatowe MacAllister możesz wykorzystać także podczas codziennych porządków w domu. Dzięki regulacji siły ssania dopasujesz ich moc do rodzaju zabrudzenia. Masz możliwość odkurzania powierzchni na sucho lub mokro. Ponadto wymienne końcówki pozwolą na wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc.


Myjki wysokociśnienioweMyjki wysokociśnienioweMyjki wysokociśnienioweMyjki wysokociśnieniowe

Myjka wysokociśnieniowa przyda się na każdej posesji i w każdym garażu. Urządzenie to bez konieczności użycia agresywnych środków chemicznych poradzi sobie z większością zabrudzeń. Do czyszczenia myjką wystarczą delikatne detergenty. Myjki MacAllister sprawdzą się do czyszczenia elewacji domu, podjazdu samochodowego, jak i również ogrodzenia czy karoserii samochodu. W naszej ofercie znajdziesz podstawowe modele o ciśnieniu 100 bar, a także niezwykle mocne myjki spalinowe o ciśnieniu 180 bar.


10

Narzędzia ręczne i akcesoria


Siatki ścierneSiatki ścierneSiatki ścierneSiatki ścierne

Do polerowania i wygładzania gładzi gipsowych oraz kartonowo-gipsowych, jak również do szlifowania tynku oraz farby najlepiej sprawdzą się siatki ścierne MacAllister. W tej kategorii znajdziesz akcesoria zróżnicowane pod kątem zastosowania oraz w zależności od rodzaju powierzchni. Zaletą siatek ściernych jest ich długa żywotność, którą zapewniają wzmocnione włókna oraz możliwość dwustronnego użycia. Dostępne są zarówno materiały do mechanicznego użycia przy pomocy szlifierek, jak i ściereczki do ręcznego zastosowania.


Pasy narzędziowePasy narzędziowePasy narzędziowePasy narzędziowe

Pasy narzędziowe MacAllister zapewnią Ci szybki dostęp do narzędzi niezbędnych w czasie pracy. Nasza oferta obejmuje pasy różnej wielkości i o różnej ilości kieszeni. W ten sposób z łatwością dopasujesz odpowiedni pas do swoich potrzeb. Dzięki niemu nie musisz odrywać się od pracy, potrzebne narzędzia masz pod ręką. Wszystkie czynności wykonasz szybciej i zaoszczędzisz czas na szukanie śrubokrętów czy gwoździ. Dobra jakość materiałów gwarantuje bezpieczeństwo narzędzi i wytrzymałość nawet przy dużym obciążeniu.


1
Wiertarki i wkrętarki

macallister logomacallister logomacallister logomacallister logo

Marka MacAllister pozwala na precyzyjne wykonywanie prac zarówno profesjonalistom, jak i domowym majsterkowiczom, za każdym razem sprawiając, że są one realizowane na najwyższym poziomie. Produkty Mac Allister wyróżniają się niezawodnością oraz wydajnością – powstają z najlepszych materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnej technologii. Dzięki swojej innowacyjności spełnią Twoje oczekiwania za każdym razem, gdy po nie sięgniesz. Precyzja oraz wytrzymałość sprawiają, że doskonale sprawdzą się podczas wymagających prac konstrukcyjno-budowlanych, jak i niewielkich czynności wykończeniowych, w których liczy się dbałość o detale.

Narzędzia i elektronarzędzia MacAllister stanowią profesjonalne rozwiązania dla każdego, kto ceni w produktach ich niezawodność oraz precyzję. Pozwolą Ci na samodzielnie wykonanie wszystkich niezbędnych prac w Twoim gospodarstwie domowym, warsztacie, garażu, pracowni, na podwórku czy w ogrodzie. Jednocześnie sprawią Ci wiele satysfakcji, umożliwiając własnoręczne przeprowadzanie prac, których efekty będziesz podziwiał nie tylko Ty, ale i odwiedzający Cię goście.